"ישראל תשרוד מלחמה גרעינית" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ישראל תשרוד מלחמה גרעינית"

SciFi7

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3485934,00.html

וpeach, לא רציתי להגיד כלום, אבל אתה מדבר שטויות.

אם תואיל בטובך לתת תגובה רצינית יותר שתאפשר לי לענות לך בצורה נורמלית, אני אשמח.[br]פורסם בתאריך: 25.12.2007 בשעה 22:29:00

כמה בסיסים צבאיים בעלי יכולת שיגור גרעינית יהיו לאיראן? נלך על 6!

אם החץ או פטריוט משוכלל באמת מסוגלים לפגוע ב12 מכל 14 טילים למה שלא נשגר פשוט 50?

אחרי זה נדפוק כמה ראשים גרעינים בבסיסים שלהם.

אני רק מקווה שצה"ל עד אז יתחדש במערכות יירוט טילים מתקדמות ויעילות יותר מאשר היום, נראה לי כדאי להשקיע

קצת יותר תקציבים במערכות ליירוט טילים ומטוסים.

הבעיה בישראל זה שהפכנו למדינה של שענאנים, משהו בנו הראה במלחמה האחרונה שאנחנו מדינה שלא מוכנה להקריב חיים של 100

חיילים (למרות שזה לא היה בדצק אבל זה דיון אחר), אז מה יקרה במיליון הרוגים?

הם לא צריכים בסיסים כדי לשגר טיל. יש להם משגרים והטילים שלהם מונעים בדלק מוצק - מוכנים מהר יותר לשיגור. קשה לצוד משגרים כאלה לפני השיגור, זאת מדינה רחוקה מישראל, זה לא סוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גם מספיק אסטרואידים בחלל בשביל לטוס לגרור אחד ולהנחית אותו על טהרן אז?

צריכים להיות מציאותיים, וזה שאיראן תתקוף בנשק גרעיני את הרבה יותר סביר מאפשר מטוסים ישראליים שנוחתים על נושאת מטוסים אמריקאית ועוד אחת במפרץ הפרסי, מעבר לזה שזה פיסית לא אפשרי כמובן.

ושוב 200 זה מספר מעורך כאשר משקללים את הזמן המשוער שבו קיבלה יכולת ייצור גרעיני, כמות החומר הבקיע שהיא יכולה להשיג, וכמון מכסת הייצור המשוערת של האתרים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תואיל בטובך לתת תגובה רצינית יותר שתאפשר לי לענות לך בצורה נורמלית, אני אשמח.[br]פורסם בתאריך: 25.12.2007 בשעה 22:29:00

הם לא צריכים בסיסים כדי לשגר טיל. יש להם משגרים והטילים שלהם מונעים בדלק מוצק - מוכנים מהר יותר לשיגור. קשה לצוד משגרים כאלה לפני השיגור, זאת מדינה רחוקה מישראל, זה לא סוריה.

שיהב 3 והלאה זה דלק נוזלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם מפספסים את העיקר. אני טוען שהבעיה של המדינה שלנו היא לא צבאית כי אם חברתית. לישראל אין גז או דלק (מסרנו למצרים בחינם), אין מחצבים ולמעשה אין כלום. לכן יש חשיבות רבה למוחות ולכן בעיית בריחת המוחות היא קריטית. העובדה שכל הישגי המדינה ב-60 שנה הם מופלאים רק מחזקת את טענתי כי הכל תלוי במוחות ועכשיו כשהם הולכים נישאר עם ברירות המחדל. מה תעשה בעוד 10-20 שנה שהאנשים הפרודוקטיביים יפרשו לפנסיה ותצטרך לשלם להם פנסיה, תוחלת החיים עולה, לחרדים ולערבים קצבאות ולויקי כנפו דמי אבטלה כי לא מתחשק לה לעבוד ובנוסף תצטרך לספק ניתוחי לב לתושבי שכם. כל הספונסרים היהודים בגולה ימותו והדור הצעיר כבר לא מרגיש קשור למדינת היהודים.

בנוסף אין עומק אסטרטגי שמשמעותו שלא צריך לדייק ממש בפגיעה כי בכל מקרה תהיה פגיעה "איכותית". אתם גם לא מבינים שאם וכאשר יהיה לאיראן אטום אז למה אתם חושבים שהיא תשגר דווקא טיל? היא יכולה לחמש ארגוני טרור וזהו החשש העיקרי. לארגון כזה אין מדינה וקשה לתפוס אותו. זה לא צבא. תראה מה קרה עם החמאס, חיזבאללה ובן-לאדן שעד היום המעצמה הגדולה בתבל לא תפסה אדם פרימיטיבי. מה נעשה כשחמאס יעשה פיגוע גרעיני? מה נעשה אם ערביי ישראל יעשו בעצמם פיגועים כאלה?

בעצם עזבו אותם. תראו את הליצנים שלנו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1684009,00.html

והנה מישהו מהשמאל שאומר בדיוק את מה שכתבתי http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326593,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמאל הקיצוני יש אינטרס שלאיראן יהיה נשק גרעיני.

אני מסתמך על אימרותיהם של שמאלנים קיצוניים שקיבלו במה בתשקורת, ומצטט: "נשק גרעיני בידי איראן ירסן את התוקפנות הישראלית, וימנע מישראל לפעול בתוקפנות כנגד מדינות ערב, ויכריח את להעניק לפלשתינים מדינה על כל שטחי 67'".

אולמרט, אף על פי ולמרות מלחמת לבנון השנייה, הוא שמאלני קיצוני במהותו.

מי אמר למי ובאיזה הקשר: "בחרתם קדימה, קיבלתם מאחורה"?

בשורה התחתונה - לישראל יש סיכוי של 0.001% לשרוד מלחמה גרעינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם מפספסים את העיקר. אני טוען שהבעיה של המדינה שלנו היא לא צבאית כי אם חברתית. .......................

בנוסף אין עומק אסטרטגי שמשמעותו שלא צריך לדייק ממש בפגיעה כי בכל מקרה תהיה פגיעה "איכותית".

אתם גם לא מבינים שאם וכאשר יהיה לאיראן אטום אז למה אתם חושבים שהיא תשגר דווקא טיל? היא יכולה לחמש ארגוני טרור וזהו החשש העיקרי. ..............

מה נעשה כשחמאס יעשה פיגוע גרעיני? מה נעשה אם ערביי ישראל יעשו בעצמם פיגועים כאלה?

בעצם עזבו אותם.

תראו את הליצנים שלנו http://www.ynet.co.il/articles/0' date='7340,L-1684009,00.html[/url']

והנה מישהו מהשמאל שאומר בדיוק את מה שכתבתי http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326593,00.html

נכון הבעיה שלנו היא אם אנשים שחושבים כמוך .... אתה מיצג חשיבה שיטחית.

מה זאת אומרת כולם הולכים ? תמיד היתה בריחת מוחות.

ואך ערביי ישראל ישיגו פצצה אטומית ?

והחמס זאת זרוע צבאית אירנית לכולם ברור.

והבעיה שהבעיה האירנית היא לא רק שלנו כי היא יכולה להפיץ אטום לכל אירגון טרור שיפגע גם בארופה או ארה"ב.

ובלי כל קשר לא יכולים להעביר אטום בכיס סתם ככה בלי שיגלו אותו ....

ותמיד ירדו מהארץ זאת גם לא תופע חדשה ..מי שמפחד כבר ירד או ירד בתרוץ כזה או אחר זה לא קשור לאטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי אם התארד ואני חייב להגיב .

בגלל איש אחד מטומתם אם תאוריה מפגרת כולם סתם מפתחים תקוות ,

אף אחד לא יודע כמה טילים יש לאיראן עכשיו עוד רוסיה שולחת להם דלק לטילים ככה שנראה שהיא רוצה לפתוח במלחמה , ואם איראן תספוג נזק גדול אז לא נראה לי שהם יפחדו לשלוח טיל גרעיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם בעצם ישלחו טיל גרעיני, כמו שהם מחמשים את החיזבאללה הם יכולים להעביר להם טיל עם ראש נפץ גרעיני, באותה הדרך שטילים רגילים מובאים לחיזבאללה.

אין להם סיבה לא לעשות את זה, תחשבו על כך, הם לא מפסידים מזה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה בין העברת קטוישה קטנטנה להעברת טיל גרעיני השוקל כמה עשרות טונות?

לא ידעתי שהם מעבירים קטיושה קטיושה.. חשבתי שהם מעבירים את זה ביחד... ::)

במקום משלוח של 200 קטיושות, משלוח של טיל גרעיני אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...