"ישראל תשרוד מלחמה גרעינית" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ישראל תשרוד מלחמה גרעינית"

SciFi7

Recommended Posts

כמה בסיסים צבאיים בעלי יכולת שיגור גרעינית יהיו לאיראן? נלך על 6!

אם החץ או פטריוט משוכלל באמת מסוגלים לפגוע ב12 מכל 14 טילים למה שלא נשגר פשוט 50?

אחרי זה נדפוק כמה ראשים גרעינים בבסיסים שלהם.

אני רק מקווה שצה"ל עד אז יתחדש במערכות יירוט טילים מתקדמות ויעילות יותר מאשר היום, נראה לי כדאי להשקיע

קצת יותר תקציבים במערכות ליירוט טילים ומטוסים.

הבעיה בישראל זה שהפכנו למדינה של שענאנים, משהו בנו הראה במלחמה האחרונה שאנחנו מדינה שלא מוכנה להקריב חיים של 100

חיילים (למרות שזה לא היה בדצק אבל זה דיון אחר), אז מה יקרה במיליון הרוגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לסיכום, לצערי, סופה של כבר הוכרע. זה דומה למשחק שח או דמקה שאתה הקפת את היריב אבל עדיין נותרו לו כמה מהלכים טיפשיים לשחק אבל אף אחד מהם לא ישנה את התוצאה.

אתה אידיוט. אידיוט עם חותמת רשמית.

תסתכל על המדינה שלך. תסתכל מסביב. המדינה זאת השיגה ב-60 שנים מה שרוב המדינות בעולם לא השיגו ב-600. המדינה הזאת במשך 60 קרעה לכל האוייבים שלנו את הצורה. המדינה שלך לא חלשה. המדינה של מאד, אבל מאד חזקה. זה שאנחנו לא מנהלים מצעדי ראווה כמו דיקטטורה מושתנת כמו איראן, שמבזבזת כל אגורה שחוקה על הצבא כדי שאי שם בשנת 2045 היכולת הצבאית של איראן תגרד את היכולת של צה"ל, בזמן שרוב תושבי המדינה חיים בסטנדרטים "הגבוהים" של אירופה במאה ה-11, זה לא אומר שישראל חלשה. אם הייתה חלשה איראן כבר מזמן הייתה תוקפת אותנו במקום לעשות פוזות. אבל הם לא תוקפים. הם לא תוקפים כי אין להם סיכוי קלוש לנצח.

אגב, אידיוטים מהסוג שלך מספידים את המדינת משנת 48 וראו איזו הפתעה, אנחנו עוד פה! מדהים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה הישראלית חושבת "יאללה, למה שלא נוותר להם על השטחים. רע לא יכול לצאת מזה כי בלאו הכי אנחנו לא גרים שם" "את הכסף שמשקיעים שם אפשר להשקיע בחינוך ובסיוע לנזקקים" "הכיבוש גורם להם לשנוא אותנו ולכן כשהוא ייפסק לא תהיה סיבה לשנוא אותנו"

ומי שאומר דברים כאלה הוא סליחה על הביטוי מטומטם.. בגלל שהוא לא מבין שגם אם ניתן להם את כל השטחים ונחזור לגבולות 67.. תמיד הם ירצו יותר.. הם לא מכירים בנו כמדינה.. הם רוצים מדינה פלסטינאית וגם זה לא יספיק להם.. הם פשוט רוצים להשמיד אותנו..

אולי גם שיתנו להם את כל הנגב.. גם שמה אנחנו לא מתגוררים.. זה לא הולך ככה.. וזה הדבר האחרון שצריך לתת להם.. עוד שטחים..

כשמנתחים את הנתונים מגיעים למסקנה בלתי נמנעת שהמשכילים עוזבים/נוטים/בעלי פוטנציאל לעזוב ואילו הערבים לא יעזבו. כנ"ל החרדים. תוסיף לכך את הילודה שלהם ואת האוכלוסייה היהודית החלשה שתישאר. מה קיבלת?

מה שנקבל זה רוב דתי חרדי וערבי ומיעוט חילוני.. זה יקרה גם בגלל מה שהגדרת כירידה של חילונים מהארץ וגם בגלל ילודה נמוכה יחסית לשאר המגזרים שהבאתי..

עם הדתיים לדעתי אין שום בעיה.. הם משלמים מיסים, מתגייסים לצבא ובעיקר לסיירות באחוז הכי גבוה בצבא, כמו כן רובם משכילים ועובדים..

לעומת זאת עם החרידים אני מסכים איתך שיש בעיה.. גם עם המיסים גם בצבא וגם בהשכלה..

במצב הזה שהם יהפכו לאחוז נכבד מהמדינה לא יהיה ברירה.. יצטרך להיות חוק גיוס חובה גם אצלם.. הקפדה על המיסים.. ואני מניח הטבות שיגרמו להם ללכת להשכלה כמו למשל תוכנית עתידים (בעתודה) לפריפריה.. וזה בעצם אמור לפתור או לפחות לתקן בצורה ניכרת את הבעיה הקיימת כיום.. (מה שאני חושב שצריך לעשות כבר היום..)

ועם החלק הנכבד של ערבים שיהיו פה.. באמת שאני לא מוצא פתרון קל.. וזה באמת יהיה חתיכת בעיה בעתיד כשהם יתרבו.. ולכן צריך לחשוב על פתרון בשנים אלו..

זה שלא יהיה רוב חילוני אני בכלל לא חושב שזה יגרום להתמוטטות של המדינה.. ואם כבר להפך..

מילה קטנה לגבי הדתיים שציינת, מעצם הגדרתם דתיים-עמדתם קרובה יותר לחרדים מאשר לחילונים. ולמרות שהם נושאים בעול הם לא יכולים לשנות את המאזן הדמוגרפי.

עמדתם לא קרובה יותר לחרדים בכלל.. עמדתם בדיוק באמצע ביניהם..

אם החץ או פטריוט משוכלל באמת מסוגלים לפגוע ב12 מכל 14 טילים למה שלא נשגר פשוט 50?

אם דיברת פה על נשק גרעיני.. אז אי אפשר לקחת כזה סיכון מספיק שטיל אחד יפול פה.. וחבל על הזמן.. חוצמיזה שברגע שהם מפתחים אטום יש להם כבר את כל הטכנולוגיה והידע לפתח עוד כאלו.. בכל מקרה שוב אי אפשר לקחת כזה סיכון.. בגלל זה צריך לפעול עכשיו..

קצת יותר תקציבים במערכות ליירוט טילים ומטוסים.

במצב שהיו מתקיפים את הכורים עכשיו לא היו צריכים להשקיע עוד תקציבים על יירוט טילים ויכל התקציב להגיע לחינוך למשל שבבעיה חמורה אצלנו..

מכל הבחינות עדיף להתקיף לפני שישיגו את הגרעין.. ועוד הם מודים בזה שלמדינת אין זכות קיום.. זה ידוע שהם רוצים להשמיד אותנו.. זה לא שאולי..

ולמטוסים יש תקציב מספיק גדול היום הוא מקבל את האחוז הגדול ביותר מהתקציב שהולך לצבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיראן יש צבא שבמלחמה קונבציאונאלית ימחק את צה"ל מהמפה תוך ימים אחדים במקרה הטוב. זה לא צבא מצרים או צבא סוריה.

זה צבא שמונה מיליונים במצב סדיר, עם נשק מתקדם. רק הצבא האזרחי של משמרות המהפכה מונה 2 מיליון אנשים, והם מתאמנים חודשיים בשנה שזה אומר יותר מכל אוגדת מילואים שיש לישראל. הצבא הסדיר של איראן מונה בין 3 ל5 מיליון חיילים, והמספר מכפיל את עצמו כמה פעמים כאשר מדובר על גיוס מילואים מלא. מעבר לאמלחים שהאיראנים מפתחים ומיצרים בעצמם, שאם אתה מזלזל באיכות שלהם אז אתה פשוט טיפש ומושלה. הצבא האיראני מצוייד בציוד רוסי משנות ה90 ואילך, זה לא צבא סוריה עם טנקים רוסים ממלחמת העולם השניה. וציוד שאמריקאים העבירו לו עד אמצע שנות ה80, בעיקר תמורת שחרור אנשי הקונסוליה האמריקאית באיראן שהפכו לשבויים בזמן המהפכה. לראות קוברה או F14 עם דגל איראני זה לא מפתיע במיוחד(מה עוד שמאות מטוסי הF14 שהוצאו משרות בשנת 2002 מהצי האמריקאי הגיעו בתור חלקי חילוף לאיראן). והם גם הצליחו לעשות reverse engineering לF5(מה שהיום זה F18) ואם זה לא מספיק אז "הלביא" שיראל מכרה לסינים מגיע לאיראן בקרוב גם כן.

הבעיה של איראן שאין לה איך להגיע לפה, היא לא עושה פוזות כי אנחנו על אדמה מוסלמית. היא עושה פוזות כדי לא להפוך לישראל 2.

הם פרסים, שיעים, הם לא ערבים ולא מקובלים ע"י המדינות הסוניות והערביות שמקיפות אותן. ערב הסעודית היא אוייב הרבה יותר גדול של איראן מאשר , ערב הסעודית זאת גם המדינה שמפעילה הכי הרבה לחץ פוליטי על החמרת הסנקציות נגד איראן ומעודדת פעולה צבאית. הפצצה של איראן תכוון בראש ובראשונה לערב הסעודית, הנסיכויות כוויית, ושאר אזורי הנפט. לכן הדבר היחידי שהיא יכולה לעשות זה לעשות פוזות בשביל להתקבל למועדון הרדיקלים.

סוריה לא שונה מאיראן בהרבה מהמקרה הזה, אסד והמפלגה שלו הם מיעוט אתני(עלווים) ששולט בכוח באומה חצויה. פלסתינאיים, סונים שנלחמים נגד האמריקאים בצפון עירק, שיעים שרוצים לייצא את מהפכת חומייני גם לסוריה. לכן הדרך היחידה שלו להמשיך להתקיים בבטחה זה ע"י ברית מאולצת עם איראן.

מדינה דתית שלפי הדוגמה שלה, העלווים לא הרבה יותר טובים מהיהודים, גם הם לא בדיוק מקובלים בשאר העולם הערבי.

אין ספק שגם פצצה 1 בגוש דן תספיק כדי לפגוע אנושות במדינת לעשרות שנים, אבל הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיראן יש צבא שבמלחמה קונבציאונאלית ימחק את צה"ל מהמפה תוך ימים אחדים במקרה הטוב. זה לא צבא מצרים או צבא סוריה.

זה צבא שמונה מיליונים במצב סדיר, עם נשק מתקדם. רק הצבא האזרחי של משמרות המהפכה מונה 2 מיליון אנשים, והם מתאמנים חודשיים בשנה שזה אומר יותר מכל אוגדת מילואים שיש לישראל.

לאיראן אין יכולת להפגין עוצמה קונבנציונלית מוחצת כלפי .

הצבא שלה הרבה פחות מתקדם - ותקציב הצבא שלה הוא כחצי משל .

לראות קוברה או F14 עם דגל איראני זה לא מפתיע במיוחד(מה עוד שמאות מטוסי הF14 שהוצאו משרות בשנת 2002 מהצי האמריקאי הגיעו בתור חלקי חילוף לאיראן). והם גם הצליחו לעשות reverse engineering לF5(מה שהיום זה F18) ואם זה לא מספיק אז

לאיראן יש רק 50 מטוסי F-14 בשירות פעיל.

F-5 זה ממש, אבל ממש לא F-18 לא מבחינת פלטפורמה ולא מבחינת אוויוניקה - שזה באמת מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו אתם חיים בסרט.

אתם נשמעים כאילו לשלוח טיל גרעיני זה כמו לשלוח קאסאם.

טיל גרעיני= תמות נפשי עם פלישטים. ברגע שהטיל הגרעיני של האיראנים יהיה בשלבי שיגור טהרן תימחק מהאדמה. סדאם בימיו הקשים ביותר לא שלח לפה טילים כימיים אז איראן תשלח טיל גרעיני? העם האיראני לא טיפש הוא יודע שעל כל טיל לא קובנציונלי שיעוף לפה ימחקו כמה ערים באירן והם לא יתנו לשלטון להרוס את כולם.

בכל אופן נניח והיה מדובר באיזה סרט בדיוני או משהו, אני מניח שישראל הייתה מושמדת קליל(כמה מאות אלפ הרוגים) אירן,סוריה ולבנון על הדרך יושמדו. אני מעריך שישראל "תנצל" את ההזמדנות להגדיל את שיטחה באותו זמן ע"י סיפוח של לבנון, ירדן וסיני לשטחנו ע"מ לשרוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו אם הם מקבלים פצצה למחרת הם דופקים אותה על . צאו מהסרט. אדם מקשקשים כמו יהודונים מבוהלים בגולה. זה בסך הכל פוזה. הם בסך הכל רוצים להראות שגם להם יש.

גם על היטלר אמרו בהתחלה שהוא רק רוצה "להראות שגם לו יש" נקרא לזה ככה אז זכותו של כל מי שרוצה להיות מבוהל להיות מבוהל אולי אפילו בצדק

אני בספק שלחצי ממי שהגיב פה יש ידע צבאי נרחב אז חצי אם לא יותר מהנושא הזה הוא מהשערות וידע לא בהכרך מדויק שאוספים מהאינטרנט/הורים/חברים וכ"ו

אמנם אחרי מלחמת לבנון השנייה (שלדעתי לא צריך לקרוא לזה מלחמה ולא לקחת את זה כנקודת השוואה לאיך הצבא שלנו מתנהל כי לא נלחמנו במדינה נלחמנו באירגון טרור) קשה להאמין לזה אבל הצבא שלנו יודע מה הוא עושה ואם היה צריך לתקוף הוא היה תוקף אולי הוא יתקוף בעתיד וגם אם לא אז כנראה שזה מה שהיה הכי נכון לעשות

ודי לחשוב שבגלל שאתה ילד בן 13 שמגיב בתגובות בוואלה תוך כדי שהוא מגרד תבייצים ואומר "נווו יא מדינה של קוקסינלים תתקפו כבר" זה יגרום לזה שנתקוף

וגם כל החרייאטים שמרגישים מינימום צ'רציל וחושבים שאם השליטה תעבור לידיים שלהם הם ידעו בדיוק מה לעשות וזה גם יהיה הדבר הכי נכון לעשות

סמכו קצת על המדינה שלכם אחרי הכל אנחנו מוקפים במדינות עוינות שרק רוצות להרוס אותנו ואנחנו מחזיקים דיי יפה בנתיים

בקיצור אם אתם לא יודעים יותר מדי עדיף לשתוק אני לא אומר שאני יודע יותר מכולם פה ובגלל זה לא הבעתי כאן דרכי תקיפה או התארגנות צבאית כי אני לא מבין בזה בשיט

אתם מאמינים במדינה שלכם תשארו פה תלחמו אם צריך ומה שיהיה יהיה אתם מפחדים שזה לגיטימי לחלוטין תעברו ובהצלחה איפה שלא תהיו

מי שנשאר צריך לעשות כל שביכולתו כדי לעזור למדינה מקסימום יהיה לנו מקום בשורה הראשונה למופע זיקוקים ענק וילמדו עלינו קצת בשיעורי היסטוריה

מי שהגיע עד כאן כנראה מאוד סובלני כי אפשר לומר שזיינתי תשכל לא מעט אז תודה שקראתם חח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לתקן אותך קצת.

אם אתם לא יודעים יותר מדי עדיף לשתוק, ואם אתם יודעים יותר מדי[מתקבל על הדעת מכיוון שיש כאן אנשים ששירתו ומשרתים בצבא בתפקידים מסווגים] עדיף גם לשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני רואה בכתבה הזאת ביזיון ושטות אחת גדולה? רק אני חושב שהבן אדם הזה שכאילו "חוזה" את העתיד הוא דפוק רצח וצריך טיפול דחוף ?

מה זה השטויות האלה? למה הוא מרשה לעצמו בכלל לספר את השטויות האלה?למה מי הוא ? למה הוא מדבר כאילו בני אדם זה צעצועים חסרי ערך , 80,00 פה,מיליונים שמה..מה זה השטויות האלה?

גם נוסטרדמוס ה**** הזה חזה מלחמה גרעינית במזרח התיכון שתתחיל ב-1997[אני חושב] ותמשך 20 שנה ומעלה...

לא מבין את האנשים האלה ,צריך לתת להם על זה מכות או משהו , לחנך אותם , יש גבול לצומי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני חושב גם כמוך, בקשר לטיפשות של כותב התחקיר שעליו נכתב בYNET.

דבר שני אתה מתבלבל, נוסטרדמוס חזה[לכאורה...] את הירושימה ונגאסקי, ולא אמר כלום על מלחמה גרעינית בתקופתנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטפשות היא שלכם ושל הכתב של ynet ברובה, אם הייתם קוראים את הסקירה עצמה ולא את הכתבה הייתם מבינים שאין כאן שום חיזוי, ניבוי או כל דבר אחר.

הוא לא אומר שתיהיה מלחמה בין לאיראן בין 2010 ל2020 ובטח שלא גרעינית. כל מה שהוא עשה זה יצר תסריט של מלחמה גריעית היפוטטית כאשר הגורמים המעורבים בהם הם: , איראן, סוריה, מצרים, ערב הסעודית, "מדינות המפרץ"(כווית, קטאר, איחוד האמירויות וכו'), ארצות הברית, וproxy groups כלומר ארגוני טרור.

כמות ההרוגים היא נתון מאורך בלבד ל21 ימים לחימה כאשר הגורמים שנלקחו בחשבון הם, מטרות, סוגי אמלחים, ריכוזי אוכלוסיה, פיזור נשורת לפי נתונים טפוגרפיים ואטמוספריים(כאן לפי דברים טהרן זה אזור ההרג המושלם לנשקים גרעיניים, עיר במישור לצד רכס הרים מה שמבטיח אפקטיביות מקסימאליות לairburst וילכוד את הקרינה והנשורת באזור מצומצם), מערכות הגנה צבאיות ואזרחיות, מצב פוליטי וכו' וכו'.

זה לא יותר מאשר הערכה מאוד מאוד גסה לגבי מה שיכול להיות, הוא אפילו אומר שכמות ההרוגים היא מספר מאוד משוער על פי מידע וניסויים ישנים. לאף אחד אין יותר מידי נסיון עם גרעיני והתוצאות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאי אפשר לסמוךעל בכתבה הזאת באמת....

עד למלחמת יום כיפור לישראל לא היה נשק גרעיני(מבחינה רשמית, כמובן[ראו פרוייקט אורורה]).

קשה לי מאד להאמין שישראל הגישה לארה"ב על מגש של כסך את מספר הטילים שיש ברשותינו ואת קצב הייצור שלנו.

עוד יותר קשה לי להאמין שלאיראן יהיו 50 טילים לפני שהכור יעלם מפני האדמה בדרך מסתורית.

כל מי שטוען שצבא איראן מוחק את תוך ימים ספורים שכך כנראה שהצבא הזה לא יגיע לגבול לפני שישאר ממנו אבק יש עוד מספיק נושאות מטוסים במפרץ הפרסי עדי להשלים את הפעולה האווירית של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...