Winamp 2.9 - יש איכות�! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Winamp 2.9 - יש איכות�!

R0ck

Recommended Posts

לגירסה הזו של הנגן הועברו הרבה מהפיצ'רים הקיימים בגירסה 3 של ווינאמפ (הבאגית והכבדה), אני אהבתי במיוחד את ה Winamp Library.

בנוסף, פאנל ברירת המחדל עוצב מחדש ונראה אפילו טוב יותר. 8)

מומלץ להתקין בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הדבר שהיה חסר בגירסה 2 של וינאמפ היה המדיה ליברלי. בעזרת הדבר הזה ניתן בקלות למצוא שיר שאתה זוכר רק חלק מהשם שלו בתוך הסבך של ה60 גגה שיש לי..

עכשיו כל מה שנשאר שישנו בגירסה 2 זה להוסיף את האפשרות למתוח את החלון של הוינאמפ לגודל יותר גדול כדי שלא נצטרך להוציא את העניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הדבר שהיה חסר בגירסה 2 של וינאמפ היה המדיה ליברלי. בעזרת הדבר הזה ניתן בקלות למצוא שיר שאתה זוכר רק חלק מהשם שלו בתוך הסבך של ה60 גגה שיש לי..

עכשיו כל מה שנשאר שישנו בגירסה 2 זה להוסיף את האפשרות למתוח את החלון של הוינאמפ לגודל יותר גדול כדי שלא נצטרך להוציא את העניים.

מה הבעיה למתוח את החלון אפשר למתוח אותו בלי בעייה?

אז מה הבעיה?

נ.ב וחוץ מזה בלי שום קשר אפשר לחפש שירים לוחצים על J ואז זה פותח לך מין חלון

רק החסרון בו שאתה לא יכול למצוא בו שירים בעברית אלא רק באנגלית וב Media Library אתה יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר למתוח את הפאנל של הנגן ושל האיקולייזר, רק של ה Playlist ושל ה Library.

צירוף המקשים Ctrl + D מגדיל את החלון ל Double Size אבל לא מאפשר לך לשחק עם הגודל, וזה סתם נראה רע ככה, לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנקרא להגדיל פי 2 את החלון וזה קצת לא נוח כי זה גדול מידי ולא משאיר מקום לPlaylist ולmedia library

אני מחפש את האופציה של להגדיל בצורה שאתה רוצה את החלון כמו בwinamp3.

וחוץ מזה שהחיפוש בJ הינו חיפוש לשירים שבplaylist וזה לא נוח להכניס כל פעם playlist של 60G בשביל לחפש שיר אחד.

בשביל זה יש את הספריה של השירים שאתה יכול לחפש בה שירים בקלות ובplaylist זה הרשימה של השירים שאתה רוצה לשמוע עכשיו.

מה שמעניין שאפשר לאחסן בספריה הזו גם רשימה של פלייליסטים, זה בכלל עושה את הכל יותר נוח, ויש גם לינקים לכל תחנות הרדיו שיש בוינאמפ שזה שוב חוסך הרבה זמן בחיפוש כי הכל בתוך התוכנה.

עריכה: אני כבר שוקל למחוק את כל הMP3 שיש לי.. חוץ מלצורב מהם דיסקים הם לא שימושיים במיוחד, הרי אני שומע כמעט תמיד מהאינטרנט ככה שMP3 שימושי אבל לא להאזנה במחשב. אני כבר מעדיף לבחור תחנת רדיו שתשדר את סוג המוזיקה שאני אוהב, במקום

לחפש את הפליליסטים במחשב, ככה אני יותר מעודכן במוזיקה חדשה.

עריכה2: עכשיו אני שם לב שהגירסה החדשה אמנם עולה מהר כמו כל גירסאות 2 הקודמות אבל הם זוללת כמעט פי 2 , לא קריטי עוד 10M בשביל דבר נחמד כמו המדיה ליבררי, אבל אם לא היה לי 512 מגה הייתי מתעצבן מזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...