מצאתי עוד שימוש ל 360, מפזר חום - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי עוד שימוש ל 360, מפזר חום

במבה רטובה

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין שאתה אומר את זה

שמשחקי JRPG מצליחים גם במערב

רק שתבין גם פוקימון זה JRPG ותבדוק כמה הסדרה מכרה תקבל שבץ

ופינל פנטזי תמיד מוכר טוב במערב

זה שהוא מכר הרבה לא הופך את זה לז'אנר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הז'אנר (לא פוקימון) הרבה הרבה יותר טוב מהשעמום של הRPG המערבים

פה ושם יש מערבי טוב כמו KOTOR אבל בדרך כלל הם משעממים לגמרי

וKOTOR לינארי כמיאת כמו היפנים

אני דווקא מעדיף את המערביים בהרבה למרות שממילא זה נדיר שאני משחק ב RPG אז לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה מעצבן אותי שאנשים זורקים דברים לאוויר שלא תואמים למציאות בכלל

אין לי בעיה אם אנשים שאוהבים משחקים או מערביות

יש לי בעיה אם אנשים שזורקים שטויות לאוויר

לדוגמה כמו עכשיו

גם מבחינת מכירות במערב וגן מבחינת ביקורות הJRPG

מצליחים בכלל לא רע במערב

אז ולהגיד שרק מוזרים ויפנים משחקים בזה

או שזה ז'אנר נכות בכלל לא תואם את המציאות

זה כמו שאני יגיד שז'אנר RPG מערבי זה ז'אנר נכות כי אני לא אוהב את רוב המשחקים בסגנון

בקיצור שאנשים יפרידו בין טעמם האישי לבין קביעת עובדות לא מבוססות בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים חשובים יש לי לומר.

1. גולדן סן - לאיזה הוא יצא לי יש NDS אז גם GBA הולך .

2. JRPG או בשמו הנכון יותר CRPG הוא זאנר שיצא בערך ב1987 ומעלה , למטומטמים,לחורשים, לנכים אפילו בפורום באינטרנט יש דרך לדבר,

בכל מקרה פוקימון האחרון לDS (למרות הבושה ששיחקתי בו), היה טוב אפילו טוב מאוד, בקשר ל2D וספרייטס, זה עניין של טעם וגיל לפי דעתי,

מי ששיחק בתחילת שנות ה-90 בNES או במסטר סיסטם, יודע להעריך משחקים כאלו למרות שאין להם מנוע של EPIC ,פשוט נולדתם מאוחר מידיי

בשביל משחקים כאלו, כבר אין לכם דימיון את הכל מנפישים לכם בCGI או בפוליגונים, מה שנשאר לכם הוא ללחוץ על סט כפתורים בזמן הנכון ,וזהו

בזה מסתיימת המשחקיות שלכם ,בעצם אתם מעדיפים לשחק מבלי לחשוב בכלל, אני חושב שאתם מפסידים וגם אין דרך חזרה אתם מקובעים,

אבל אולי אני טועה

קרירין סתם שאלה אתה קרוב ל30 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים חשובים יש לי לומר.

1. גולדן סן - לאיזה הוא יצא לי יש NDS אז גם GBA הולך .

2. JRPG או בשמו הנכון יותר CRPG הוא זאנר שיצא בערך ב1987 ומעלה , למטומטמים,לחורשים, לנכים אפילו בפורום באינטרנט יש דרך לדבר,

בכל מקרה פוקימון האחרון לDS (למרות הבושה ששיחקתי בו), היה טוב אפילו טוב מאוד, בקשר ל2D וספרייטס, זה עניין של טעם וגיל לפי דעתי,

מי ששיחק בתחילת שנות ה-90 בNES או במסטר סיסטם, יודע להעריך משחקים כאלו למרות שאין להם מנוע של EPIC ,פשוט נולדתם מאוחר מידיי

בשביל משחקים כאלו, כבר אין לכם דימיון את הכל מנפישים לכם בCGI או בפוליגונים, מה שנשאר לכם הוא ללחוץ על סט כפתורים בזמן הנכון ,וזהו

בזה מסתיימת המשחקיות שלכם ,בעצם אתם מעדיפים לשחק מבלי לחשוב בכלל, אני חושב שאתם מפסידים וגם אין דרך חזרה אתם מקובעים,

אבל אולי אני טועה

זה שהמשחקים עשויים בSPRITES לא גורם לשחקנים לחשוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

זה שהמשחקים עשויים בSPRITES לא גורם לשחקנים לחשוב יותר...

נכון -אבל זה שהמערכת קרבות לא נותנת לך לברוח בקלות ולהתחמק בקלות מהאויבים בשטח גורמת לך לחשוב הרבה

שיש בוסים ויש הרבה בכלל אין לך סיכוי לברוח בניגוד למשחקי RPG מערבים שאפשר לברוח בקלות

ובכלל רמת הקושי קלה בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blue dragon ממש בינוני לטעמי, אומנם יש לי בו רק 4.5 שעות משחק אבל הוא די מיושן ומרגיש כאילו לא התקדמו בו רעיונית/ממשקית. ממש JRPG מיושן שבשלב זה לא מושך אותי בכלל.

Eurogamer נתנו לו 50% (אני די תופס מהביקורות של Eurogamer) למרות אני אוהב לשחק לבד ולהעריך עד כמה הביקורת צדקה לטעמי, בינתיים Eurogamer יותר צודקים מטועים ולצערי Blue Dragon השאיר ומשאיר אותי מאד אפטי בינתיים.

בכל מקרה בנוגע ל-JPRG, זה סיגנון שאני מאד אוהב ואין קשר לפוליגונים או ספרייטים שכן יוצאים מספיק משחקים שונים שמשתמשים בספרייטים או בתלת ולכן להכליל אותם זו טעות גדולה. מה שכן אני מרגיש ירידה ברמה, blue Dragon שהיה אמור להיות כותר גדול מאכזב, Lost Oddysey שבתחילה נראה מדהים (סרטי פרומו של CES 2006 הפילו אותי מהריצפה והמשחק הזה לבד נראה לי באותה תקופה כהצדקה לקניית 360), אבל מאז ראיתי קטעי משחקיות ואני נורא מאוכזב, זה מרגיש כמו איזה FF נטול השראה, בדיוק אותה תחושה של Blue Dragon. כנראה של-Square כחברה יש איזשהו טאצ' שלמעצבים הללו שעזבו את Sqaure ויצרו את Mystwalker אין. חבל :(

דוגמה ל-JRPG שמאד נהניתי מהם לאחרונה הם Shadow Hearts 2 ו-3, ממש מעולה, כיפי, הומור מטורף ומספיק שוני וגיוון שהחזיק אותי מאד מעוניין. גם dargon quest 8 היה נחמד מאד על אף שהוא היה יותר מיושן בתפיסה ובמשחקיות מאשר וגם קצת ארוך מדי (למרות שעשיתי הרבה דברים שלא חייבים)Blue Dragon, כנראה של-Square באמת יש את הטאצ' הראוי.

נ.ב.

כשאני אומר לאחרונה אני מתכוון לתקופה של שנתיים בערך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק לגמרי שהרבה JRPG ירדו ברמה אבל לא רק בשנתיים האחרונות אלה בכמה שנים אחרונות

ונכון שלהרבה היום יש גרפיקה תלת ממדית הבעיה שהרבה פעמים זה יותר פוגע מעוזר

למעשה הJRPG חי ובועט בעיקר בנינטנדו DS ופחות אבל גם בPSP

אני מאוד מקווה שיצאו הרבה משחקים בז'אנר גם לWII ויש כבר כמה בפיתוח

דווקה לדרגון קווסט בWII אני לא מחכה כי תאמת הוא ניראה מאוד מאכזב

אבל לסגה\קאפקום\וסקוור יש משחקים בז'אנר בפיתוח ככה שנקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול

אני רוצה גם היום אבל אני פשוט עייף מהעבודה (בלי קשר לשליטה אני משחק גם במשחקי גימקיוב )

אני יודע שהיו כמה אנשים שקנו ויתאכזבו

אבל הם פשוט לא הבינו שהWII זה לא קונסולה סטנדרטית ולא דומה לאף דבר בשוק חוץ מהנינטנדו DS

חוץ מאיזה הרבה גם לא משחקים משחקי גימקיוב בWII שזה 50% מהרצון שלי לקנות מהתחלה

אני כרגע בזלדה WW וזה מפתיע מאוד לטובה

עברתי את המבוך הראשון

וזה גם דומה וגם שונה מי זלדה TP משמעותית

גם סופר מאריו נייר מפתיע מאוד לטובה אבל הוא ניתקע לי מסיבות שלא נפרט...

אני ינסה להשיג אותו במקום אחר בעתיד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...