המלצה על סרט: I Am Legend - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על סרט: I Am Legend

Yossarian22

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא מבוסס על ספר או מקור אחר כלשהו בשם אחר?

אז כן, הוא מבוסס על הנובלה שיצאה ב54, שעליה נעשו כמה סרטים , the omega man וthe last man on earth (שעליו הסימפסונים עשו חלק בtreehouse of horror השנתי שלהם, ולצערי הורידו את זה מיוטיוב).

אגב, עשו סרטון אנימציה מאוד חביב שהוא מהווה קדימון לסרט, אני אהבתי (http://www.apple.com/trailers/wb/iamlegendisolation/).

עריכה: הקדימו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הטריילר באתר של , נראה טוב (ואגב, רואים שם את הגשר מתפוצץ... :) )

אגב, משום מה, המוזיקה של הטריילר היא

, לא?

ויש קטע בטריילר שנורא הזכיר לי את - הוא נכנס לדודג' ווייפר ונוהג, שהמבט של המצלמה משתנה למבט על, שכולל את הבניינים מסביב..

יש עוד חדשים שמישהו ממליץ עליהם? באמת יבש בתקופה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד זוכר שלפני איזה חצי שנה הייתי בקולנוע ראיתי סרט, ולפני הסרט הציגו את הטריילר של הסרט הזה, ובאותו רגע אמרתי לעצמי שאני לא יכול לחכות עד שהסרט הזה יגיע, אני בד"כ אוהב תסוג הזה של הסרטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ראיתם את הפוסטר של הסרט החדש של וויל סמית' - "אני אגדה" (I am legend)? כשאני רואה את הגשר ההרוס של I am legend וחושב על הגשר ההרוס שחזר כל כך הרבה ב-I, Robot - איך אומרים - יש לי לפעמים הרגשה של דז'ה-וו?

ואם כבר דז'ה-וו? - כולם מתים במגיפה והדם של מישהו מכיל את החיסון? זה לא קצת Heroes? "

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=3448&blogcode=8226537

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שHEROES זה קצת I AM LEGEND בגלל שהסיפור של אני אגדה היה בסביבה הרבה לפני שמישהו חשב על הירוס... עזוב את זה שבשנת 1954 כבר נכתב הספר[כי אני לא בטוח שהאלמנט הזה היה בו], את הסרט התחילו לפתח כבר בשנת 1994.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זונע, הוא לא באמת מת...

צריך לעשות לפוסטים שלך הודעת זה ספוילר תמידית שצריך ללחוץ על כפתור בשביל לראות

השאירו את זה פתוח, התרוץ לזה שהוא לא מת זה כיוון שקורטנה לא הייתה בהלוויה ולכן הטבעת לא יכלה להשפיע עליה.

כיוון שקוברים ספרטנים בארון ריק כי הם אף לא יכולים להיות מוכרזים בתור KIA אלא רק MIA אז גם אי אפשר לוודא את זה.

אז או שהוא מת, או שהוא עושה סייבר סקס עם קורטנה על איזה אי באמצע שום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק סרט שמשאיר טעם טוב בפה.

באמת מלא קקים מסתובבים בחוץ והגיע הזמן לסרט אחד נורמלי ...

ד"א התרחיש בסרט יכול לקרות בקלות לדעתי והטכנולוגיה המתפתחת עם השנים אני אומר לכם חבר'ה משהו מטורף עומד לקרות !!!

ועזבו את זה שיש לי שם של נביא חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...