דיווח MS יכולה לתת באן משרות הLIVE לקונסולות 360 ששודרגו לאיוורור לא רישמי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח MS יכולה לתת באן משרות הLIVE לקונסולות 360 ששודרגו לאיוורור לא רישמי

stone cold

Recommended Posts

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=23808

Microsoft allowed to ban Xbox 360 consoles which have fan modifications

According to one source, it is perfectly fine for Microsoft to ban you if you have a fan mod on your Xbox 360. A user of '360patches' was reportedly told directly from MS reps that his fan modification on the Xbox 360 is in violation of the terms of agreement so therefore MS can legally ban users from live for that very reason. His 12v fan mod wouldn't too hard to detect as voltage metering is something which should be easily detectable though settings.

אם זה נכון זה באמת מגוחך ויראיה ברגל מצד MS

פה לא מדובר על פריצה להריץ צרובים או לאפשר רמאויות ודברים אחרים

כולה מדובר על מאוורר וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע לי מאוד מאוד תמוה, לא מספיק שאנשים היו צריכים להוציא עוד כסף בשביל לנסות להיפטר מבעית ההתחממות של ה360 אז הם עוד מקבלים על זה באן? אם זה נכון זה טיפשי ולא מובן, מה גם שאין כאן שוםשינוי חומרתי למוצר או אפשרויות שנוספו לו.

תמוה ופשוט דבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי מאוד מאוד תמוה, לא מספיק שאנשים היו צריכים להוציא עוד כסף בשביל לנסות להיפטר מבעית ההתחממות של ה360 אז הם עוד מקבלים על זה באן? אם זה נכון זה טיפשי ולא מובן, מה גם שאין כאן שוםשינוי חומרתי למוצר או אפשרויות שנוספו לו.

תמוה ופשוט דבילי.

כל עניין הבאנים לפני שהקונסולה הפכה למינסטרים מוזר לי מאוד

החשיבה הכלכלית שלהם מוזרה ביותר כי מנוי זהב משלם כסף והרבה מאלו שפורצים גם קונים לפעמים משחקים מקורים וציוד עקפי

עזוב את זה... אותי מעניין איך לעזאזל מייקרוסופט חושבים שהם יוכלו לגלות שיש שמה אוורור אחר....

לפי ההסבר הם יכולים ליראות בביוס כמה חשמל נלקח

והקירור הלא רשמי לוקח יותר חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההסבר הם יכולים ליראות בביוס כמה חשמל נלקח

והקירור הלא רשמי לוקח יותר חשמל

נניח שהם כן יכולים (מאוד מוזר לדעתי שהם כן)

זה עדיין לא עובד 100% והרבה אנשים יפלו בתחום האפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמייקרוסופט צריכים קודם להאמין לך שאין לך משופר....

ואני עדיין כמעט בטוח שהקטע עם הביוס זה שטויות... לפנות אל הביוס מהמחשב עצמו זה עוד בסדר

אבל לפנות לביוס ממחשב מרוחק? אם זה כן אפשרי זאתאמרת שמייקרוסופט תכננה אפשרות לשליטה מרחוק built in בקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני לא מומחה בזה

אני רק נותן דיווח

הדיווח הגיע במקור מהאתר הזה-

http://360patches.com/forums/index.php

תיקרא שם מה שהם כותבים

במקום לשאול שאלות שאני ובטח אחרים פה לא נוכל לענות אליהם מחוסר ידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שזה לא מחשב, אלא קונסולה שכל הקוד הפנימי נכתב ע"י מיקרוסופט. גילו את העניין אחרי שמישהו שקיבל באן עם קונסולה ללא קושחה פרוצה התקשר לתמיכה והתמיכה אמרה לו שהוא ביצע למאורר (לא מדובר פה על המאוררים החיצוניים, אלא על מוד להגביר את מתח המאורר ל12V)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שזה לא מחשב, אלא קונסולה שכל הקוד הפנימי נכתב ע"י מיקרוסופט. גילו את העניין אחרי שמישהו שקיבל באן עם קונסולה ללא קושחה פרוצה התקשר לתמיכה והתמיכה אמרה לו שהוא ביצע למאורר (לא מדובר פה על המאוררים החיצוניים, אלא על מוד להגביר את מתח המאורר ל12V)

ברור שזה אפשרי אבל זה גורם לקונסולה שלך להיות פרוצה לחלוטין מה שדי פוגע בפרטיות שלך (אם אנחנו רוצים להיות קטנוניים) אפשר לעשות את הקונסולה פרוצה כזאת בגלל שבעצם אין אפשרות לאנשים רגילים (לא עובדי מייקרוסופט) לפרוץ אל הקונסולה כי אין לה בכלל אפשרות כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חובב MS

אבל אם נותנים באן על סמך הביוס איך זה בדיוק פוגע בפרטיות?

את הדברים החשובים אתה שומר בתוך הארד דיסק\כרטיסי

ולא בתוך הביוס

אם יש גישה לביוס כנראה שיש גישה לעוד הרבה דברים... זה דיי תחום אפור כי בעצם אתה לא שומר שום מידע אישי על הקונסולה אבל לעומת זאת אתה יכול לשמור מידע אישי על הקונוסלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש גישה לביוס כנראה שיש גישה לעוד הרבה דברים... זה דיי תחום אפור כי בעצם אתה לא שומר שום מידע אישי על הקונסולה אבל לעומת זאת אתה יכול לשמור מידע אישי על הקונוסלה....

תצא מהסרט, יש EULA לקונסולה, זה מופייע בו במפורשות. וזה עוד כלום קראת פעם את הEULA של gmail? אתה יודע שכל אימייל שאיי פעם קיבלת או שלחת שייך לgoogle?

גם אם מחקת גם אם לא משנה מה, הם שומרים את זה ויכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים. והם עושים רק שתגע שgoogle מוכרת מידע המבוססת על החיפושים שלך בgoogle והתוכן של תייבת המייל שלך. רוצה לעשות ניסוי נחמד, תעשה הודעה בgmail של "אני מחפש לקנות רכב", "אני מחפש מורה לגיטרה" "אני רוצה להשכיר דירה" ותראה איך הפרסומות של google פתאום מתחלפות "לתוכן" של הemail שלך.

ואם אתה חושב שזה נעצר שמה אז אתה טועה למשל מפעילה סוכן ניתור מאוד מאוד מאוד מתוחכם בשם Warden כאשר אתה משחק WoW.

בזמנו כאשר הייתי מפתח פעיל בקהילת הWoW!Sharp הדבר הזה זיין את הבוט שלנו, ואנשים חטפו באן עד 8 חודשים רטרואקטיבית.

בזמן הרצת המשחק הסוכן הזה מנתר את כל מה שעובר בRAM שלך, את כל החלונות והתוכנות הפתוחים שלך כלומר הוא יודע אפילו באיזה אתר אתה גולש.

ושולח את זה חזרה לBlizzard, הסוכן הזה הוא כנראה אחת מתוכנות המעקב המתקדמות ביותר שנבנו מעולם, והוא רץ על המחשב של כל מי שמשחק WoW בזמן שהמשחק פעיל. וזה למה? כי בשביל לשחק אתה צריך לאשר את הEULA ואז הם יכולים לעשות מה שבא להם.

ככה זה בעולם הזה, אל תחשוב אפילו לרגע שסוני או לא עושים את זה, והם רק קצה הקרחון. סביר להניח שבכל שרות שאתה משתמש בו ברחבי האינטרנט כיום הEULA שלו מכיל שמאפשרים לחברה להשתמש ולהעביר הלאה את כל הפעולות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצא מהסרט, יש EULA לקונסולה, זה מופייע בו במפורשות. וזה עוד כלום קראת פעם את הEULA של gmail? אתה יודע שכל אימייל שאיי פעם קיבלת או שלחת שייך לgoogle?

גם אם מחקת גם אם לא משנה מה, הם שומרים את זה ויכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים. והם עושים רק שתגע שgoogle מוכרת מידע המבוססת על החיפושים שלך בgoogle והתוכן של תייבת המייל שלך. רוצה לעשות ניסוי נחמד, תעשה הודעה בgmail של "אני מחפש לקנות רכב", "אני מחפש מורה לגיטרה" "אני רוצה להשכיר דירה" ותראה איך הפרסומות של google פתאום מתחלפות "לתוכן" של הemail שלך.

ואם אתה חושב שזה נעצר שמה אז אתה טועה למשל מפעילה סוכן ניתור מאוד מאוד מאוד מתוחכם בשם Warden כאשר אתה משחק WoW.

בזמנו כאשר הייתי מפתח פעיל בקהילת הWoW!Sharp הדבר הזה זיין את הבוט שלנו, ואנשים חטפו באן עד 8 חודשים רטרואקטיבית.

בזמן הרצת המשחק הסוכן הזה מנתר את כל מה שעובר בRAM שלך, את כל החלונות והתוכנות הפתוחים שלך כלומר הוא יודע אפילו באיזה אתר אתה גולש.

ושולח את זה חזרה לBlizzard, הסוכן הזה הוא כנראה אחת מתוכנות המעקב המתקדמות ביותר שנבנו מעולם, והוא רץ על המחשב של כל מי שמשחק WoW בזמן שהמשחק פעיל. וזה למה? כי בשביל לשחק אתה צריך לאשר את הEULA ואז הם יכולים לעשות מה שבא להם.

ככה זה בעולם הזה, אל תחשוב אפילו לרגע שסוני או לא עושים את זה, והם רק קצה הקרחון. סביר להניח שבכל שרות שאתה משתמש בו ברחבי האינטרנט כיום הEULA שלו מכיל שמאפשרים לחברה להשתמש ולהעביר הלאה את כל הפעולות שלך.

אתה גורם לזה להישמע כמו איזה ארמגון או משהו כזה...

ויש מגוון תוכנות"הגנה נגד רמאים" שיודעות איזה תוכנות פועלות כרגע ומה מותקן לך על המחשב כנראה שהWARDEN נמצא מעל כולם אבל לא משהו חדש במיוחד

אני לא אומר שזה ממש לא חוקי זה יותר באזור של "לא נחמד"

אני מבין את הבאנים על סמך צ'יפים וקושחות לא חוקיות אבל באן על מאוורר שיעזור לקונוסלה שלי לא להתפוצץ לי בפנים? this is MADNESS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בעולם הזה, אל תחשוב אפילו לרגע שסוני או לא עושים את זה

סוני נתפסה כבר על דברים בסגנון

בנוגע לנינטנדו אין להם שרות רשת מפותח כרגע

ככה שאין להם הרבה מה לבדוק

אין אפילו הרשמה למשחקי מולטיפליר מקוונים

חוץ מאולי איזה משחק של EA

ככה מה בדיוק אם יבדקו?

הכי הרבה יגלו שיש לך ציפ וזהו ב512 מגה לשמירות אתה גם ככה לא תשמור דברים מעניינים

אבל באן על מאוורר שיעזור לקונוסלה שלי לא להתפוצץ לי בפנים? this is MADNESS

בדיוק-טמטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...