מחשב למשחקים עד 6000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עד 6000 ש"ח

Xiao Xiao

Recommended Posts

תודה לכולם על התגובות.

1GB - אני בד"כ מאוד מעמיס על המחשב שלי...

לגבי המארז השאלה אם ה-3R יהיו לו בעיות ... כי אני רוצה יפה ומצועצע ומה שהמלצת נראה פשוט... אם המארז לא טוב אני אחליף אבל אני מאוד אוהב אותו.

אורן.

עוד דבר, מה זה משנה כמה וואט הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ה"400W" הם ג'נרים ולא באמת מספקים את ה400.

הספק שהמלצנו לך ה300W HEC יהיה מספיק ביותר.

בעיות קירור?

אני לא יודע, אין לי את המארז הזה, חפש ביקורות ברשת או תשאל מישהו שיש לו את המארז.

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא ממליץ על המארז הזה. יש לי אותו ואני שונא אותו. צריך לפתוח את הפאנל המתוסבך הזה כל פעם שמכניסים כונן, והוא צפוף.

ב. מה המפרט הINTEL שלכם שווה בכלל בלי זכרונות RDRAM? הרבה יותר עדיף להשקיע במפרט שייתן גם תמורה יותר טובה לכסף מאיזה מעבד יקר מדי בלי שום טעם. וCHIPSET שלSIS? אז יש שם DUAL , ביג דיל. אתם סתם מעוורים בגלל כל הפיצ'רים של הלוח בגלל זה.

הנה מפרט שאני חושב הכי טוב בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות לא יהיו לך ואם אתה חושב שהוא כ"כ יפה (בלי קשר לספסיפיקציות, כי אין להשוות אליו את הFS710 בדבר), לך עליו ואל תחשוב הרבה כי הפרשי הביצועים לא יהיו כ"כ גדולים, למרות שלOC יהיה מומלץ יותר המארז של Enermax. אני חושב ששאלתו בקשר לPSU התכוונה למשהו אחר והייתי עונה שהבדלי נטו בביצועים לא יהיו. אבל מה שכן, זה פשוט יצליח להפעיל יותר רכיבים- או פשוט רכיבים [שלא משנה כמותם] שיצרכו הרבה יותר.

Enermax FS-710 & Heroichi 300ART יעשו את העבודה. תתחדש.

אגב, הספק במפרט שלך, lev_18, יהיה מיותר. HEC300ART או HEC475DVD יספיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו שמתעסק בעריכת ווידיאו בצורה מקצועית ביותר ומישהו שהמחשב שלו הוא לשימוש ביתי, צריך INTEL.

אלא שהוכיחו את עצמם פעם אחר פעם בביצועים עליונים על במשחקים ובכלל בשימוש המחשב במשק הביתי.

אם זה קידוד , כיווץ קבצי RAR או ZIP וקבלת ביצועים נהדרים במשחקים.

אז למה להמליץ על INTEL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הנה המפרט הסופי שלי אלא אם כן ישכנעו אותי ברגע האחרון.

אחרי מסכת דיכנועים ארוכה הצלחתי לעלות את התקציב ל6700 והנה המפרט:

Motherboard:Gigabyte GA-SINXP1394(GA-8SQ800 Ultra2) 11018.36

CPU:Intel Pentium 4 2.4GHz 512K 533MHz11117.83

Hard Disc:Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD1670.20

Memory:DDR-RAM 512MB 3200 Winbond Memory21209.68 (604.84)

Video Card:Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard12049

Case:Enermax FS-710 Case (P/S not included)1443.60

Power Supply:HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply1185.60

Total Price: 6694.27

אז מה דעתכם?

תודה,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה מופנה אליי, lev_18, יש לציין כי אני ממליץ על מעבד Athlon ולא Pentium.

ובקשר למפרט האחרון שהוצג כאן ע"י פותח הת'רד. אם תוכל, יהיה סבבה לוותר על הלוח עשיר הפיצ'רים הזה אם לא יהיה שימוש בהם. אם לא מתוכנן OC, תוכל לקחת את הCI-6A19 של Compucase שמגיע עם אותו ספק מצוין שבחרת. כמו כן, הייתי ממליץ לעבור למפרט מבוסס . אתה יכול לחסוך המון כסף אם תעבור לAthlon. הלוח ישתנה לגרסאת הDeluxe של ללוח A7N8X, המעבד יתחלף בAXP2400+ וכך גם הזכרונות לסטיקים בעלי רוחב פס של PC2700.

עם כל הקיצוצים הנ"ל, אתה יכול להגיע לחיסכון של עד 950ש"ח. ואם לא, אם עניין של 5-20שניות משנה לך, החיסכון יהיה בסך 300ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...