שיקולים בקניית מקינטוש - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיקולים בקניית מקינטוש

ליר85

Recommended Posts

שלום, אני שוקל לקנות מק בעיקר לעריכת ואני לא בטוח במספר נושאים -

האם זה נכון שמק אידיאלי לעריכת וידאו/ עריכה גרפית?

האם מחשב פי סי בשווי 7000 לא ייתן ביצועים טובים יותר?

האם שווה לקנות imac לאור העובדה שהוא לא ניתן לשידרוג והוא עלול להישאר מאחור מבחינת ביצועים לאחר כ5-6 שנים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה תוכנות אתה משתמש?

רוב התוכנות לעריכת וידאו כבדות בעיקר על הדיסקים הקשיחים והמעבדים שהם לא רעים במקרה הזה , אבל כנראה תגיע ליחס עלות / מהירות יעיל יותר בPC (מה שלא יעזור אם התוכנות הן למק , ולא יעזור לעומת נוחות ההפעלה של חלקן)

בקשר למחשב ו5,6 שנים , אם תיקח היום מחשב בן 5 , 6 שנים - הוא ממש לא יהיה בר שידרוג (מקסימום מארז ומאווררים , אפילו ספק כח כנראה לא יתאים ולא יסחוב) , לעומת זאת - תומכים די יפה אחורה במחשבים שלהם וגם בן 5,6 שנים יריץ את המערכות הכמעט אחרונות אם לא החדשות ביותר (גבולי ביותר כמובן).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין התוכנות אני מתכוון להשתמש בpremier ודומותיה לעריכת אינטנסיבית

בענייין השידרוג , על פי מה שידוע לי ניתן לשדרג את כרטיס המסך- שחשוב לעריכה , אבל imac מגיע כמקשה אחת בלתי ניתנת לשינוי ..

מק עולה כ7000 ש"ח מינימום , האם לא עדיף לקנות מחשב פי סי חזק ובסכום שנשאר לשפר או לתקן אותו במקרה הצורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על , ההבדלים בין המערכות הפעלה ישאפו ל0 (אותה תוכנה ומפרט - מערכת אחרת) אבל אתה תוכל לקנות מחשב חזק יותר (למשל מרובע ליבות שאני בכלל לא בטוח שיש ב IMAC ואם יש אז התוספת בטח תעלה יותר מהמעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...