מה אתם אומרים על הספק הזה של chieftec - איכותי ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הספק הזה של chieftec - איכותי ?

idodos

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

א. כדאי שלפני שאתם קוטלים את המוצר הספציפי הזה בנוסף לחברה תחת שמה הוא משווק. תרכשו אחד ותשוו לספקי כוח מקבילים עד 300 ש"ח

ב. DELTA נחשבת ליצרנית די אמינה וכמה ספקים שמיוצרים באותו מפעל, ולמעשה אותו הספק תחת שם אחר (שאותו אני לא אנקוב, אבל אם תחפשו מספיק

ולא צריך הרבה שכל בשביל למצוא אותו) זוכה בקהילת הפורום הזה לכל התשבחות. ההבדלים היחידים בין הספק הזה לשני באחריות ובשם (הרבה יותר מכובד).

כמו ארמוז שבמקרה אחד גם מארזים של אותו יצרן מהולל ומכובד מיוצרים באותו מפעל.

ג. הספק (550) הזה הוא מוצר לגיטימי לחלוטין בשוק המקומי. לא פופולארי (עדיין) בארה"ב אבל בהחלט פופולארי בשווקי מרכז ומזרח אירופה.

לראייה הוא נמכר גם במוסקבה וגם בפולין בסכום השווה ל100 דולר. אם כבר, אז המחיר שלו בארץ מצויין ביחס למה שהוא נותן.

ד. לגבי סוגיית הרעש, פשוט תשכחו מזה. זאת סתם הוצאת שם רע למוצר. הרכבתי כבר כמה כאלה כולל אחד על אחת המכונות שלי.

ה. אני אמליץ להתייחס בשיקול דעת לטענות שלכם על היצרן DELTA ביום בו תכתבו בגדול ובריש גלי כי כל המוצרים של חברות מכובדות כמו ואחרות גרועים כי הם מיוצרים ע"י ECS

ו. במקרה של הפורום הזה, יש כאן נטייה עיוורת להמליץ על ספקים שמעולם לא נבדקו, בחלקם לא התנסו על ידי איש מאנשי הפורום ונבחרו אך ורק על פי

המלצה של "מבין עניין" או מקורב לחנות שמשווקת את המוצר הספציפי, או על פי התנסות במוצר אחר של אותה חברה. כך גם מקבץ הקטילות שמושמע כאן מדי פעם על מיני ספקים של TT. ולא שאני משווה. כך גם הנטייה כאן לקטול.

ז. טכנית אם תשוו את הספק הספציפי הזה בכל הפרמרטים שהזכרתם לספק השני והממותג תקבלו את אותם הנתונים כולל היציבות. אמנם לא תקבלו את אותה האחריות המורחבת ותקבלו שם אחר עם נתונים קצת פחות מפוצצים. (הספק השני אינו משווק כ550W) תקבלו בתוכו את אותו מאורר "רועש" כדבריכם.

הדבר משול לאכילת בשר סוס והתמוגגות פומבית על כך שאכלתם פילה בקר משובח.

ח. למי שתוהה מה הספק הזה כן יכול להחזיק בצורה סבירה אז: בשני 8600GT בנוסף לעוד ארבעה דיסקים וQ6600 או E6850 בOC ל3.4

על לוח 680 או במערך CF על לוח P35 או X38 בחיבור 8 פינים ללוח. אז גם תוכלו לבדוק את יעילות ואמיתות נתוני המסילות שלו.

כמו כן אין לו בעיה לתמוך במפרטים זהים עם 7950 או 8800 באותם תנאים. לגבי הדציבלים הבוקעים מהמאורר הרועש, אז לא מדדתי אבל באופן כללי הוא לא יותר רועש לאוזן מספקים מקבילים אחרים עם מאוורר בגודל דומה ובאותה צורת התקנה. (יש שנוטים להרעיש דווקא בגלל זוית ההתקנה של הספק עם המאורר, דבר שגורם למארז לרטוט ולייצר רעש כתיבת תהודה).

בכל אופן, אני לקחתי אחד כזה לעצמי דווקא בגלל דברים חיובים ששמעתי עליו ממכרים בפולין ואחרי שראיתי ובחנתי אחד כזה שפועל כשנה אצל חבר

ובלב שקט אני יכול להגיד לכם שמדובר במוצר אמין וסביר במיוחד במחיר שלו וביחס לתמורה לכסף. (הוא יחזיק כל מה שליברטי 400 ואנטק מקביל יחזיקו)

ובוודאי בפתרון סביר ומעלה למערכות שמוגבלות בתקציב וצריכות קצת יכולת. בכל מקרה אני אשמח לנסות באחד הימים גם את אחיו הגדול יותר.

בכל מקרה, אין מה להתרגז על הדברים שלי, את דעתכם יוצא לי לקרוא הרבה, זאת דעתי. מי שלא קונה לפי טרנדים או הייפים יכול בלב שקט ללכת על הספק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כל מה שכתבת נכון אני לא רואה סיבה מיוחדת לקנות את הספק הזה, במחיר הזה אפשר לקנות ספקים טובים יותר.

תראה, דניס בתור אחראי פורום אני אומר לך שכקורא זה די צורם לי כשאני מחפש חוות דעת אובייקטיביות על מוצר מסויים להיתקל בקטילות ובליכלוכים על מוצר

שהוא כביכול לא אופנתי או לא חביב המשתתפים הפעילים לתקופה זאת או אחרת כאן. הייתי אומר שזה די לא נעים אפילו לקרוא כאן פוסט כזה שהיה לפני איזה חצי שנה של מישהו שכבר רכש את הספק הזה ואיך שקטלו אותו כאן אז.

בכל אופן, זה גם מגוחך שאותה ביקורת עם התרגום הקלוקל של שימשה גם אז וגם עכשיו כרפרנס וכמדד יחיד ל"איכות" של המוצר הנ"ל

לי בוודאי שאין קשרים או חלילה אינטרס בחברה שמייבאת את המוצר הזה, מלכתחילה התעניינתי במוצר הזה בזמנו דווקא בגלל המחיר שלו והנתונים והתגובות שהתפרסמו כאן היו לי כסוג של יריקה בעין עד כדי עלבון לאינטליגנציה. כך שבאמת יש בעולם הזה ובארץ שלנו עוד דעות מכובדות מאשר מה שמאכלס הפורום הזה. מן הסתם יש בעד ונגד מכובדים ואני מקבל את זה. אבל דחילק, לחשוב שדלתא מייצרת רק את הספק הזה ורק עבור צ'יפטק? זאת תמימות והולכת שולל אנשים תמימים.

אתר מכובד כמו HWZONE צריך במיוחד במקרים כאלה בהם מדובר במוצר שכן נמכר ואפילו בתדירות גבוהה יחסית בשוק המקומי, ואין עליו מספיק אינפורמציה

לעשות מדי פעם, אחת לשנה שנתיים סקר השוואתי בין המוצרים הנמכרים כאן על סמך ביצועיהם בפועל ולא על סמך העדפת מותג של כמה מגיבים מתמידים יותר או פחות.

בכל אופן לגבי עניין הכדאיות ביחס למחיר, אז הלכתי לבדוק שוב את הסטיקי כאן, ואני יכול לכתוב בשקט שהמוצר הספציפי הזה לא פחות טוב ואפילו עולה על כל ספק שנמצא בסטיקי בקטגוריית המחיר 250-320 ש"ח. והוא בוודאי עדיף על הCM 500.(ואילו הספק שטענתי שמיוצר על אותו מפרט ובאותו מפעל מופיע גם באחד הסטיקים האחרים כספק מומלץ ובמחיר הרבה יותר גבוה - עד כמה הביצועים שלהם זהים בתנאי מעבדה ואם יש שוני מהותי יותר אין לי את הכלים או את התקציב להשוות כרגע).

ואם כבר אז המינוס שאני מוצא ברכישות באותה שמייבאת את המוצר הזה אלה תנאי האחריות המקוצצים לחלק גדול מהמוצרים שלהם. כך שיש גם מינוסים. אבל מצד שני גם הCM 500 נמכר עם שנה אחריות.

בכל אופן שתהיה שנה טובה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - CM נמצא בסטיקי רק בתוק אלטרנטיבה, הוא אף פעם לא בין ההמלצות הראשונות.

ב - 300 ש"ח הייתי ממליץ על הספק הזה - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=990

(הוא די חדש ועדיין לא הספיק להתווסף לסטיקי).

ולאיזה ספק מומלץ התכוונת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...