צריך מפרט למחשב ב-5500 ש"ח (*לא למשחקים*, *לא לאוברקלוק* ולא כולל מסך) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט למחשב ב-5500 ש"ח (*לא למשחקים*, *לא לאוברקלוק* ולא כולל מסך)

rangerman

Recommended Posts

אנשים ! עצרו רגע עם המפרטים שלכם ! יש להבהיר כי Voodoo3 יספיק לבן-אדם. הגזמתם עם מערכות הR9000 שלכם. עם תקציב שכזה גם הצחיק אותי שכמעט ולא היו מפרטים מבוססי אינטל וגם כשהיו אז זהו היה רק הP4-2.4GHz החלש יחסית למצופה מהתקציב. שימוש בDualChannel של לוח לP4 יוציא ביצועים טובים יותר מDualDDR עם הAXP2400. תהיו בטוחים בזה וגם בזה שתוספת המחיר תהיה שווה במקרה שלו.

הנה המפרט שלי. המפרט הטוב ביותר כאן הוא האחרון של XDude, כך שאני אערוך אותו אם לא אכפת לXDude.

CPU : Intel Pentium IV 2.66GHz 512K 533MHz Socket 478 CPU BOX [ ¤ 1664.83 ] 1

Motherboards for Intel : Gigabyte GA-8SQ800 SIS 655 Motherboard [ ¤ 629.75 ] 1

Memory : -RAM 512MB 3200 Winbond Memory [ ¤ 617.67 ] 2

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 670.2 ] 1

Video Cards : MSI MX200 32mb - GeForce2 MX200 [ ¤ 185.41 ] 1

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 54.55 ] 1

CD-ROM / -ROM : -ROM BenQ 16/48 Retail [ ¤ 287.49 ] 1

CD-RW / -RW : Lite-On 48/12/48 Retail CD-RW [ ¤ 342.81 ] 1

Modems : AMR 56K Modem [ ¤ 53.73 ] 1

Keyboards : Logitech Navigator Keyboard [ ¤ 130.68 ] 1

Mouse : MouseMan MX500 [ ¤ 265.53 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case [ ¤ 328.49 ] 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציע לו לוח עם צ'יפסט של SIS שעם כל הכבוד הביצועים שלו לא כאלו מרשימים שנית מעבד 2.4 הוא מספיק חזק בשבילו, אתה רוצה באמת מעבד שטוב מימנו אז לך כבר על 3.06 ען טכנולוגיית ה HT זה כבר מעבד שהוא רמה אחרת כל האלה שביניהם הם לא כאלה מהירין וכדאים עם עושים פונקציה של עלות לתועלת ותפוקה.

לגבי dual זה לא כזה יותר מהיר ועם כבר במקרה כזה אני ההיתי מחכה לצ'יפסטים החדשים של ולא קונה עכשיו איזה לוח עם צ'יפסט של SIS שעם כל הכבוד הביצועים שלוחות מבוססים עליו לא משתווים לאילו עם הצ'יפסטים של .

לכן עם כל הכבוד לך ידידי המחשב שאני הצעתי לו לפחות מבחינת הקונפיגורציה הוא האידיאלי ביותר כעט. ואני בחום ממליץ על ה RAID זה יתן לו ביצועים טובים בכל הנושא של מהירות ושאתה עובד עם תמונות גדולות או משתמש באפקט כזה או אחר ארדיסק מהיר והרבה זיכרון הם מרכיבים מאוד חשובים. לגבי הכרטיס מסך שוב הכרטיס מסך לדעתי הוא כן חשוב וזה שתיתן לו איזה כרטיס ישן ומסריח זה לא יספק את הסחורה.שוב לא צריך כרטיס מסך חזק ממשפחת ה r9500 או המקבילים הפחות טובים של אבל הכרטיס 9000pro הוא בהחלט רצוי וכדאי.

לסיכום אני לא ממליץ על מחשב מבוסס פנטיום 4 יחד עם עם צ'יפסט של SIS

לגבי לוח אם עם הצ'יפסט E7205 לא כזה טוב הביצועים שלו לא יותר טובים מלוח עם צ'יפסט 845PE ולא לשיכוח שהוא תומך רק בזיכרונות רק עד 266 מגה הרץ ולא בזיכרונות 333.

כמו כן כזה עולה הרבה מאוד כסף באיזה 400 שקל לפחות יותר מהלוח שאני הצעתי לו וכמובן הצעתי לו לוח איכותי וטוב שיענה לו על הצרכים שהוא ביקש.

עכשיו לכל אלה שממליצים על 1 גי'גה עקב מסגרת התקציב ובכלל נכון לעכשיו 512 יספיקו לו להוסיף בעתיד תמיד אפשר וכדאי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק ללכת סחור סחור. נטו, המערכת שלי תציג ביצועים טוב יותר, אז אין כאן ויכוח. אתה מעוניין בפירוט? סבבה.

עם הDualChannel של הלוח הוא יקבל ביצועים טובים יותר וזה יהיה משמעותי שלא כמו בלוחות הnForce2. ללוח מבוסס צ'יפסט של SiS לא אמורה להיות שום בעיה של ביצועים (להזכיר לי שנטו, המערכת שלי תציג ביצועים טובים יותר). Raid? אתה ממש לא בכיוון, כי עם Photoshop לא יהיה ניצול גדול במהירויות הכונן הקשיח והWD800JB בהחלט שיספיק. אם כבר אז הולכים על SCSI, אבל לא Raid. ג'יגה של זיכרון? הוא ינצל את זה. אל תדאג. מה עוד? תחשוב שוב על כרטיס המסך ועל הטענה שלך לגביו.

מה שכן, המעבד הוא היחיד שאני מסכים איתך לגביו. באמת היה טפשי מצדי לכלול רכיב כ"כ יקר שלא יציג ביצועים מתאימים לתוספת מחיר של כ500שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הנה מה שהוא לוקח:

Pentium4 - 2.4

Gigabyte GA-SPE800Pro

512MB -PC2700

Radeon 8500LE

WD 80GB-8MB

LG DVDx16

LITEON 48x24x48x

56K PCI

Logitech Keyboard

Logitech Cordless Optical Mouse

5050 ש"ח

הצעות לשינויים אחרונים לפני שהוא משלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה כבר עדיף לקחת את ה8SQ800 שיציג ביצועים טובים יותר באוברול נטו. אבל רגע, איך הגעת ל5000ש"ח?

כמו כן הייתי מציע לקחת שני של 256 שיעבדו ברוחב פס של PC3200- עוד ביצועים ו-די.וי.די של BenQ/LiteOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...