R680 - תכונות, תמונות > ותוצאות ראשונות< - השקה 23 ינואר 2008 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R680 - תכונות, תמונות > ותוצאות ראשונות< - השקה 23 ינואר 2008

All_eyes_on_me

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי שתי שאלות:

בתקציב שלו הוא יהיה משתלם וחזק?נגיד מול GTS 512 או מול GTX?והאם שווה לחכות לסדרה 9?

ובדקתי בFAQ אם אני אצטרך תומך CF בשבילו אבל לא היה רשום(היה רשום רק על NVIDIA)אז אני צריך או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*כעקרון, תמיד עדיף לחכות קצת כשאוטוטו יוצאת סדרה חדשה של חומרה כלשהי!

*שני הכרטיסים הללו (D9E ו- R680) יהיו יקרים יותר מ - GTS 512, אבל יחד עם זאת גם חזקים יותר (לדעתי די משמעותית)!

*אם שווה לחכות דווקא לאחד משתי הכרטיסים האלה...?! אף אחד לא יענה לך בוודאות כל עוד הם לא הוכרזו רשמית...

*מבחינת (CF), התשובה היא: לא!

אין צורך בלוח תומך CF אם אתה לא מתכוון להתקין CF... הכרטיס בעל ממשק (גם 1.1) PCI-E 2.0 בודד, ואין קשר בין מס' הליבות על הכרטיס למערך CF!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא 8800GTS 512MB בכמה חנויות ב - 300$, שזה בעצם אמור להיות המחיר הרשמי שלו (לולא בעיות המלאי והביקוש).

בכל מקרה הכרטיס אכן הולך להיות משתלם למחירו ב - HIGH END, אני מעריך שמחירו בארץ יהיה החל מ - 2100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Salland web shop is again the first shop to have Radeon 3870 X2 listed for pre orders. The card is listed as 44430 Sapphire VGA Radeon HD 3870 X2 (Pre-Order) 1024 MB and we know it has two RV670 chips.

The card should be officially out on Wednesday and so will the benchmarks and from what we know at least in 3Dmark06 it is faster than a Geforce 8800 Ultra.

You can pre oder Radeon HD 3870 X2 for 425

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5244&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...