מחפש מפרט למשחקים\סרטים כולל OC - תקציב 3900 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למשחקים\סרטים כולל OC - תקציב 3900 שקל

X-Style

Recommended Posts

תזמין תחבר'ה\חברה לפיצה (או שתיים...) תשים ווינר תתרום לצדקה תן לי... יש מה לעשות עם כסף והרבה...

ועכשיו ברצינות הנה אופציות הגיוניות -

תעלה בכ. מסך ל512 (הוכח שהדבר מניב ביצועים טובים יותר בכמה אחוזים וזה גם טוב!

בזכרונות קח CL4 ולא CL5.

דיסק קשיח תעלה ל400\320 GB כיום לא מספיק לדעתי 250 אני כבר מילאתי יותר מחצי מה500GB שלי ואני בדרך למלאות תחצי השני... וזה עם EMULE צולע שמוריד ב20KBS וUTORRENT שמוריד ב10KBS... והורדות HTTP פעם ב... אתה מבין? ברגע שיש לך את האופציה אז אתה מתחיל לראות בHD... וזה כיף תאמין לי זה שינוי עצום אני כבר התרגלתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין תחבר'ה\חברה לפיצה (או שתיים...) תשים ווינר תתרום לצדקה תן לי... יש מה לעשות עם כסף והרבה...

ועכשיו ברצינות הנה אופציות הגיוניות -

תעלה בכ. מסך ל512 (הוכח שהדבר מניב ביצועים טובים יותר בכמה אחוזים וזה גם טוב!

בזכרונות קח CL4 ולא CL5.

דיסק קשיח תעלה ל400\320 GB כיום לא מספיק לדעתי 250 אני כבר מילאתי יותר מחצי מה500GB שלי ואני בדרך למלאות תחצי השני... וזה עם EMULE צולע שמוריד ב20KBS וUTORRENT שמוריד ב10KBS... והורדות HTTP פעם ב... אתה מבין? ברגע שיש לך את האופציה אז אתה מתחיל לראות בHD... וזה כיף תאמין לי זה שינוי עצום אני כבר התרגלתי...

בTMS לא נראה לי שיש את הגרסת 512MB של 3850.. כך שזאת בעיה..

זכרונות.. אם CL4 יתן לי ביצועים טובים יותר מאשר ההבדל בין הלוח P31 ללוח אם P35 אז אחליף

והדיסק קשיח זה סתם בזבוז.. במסך LCD אני לא חושב שיהיה הבדל כזה גדול בין איכות רגילה לHD שתצדיק את ההחלפה ל320GB אם אין כל כך תקציב לזה.. אני לא הולך להוריד אלפי סרטי HD.. מקסימום 20 ואם לא יהיה מקום אז מוחקים מה שלא צריך :) לדעתי יש דברים חשובים יותר שאפשר לקחת בכסף הזה

עריכה ------ לא משנה ראיתי שכן יש את הגרסת 512MB של הכרטיס הזה.. אז עכשיו ההתלבטות היא בין לקחת את הגרסת 512MB של הכרטיס 3850 במקום הגרסת 256MB לבין לקחת את הלוח אם P35 במקום הP31 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח ת512 הלוח אם לא משנה לאורך זמן לעומת זאת הזיכרון כן... אם עוד שנה וחצי בערך שתרצה לשחק בPROJECT OFFSET... הדרישות שלו מינימליות יהיו 256 וההבדל יהיה משמעותי? תידפק.. לכן כדאי לך 512 שלעומת כן ישנה בעתיד...

PROJECT OFFSET הינו RPG ב3D עם מנוע גרפי חדש משחק שאמור להיות בין הטובים שיצאו אי פעם... אז קח בחשבון משחקים כאלו גם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה על העזרה :) אפשר להגיד שזה מפרט דיי סופי -

מעבדים E (C2D Technology) E2180 2.0Ghz 1MB FSB800 OEM ¤433 1

לוחות אם GA-P31-DS3L Conroe Support GP31DS3L ¤450 1

מארזים SONATA III 500W SONATA3 ¤781 1

למעבד Sunbeam Tuniq Tower 120mm ¤260 1

זיכרונות OCZ 2GB -800 DualKit (2x1GB) Gold XTC CL5-5-5-12 ¤361 1

קשיחים למחשבים שולחניים 250GB SATA II 16MB WD2500AAKS ¤414 1

כרטיסי מסך Sapphire Radeon 3850 512MB Retail ¤1143 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב עד 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤46 1

Total Price : ¤3893

רק אני אשמח לקבל אישור מכמה מומחים (לא שאני אומר שאתה לא טוב פשוט ליתר ביטחון :)) ואז אני אסגור על המפרט הזה[br]פורסם בתאריך: 16.12.2007 בשעה 02:45:35

נו אנשים אני סך הכל צריך אישור למפרט האחרון או שינויים אם צריך .. תעשו מצווה :silly:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אנשים אני סך הכל צריך אישור למפרט האחרון או שינויים אם צריך .. תעשו מצווה :silly:

ראשית - דאבל פוסטינג אסור! רענן זכרונך בחוקי הפורום... חבל על האזהרות!

שנית - מפרט מצויין ומאוזן מאוד אם אתה מבין ב-OC ומתכנן לסביבות 3.0-3.2GHZ בערך.

אישית הייתי הולך במקום הסונטה על ה-P150 שעולה אותו דבר ושקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...