מחפש מפרט למשחקים\סרטים כולל OC - תקציב 3900 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למשחקים\סרטים כולל OC - תקציב 3900 שקל

X-Style

Recommended Posts

בלי אפשרות למתוח את התקציב מעל ל3900

תאמת אני לא כל כך מחפש כרטיס למשחקים הכי כבדים כמו CRYSIS וכו'.. אלא משחקים כמו WoW ושאר משחקי הMMORPG ופעם ב.. יוצא להוריד איזה משחק שדורש גרפיקה גבוהה יותר אבל לא מעניין אותי להפעיל משחקים שנועדו כדי לאכול את הכרטיס מסך ולא יותר מזה

בקשר לOC - אני מתכוון להגיע לסביבות ה2.8-3GHz

+ שכחתי לכתוב שאין צורך בציוד היקפי..

המפרט שבניתי בTMS -

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel 2 Duo E6550 2.33Ghz Conroe OEM E6550T ¤ 907 1

לוחות אם Gigabyte GA-P31-DS3L Conroe Support GP31DS3L ¤ 450 1

מארזים Compucase HEC 6A19 White NO PSU ¤ 207 1

קירור למעבד Sunbeam Tuniq Tower 120mm ¤ 260 1

ספקי כוח FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC ¤ 216 1

זיכרונות OCZ 2GB -800 DualKit (2x1GB) Gold XTC CL5-5-5-12 ¤ 361 1

קשיחים למחשבים שולחניים WD 250GB SATA II 16MB WD2500AAKS ¤ 414 1

כרטיסי מסך Gigabyte Radeon 3850 256MB Retail ¤ 1030 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤ 5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב עד 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤ 46 1

סך הכל ¤ 3896

מה אתם אומרים על המפרט? אני אצליח להגיע איתו ל3.0GHz? יש משהו שיגביל? משהו שכדאי להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצויין לטעמי ביחס לתקציב - יגיע להרבה יותר... בסביבות 3.4GHZ ללא קושי רב.

הערה חשובה אחת - אין הרבה הגיון כלכלי לקחת מעבד שכבר חזק מאוד בסטוק אם אתה ממילא עושה OC.

אישית הייתי לוקח E4500 או אפילו E1280 וממהיר אותם לסביבות 3.0GHZ בקלות כמו שתכננת ממילא.

כך היה נשאר לך כסף לספק איכותי בהרבה שחשוב ל-OC כמו הליברטי 400W למשל ו/או לשדרג את המארז ומאוררי המארז לקבלת מפרט שקט בהרבה.

ה-TUNIQ מצויין ל-OC אבל רועש למדי תחת עומס. האינפיניטי או ה- 120 יהיו בהחלט עדיפים פה אם חשוב לך שקט גם תחת OC.

אם לא חשוב לך שקט כלל, ה-FREEZER יחזיק בקלות את ה-OC שציינת וישאיר לך כסף לשדרוג הספק...

כרטיס המסך מומלץ מאוד למחירו אבל למשחקים שציינת הוא אוברקיל רציני... 1950PRO ב-650 ש"ח גם היה מספיק מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לירידה במעבד, הקטע הוא שאני מחפש מעבד שיהיה חזק יותר גם אחרי OC.. ז"א שE6550 במהירות 3.0GHZ דיי הרבה יותר מהיר מE4400 במהירות 3.0GHZ לא?

עכשיו לגבי הFREEZER - אתה בטוח שהוא יוכל להחזיק 3GHZ או3.2GHZ במידה ואני ארצה להעלות את התדר עוד קצת? והקטע הוא שחשוב לי שיהיו טמפ' נמוכות ולא להגיע איתו לקצה גבול היכולת שלו.. ואם לא, על איזה היית ממליץ? Tuniq, Ultra 120 או Infinity? כי השקט חשוב לי אבל לא עד כדי כך.. כל עוד הוא לא הופך את החדר שלי לשדה תעופה אז זה בסדר .. יותר חשוב לי מי נותן את הקירור הטוב יותר והמשתלם יותר.. כי ראיתי גם שה120 לא מגיע עם מאוורר.. זה משנה משהו בכלל?

ולגבי המארז, נגיד ואני ארד במעבד\מאוורר או אחד מהחלקים, על איזה מארז (+מאווררים למארז) היית ממליץ?

ולגבי הכרטיס מסך.. זה נכון שרוב הזמן אני משחק במשחקי MMORPG, אבל הקטע במחשב חדש זה להתחיל להוריד גם משחקים שיוכלו לנצל את הכרטיס מסך כי הכרטיס שיש לי עכשיו הX800GTO לא כל כך נותן לי להנות מהגרפיקה במשחקים החדשים.. וזה גם נכון שאני לא ממש מחפש להוריד משחקים רק בגלל הגרפיקה (כמו CRYSIS), אבל נגיד כשכן יצא לי להוריד איזה משחק חדש, יהיה לי חבל שאני אצטרך להסתפק בהגדרות מדיום.. כך שאני לא כל כך רוצה לרדת בכרטיס מסך יותר מדיי.. כי בכל זאת מדובר במחשב שהשימוש המרכזי שלו זה משחקים

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא! מכיוון שהם בעלי זהה וירוצו בדיוק על אותו תדר שעון הם יתנו ביצועים זהים. זה בדיוק היופי ב-OC. גודל הקאש כמעט לא משפיע.

2. ה-FREEZER יחזיק בקלות ובזול אבל יהיה רועש מאוד: http://www.silentpcreview.com/article285-page5.html

גם ל-120 וגם לאינפיניטי צריך מאוורר נוסף והם מומלצים בעיקר ל-OC משמעותי ושקט. קח BigTyphoon במקום - חזק ושקט יחסית.

3. בתלות בתקציב, הייתי עולה לסונטה 2/3 או ל-P150 של שיהיה שקט יותר.

בשלב ראשון אין הכרח במאווררים נוספים. מאוורר שקט מאוד לדוגמה הוא ה-S-FLEX

4. שיקול נבון אבל זה עדיין אוברקיל כל עוד לא תשנה את הדרישות שלך בפוסט הראשון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונה חבוב מה אתה מתבייש לעשות OC???

קח E2180 שמגיע גם ל3.4-3.5 על סטוק אפילו אז בטח עם טוניק!!!

בהפרש תיקח ספק טוב כמו ליברטי 400

ותשדרג תלוח אם לP35-DS3 של ג'יגה בייט זה השיפור הכי טוב שתוכל לעשות...

גרוע הלוח אם שבחרת למטרות שלך וגם הספק...

אגב שתבין - אני משתמש בלוח שהמלצתי לך + ספק ג'נרי 400W... והגעתי עם E2140 ל 3.3 בשיא... ש"סחטתי אותו" וזה עם העלאת מתח קטנה בקירור סטוק... והמעלות לא עלו כ"כ... אתה מבין? מעבד שמגיע בתדר סטוק של 1.6 הגעתי איתו ל3.3 כלומר יותר 100% תוספת לתדר! זה יחסית מטורף בשביל הספק\קירור שברשותי... אתה עם E2180+טוניק+ליברטי תגיע ל3.4 בכיף עם טמפ' רצפה... חבל לך לא לנצל את היכולת הזו! E2180 בתדר של 3.4 יותר טוב משמעותית מE6550 בOC ל3.0GHZ .

אגב כרטיס מצוין בחרת, גם לי יש אחד =] של CONNECT3D פשוט כרטיס תותח מריץ כל משחק חוץ מקרייסיס על מקסימום גרפיקה עד עכשיו! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא! מכיוון שהם בעלי זהה וירוצו בדיוק על אותו תדר שעון הם יתנו ביצועים זהים. זה בדיוק היופי ב-OC. גודל הקאש כמעט לא משפיע.

2. ה-FREEZER יחזיק בקלות ובזול אבל יהיה רועש מאוד: http://www.silentpcreview.com/article285-page5.html

גם ל-120 וגם לאינפיניטי צריך מאוורר נוסף והם מומלצים בעיקר ל-OC משמעותי ושקט. קח BigTyphoon במקום - חזק ושקט יחסית.

3. בתלות בתקציב, הייתי עולה לסונטה 2/3 או ל-P150 של שיהיה שקט יותר.

בשלב ראשון אין הכרח במאווררים נוספים. מאוורר שקט מאוד לדוגמה הוא ה-S-FLEX

4. שיקול נבון אבל זה עדיין אוברקיל כל עוד לא תשנה את הדרישות שלך בפוסט הראשון ;)

1. אוקי קיבלתי

2. הBT יחזיק לי 3-3.2GHZ בקלות ? לא יהיה עדיף כבר לקחת את הTuniq ?

3. אתה בטוח לגבי המארזים? כי אם אני לא טועה הם מגיעים עם ספק כח.. והשאלה היא האם הספק כח הזה טוב? + לפי מה שאני רואה הם דיי מכוערים.. אין אפשרות לשלב משהו באמצע?

4. לא נורא נסתדר :)

ולתגובה השנייה -

הקטע הוא שאני דיי מפחד עם המעבד הזה.. הוא נראה לי מעבד מסורס לגמרי.. גם 1MB מטמון, גם 800MHz FSB.. לא יהיה עדיף לקחת את הE4400 שנראה לי חזק ממנו?

והספק כבר שיניתי ל400 של ליברטי

לגבי הלוח, אם אני אצליח להכניס הכל בתקציב אז אשנה גם אותו

וזהו :] תודה על התגובות :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כפי שאמרתי, גודל הקאש כמעט לא משפיע ואת מהירות הבאס אתה מעלה ממילא. העניין הוא שאת ה-E1280 תצטרך להחזיק על OC משמעותי יותר - מעשי אך דורש יותר רגישות נאמר.

2. ה-BT יחזיק בקלות ושקט יותר מה-TUNIQ למשל.

3. מארזים מ-ע-ו-ל-י-ם, מאווררים שקטים ואיכותיים. הספקים שלהם מעולים גם כן וחלקם אף עולים על הליברטי. ה-P150 שקט במיוחד וכולל ספק מהשקטים שיש כיום עם נצילות גבוהה. למה אתה קורא "לשלב באמצע" לא ברור לי...

4. לוח האם מצויין גם ל-OC. מגיע בקלות ל-430-450 FSB או כמעט 4G עם מכפלה של X9! הדבר הממשי היחיד שה-DS3 נותן זה RAID ועוד שני חיבורי SATA מעבר לארבעה הקיימים. קרא כאן: http://www.overclockersclub.com/reviews/gigabyte_gap31ds3l/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כפי שאמרתי, גודל הקאש כמעט לא משפיע ואת מהירות הבאס אתה מעלה ממילא. העניין הוא שאת ה-E1280 תצטרך להחזיק על OC משמעותי יותר - מעשי אך דורש יותר רגישות נאמר.

2. ה-BT יחזיק בקלות ושקט יותר מה-TUNIQ למשל.

3. מ-ע-ו-ל-י-ם, מאווררים שקטים ואיכותיים. הספקים שלהם מעולים גם כן וחלקם אף עולים על הליברטי. ה-P150 שקט במיוחד וכולל ספק מהשקטים שיש כיום עם נצילות גבוהה. למה אתה קורא "לשלב באמצע" לא ברור לי...

1. ז"א שאני אוכל להעלות את הבאס ל1333 ולהגיע איתו ל3.2Ghz עם הBT בלי בעיות? כך שבעצם אני כמעט מקבל פה E6550 על 3.2Ghz

2. ממ אני עדיין מתלבט כי לפי מראה נראה כי הBT מקרר פחות טוב מTUNIQ וחבל לי להסתכן עם המעבד

3. לשלב באמצע זה לקחת שהם לא מכוערים :) חשוב לי גם המראה של המארזים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור ככל הנראה התכוון לשלב יופי+ביצועים...

לדעתי הP150 מארז יפה, בתמונה הוא אולי נראה סתמי אבל הוא מבריק אני אהבתי.

צודק הוא אמנם מסורס אבל בגלל זה הוא מגיע רק לתדר של 3.5-3.6 המעבדים שלא מסורסים מגיעים ל3.8 ואפילו יש 4GHZ... אתה מבין? לכן כדאי לקחת אותו, זה שהוא מגיע לתדרים האלה זה לא אומר שזה מסוכן זה אומר שהוא פשוט מסוגל לעבוד בתדרים האלו! זה הכל. בתקציב כמו שלך כל 100שח חשוב... וה200 שח חסון האלה די חשובים! תפנה לפורום וקירור ותתחיל שם את הOC תראה שהכל יהיה בסדר, תבין אין לך מה לדאוג אתה עם עוד קונה יותר טוב מהסטוק אז בכלל אתה מכוסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. לוח האם מצויין גם ל-OC. מגיע בקלות ל-430-450 FSB או כמעט 4G עם מכפלה של X9! הדבר הממשי היחיד שה-DS3 נותן זה RAID ועוד שני חיבורי SATA מעבר לארבעה הקיימים. קרא כאן: http://www.overclockersclub.com/reviews/gigabyte_gap31ds3l/

עם מהירות FSB של 420MHZ לדוגמה עם מכפלה של X9 אתה מגיע לתדר מעבד 3.78GHZ עם באס של 1680MHZ וזכרונות כמעט במהירות הסטוק (840MHZ בלבד). זו תוצאה מעולה ללוח ב-450 ש"ח וקח בחשבון שהוא יודע להגיע גם על 450-460MHZ בבדיקות שנערכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המפרט הזה?

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel Pentium E (C2D Technology) E2180 2.0Ghz 1MB FSB800 OEM ¤ 433 1

לוחות אם Gigabyte GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 559 1

מארזים SONATA III 500W SONATA3 ¤ 781 1

קירור למעבד Sunbeam Tuniq Tower 120mm ¤ 260 1

זיכרונות OCZ 2GB -800 DualKit (2x1GB) Gold XTC CL5-5-5-12 ¤ 361 1

קשיחים למחשבים שולחניים WD 250GB SATA II 16MB WD2500AAKS ¤ 414 1

כרטיסי מסך Gigabyte Radeon 3850 256MB Retail ¤ 1030 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤ 5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב עד 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤ 46 1

סך הכל 3889

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים IM PRACTICLY AMAZED.... (מקווה שלא טעיתי באיות...)

פאק ב450 שקל זה גאוני!

אז הG31 נותן ביצועים יותר טובים מP35 בסטוק...

נצל"ש

TMPUSR בבקשה תוכל להגיב בנושא שאני פתחתי לגבי מפרט ב4K כולל מסך מפרט תקציבי...

תשנה את הלוח אם לG31!!! לא למדת כלום מהגאון!? (TMPUSR...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים IM PRACTICLY AMAZED.... (מקווה שלא טעיתי באיות...)

פאק ב450 שקל זה גאוני!

אז הG31 נותן ביצועים יותר טובים מP35 בסטוק...

נצל"ש

TMPUSR בבקשה תוכל להגיב בנושא שאני פתחתי לגבי מפרט ב4K כולל מסך מפרט תקציבי...

חח לא כל כך הבנתי תתגובה :P

החלפתי תלוח אם לP35

ועל איזה G31 אתה מדבר? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווו הלוח אם שלקחת בהתחלה P31-DS3L ב450 שקל! לוח פשוט מעולה לכסף שלו! אם מדובר במפרט תקציבי הוא "ה"לוח.... אתה מקבל איתו OC בדיוק כמו שאתה צריך ל3.2-3.4 בלי בעיה והוא עולה 450! פשוט תותחים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווו הלוח אם שלקחת בהתחלה P31-DS3L ב450 שקל! לוח פשוט מעולה לכסף שלו! אם מדובר במפרט תקציבי הוא "ה"לוח.... אתה מקבל איתו OC בדיוק כמו שאתה צריך ל3.2-3.4 בלי בעיה והוא עולה 450! פשוט תותחים האלה...

כן אבל הקטע שהP35 טוב יותר וגם נכנס בתקציב ואני לא רואה שיש משהו אחר שאני יכול לקחת בתקציב הזה חוץ מהלוח אם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...