מכירות מאכזבות מאוד ל-CRYSIS ול-UT3 בגרסת ה-PC - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות מאכזבות מאוד ל-CRYSIS ול-UT3 בגרסת ה-PC

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
משחק שנקרא GRANDIA II

משחק ענק רק חבל שGRANDIA 3 יצא בינוני

כל מי שעבדו עליו שהעתיד כבר

כאן קנה WII

WII לא שווק כמכשיר מושלם או מקדים את זמנו

WII שווק ומשווק כמו הנינטנדו DS כמכשיר זול\כיפי\וחדשני

הוא לא מתאים לכולם אבל הוא כן מתאים לקהל ענקי שאני בתוכם

יש לו תאימות לאחור מאוד גבוה ואני בעיקר שמח על תאימות לגימקיוב

ובנוסף הרבה משחקי עבר מקבלים חידוש אליו

יש לו משחקי קזואל שזה שוק גדול

ותמשחקים של

ויש תשליטה שבחלק מהמשחקים תורמת הרבה מאוד ומאפשרת יצירת זאנרים חדשים

הWII לא מתחרה בPC\360\PS3

ולא אמור ליתחרות בהם

יש לו שוק משלו אם מתחרה יחיד בדמות הנינטנדו DS וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את COD4 -ומאוד התאכזבתי,רכשתי גם את CRYSIS ואני לא מתחרט לרגע,המשחק מדהים וממש עושה חשק לשחק בו שוב ושוב...

אני חושב שהסיבה היחידה למכירות החלשות של CRYSIS הם הדרישות הגבוהות שלו-למרות שגם זה לא לגמרי נכון,על המחשב הישן שלי

AMD 2500 + 6800 128 MB

הוא רץ בצורה סבירה,אם מחשב בן 5 שנים מריץ את המשחק-המחשבים של רוב האנשים בטוח יוכלו להריץ אותו.אולי זה ההייפ המוגזם של COD4-מי יודע?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההייפ המוגזם של COD4? :lol:

וזה שאתה משחק בקרייסיס על המינימום יפה לך.

אבל גם מחשבים כמו שלי ואפילו יותר חזקים, מאותגרים ע"י קרייסיס עם הגדרות גבוהות יותר.

חוץ מגרפיקה יפה אין במשחק הזה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע של CRYSIS לא נועד לדור הזה ולא לדור הבא, אולי רק לדור לאחר מכן, וCRYSIS זה משחק די פושר שלא מצדיק חצי ממה שהוא דורש.

COD4 הוא המשחק היחיד שיצא השנה שמקיים את כל מה שהבטיח בתחילת הדרך, אישית אני חיכיתי רק לUNREAL TOURNAMENT III וכשראיתי אות המלא, הקבר יצא מהאדמה פשוט לא האמנתי שכל כך מעט תוכן בא איתו ועם כל הבעיות עם האינטרנט שיש לו, הרגשתי כאילו זה BETA2 ולא המלא, אם תזכרו UT2004 קיבל 9.5 ברוב הביקורות וללא ספק היה משחק הMULTI הכי טוב שיצא אי פעם(דיעות אישיות חלוקות על זה, לכל אחד טעם אישי) והוא בא עם כל כך הרבה תוכן שפשוט היה חשק לשחק בו כל פעם מחדש, לצערי UTIII הוא אכזבה אבל EPIC לא יוותרו עליו מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו למה הרבה חושבים שהמנוע של CRYSIS יהיה בשימוש בהרבה משחקים?

זה מנוע גרוע מבחינת ניצול חומרה ולא תואם לPS3\360 בניגוד למנוע של U3

וזה לא קשור לדור- מפתחים היום מעדיפים לפתח מולטיפלטפורם

המנוע של CRYSIS לא טוב לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמולטי של CRYSIS מצויין.

יש מגוון נשקים מדהים.

ויש גם משחקיות הבעיה שחייבים לעבוד בצוות אחרת קשה לנצח והמשחק מעבד מהערך שלו כשלא מתואמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו למה הרבה חושבים שהמנוע של CRYSIS יהיה בשימוש בהרבה משחקים?

זה מנוע גרוע מבחינת ניצול חומרה ולא תואם לPS3\360 בניגוד למנוע של U3

וזה לא קשור לדור- מפתחים היום מעדיפים לפתח מולטיפלטפורם

המנוע של CRYSIS לא טוב לזה

אתה מבלבל בשכל

הרנדרר של קריאנג'ין 2 מתאים לפוסי שלוש ול360, אבל לא נמצא בשימוש בשביל קרייסיס בגלל שהקונסולות הנוכחיות פשוט לא חזקות מספיק. משחקים פחות אינטנסיביים יוכלו להשתמש ברנדרר שלו.

אאלט הם כבר חתמו על שלושה ארבעה חוזים בנוגע למנוע הזה ולSDK. ושם יש קהילת מודים ענקיית לקרייסיס. יש למנוע הזה הרבה מאוד פוטנציאל ולא שיחררו אפילו 60% ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בשכל

הרנדרר של קריאנג'ין 2 מתאים לפוסי שלוש ול360, אבל לא נמצא בשימוש בשביל קרייסיס בגלל שהקונסולות הנוכחיות פשוט לא חזקות מספיק. משחקים פחות אינטנסיביים יוכלו להשתמש ברנדרר שלו.

אאלט הם כבר חתמו על שלושה ארבעה חוזים בנוגע למנוע הזה ולSDK. ושם יש קהילת מודים ענקיית לקרייסיס. יש למנוע הזה הרבה מאוד פוטנציאל ולא שיחררו אפילו 60% ממנו.

מחזק :xyxthumbs:

זה שהמנוע הקדים במעט את זמנו לא אומר דבר.

זה מנוע מפלצתי בפוטנציאל שלו.

אני בטוח ומקווה שבעתיד הלא רחוק משחקים רבים יבוססו עליו.

כבר הוכרז רשמית על משחק שהולך להשתמש בו ,סגנון- MMO

http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=8247&Itemid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בשכל

שיחקתי בדמו של COD4 ושל קריסיס

אם הקונסולות חזקות מספיק להריץ תמנוע של U3 הם גם יכלו להריץ את קריאנג'ין 2 אם היו מפתחים אותו יעיל

ומראש למולטיפלטפורם

זה שיש בעיה גדולה להתאים אותו לקונסולות אוטומטית =פחות משחקים על המנוע בשנתיים הקרובות אם לא יותר

כי חברות עברו למולטיפלטפורם

בעניין חברות שחתמו על המנוע אז לך תידע אולי חלק מהמשחקים יצאו רק עוד 3-4 שנים ואז לא תיהיה בעיה

המנוע של U3 נימצא בהמון משחקים והרבה מהם כבר על המדפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקונסולות חזקות מספיק להריץ תמנוע של U3 הם גם יכלו להריץ את קריאנג'ין 2 אם היו מפתחים אותו יעיל

ומראש למולטיפלטפורם

אין סיכוי ברזולוציה גבוהה על הגדרות גבוהות כי>>

XBOX360 = X1900XTX

PS3 = 6800U X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה לפי מה שהבנתי ה360 והPS3 מריצים את COD4

ב620P -אין לי מושג מה ההגדרות והפרימים

לפי דיווחים המשחק ניראה מאוד טוב גם בקונסולות למרות הרזולוציה הנמוכה יותר (טוב משחקים מרחוק יותר בדרך כלל )

בכל זאת הקונסולות מריצות תמשחק טוב אבל להעביר משחק כמו קריסיס יהיה קשה יותר

ואם תחשוב על ההגיון הכלכלי תיראה שלמפתחים עדיף היום המנוע של U3 למשחקים כבדים

וכניראה יהיה עדיף לפחות בשנתים הבאות

ואם בשנתיים הבאות המנוע של U3 עדיף

ויש סיכוי מצוין שיצאו מנועים חדשים עוד שנתיים אני לא רואה את קריאנג'ין 2 בשימוש נרחב

אלה אם ישפרו מאוד תקוד ויתאימו אותו ל360\PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומראש למולטיפלטפורם

זה שיש בעיה גדולה להתאים אותו לקונסולות אוטומטית =פחות משחקים על המנוע בשנתיים הקרובות אם לא יותר

כי חברות עברו למולטיפלטפורם

בעניין חברות שחתמו על המנוע אז לך תידע אולי חלק מהמשחקים יצאו רק עוד 3-4 שנים ואז לא תיהיה בעיה

המנוע של U3 נימצא בהמון משחקים והרבה מהם כבר על המדפים

תגיד אתה בכלל הבנת מה אמרתי או שאתה חי לך בבועה משל עצמך שבה רק אתה צודק כל הזמן? זה ממש מרגיז שאתה כאילו מתעלם במופגן מההגיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה של המנוע של קרייסיס הרבה יותר יפה משל UN3.

אבל הוא הרבה יותר כבד למחשבים של היום.

מסכים גם, בהחלט המנוע של CT מציג פריצת דרך בגרפיקה על מחשבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...