המשחק המפתיע של השנה. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק המפתיע של השנה.

Crappyday

Recommended Posts

Portal

חד וחלק.

את Crysis ממש אהבתי (ובכלליות, אני אוהב משחקי FPS שמשלבים שטחים פתוחים ואיזשהו טיול באמצע, כמו פאר קריי וקרייסיס)

COD4 היה מצוין, עולה על הציפיות.

טיימשיפט- יש לי ציפיות גדולות, מחכה שדל או יוציאו כבר דרייבר חדש ל 8600M GT שאני אוכל כבר לשחק......

אבל Portal כל כך גאוני שקשה לי לתאר את זה. החידוש הראשון שראיתי במשחקיות כבר הרבה זמן. זה מה שנקרא Thinking out of the box.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת אנשים לא יודעים מה זה מפתיע... שמעו כל משחק שאיכשהו שמעתם עליו שיהיה טוב, לא יכול ליהיות פה !

אא...לא.

לסטאלקר כמעט ולא היה הייפ (לא שאני שמעתי), ולהשוות אותו להייפ של קרייסיס...בכלל מצחיק.

אני אתן לכם נגיד דוגמא שלי, לפי דעתי המשחק הפתיע של השנה היה גם כן פורטל, בכלל כל הקופסא הכתומה קיבלה מעט מידי הייפ

אבל פורטל בפרט, יצא לי ליראות רק טריילר אחד שלו ! ממש משחק חמוד...רק בעסה שהוא קצר, לפי מה שקראתי

הוא בכלל היה ניסוי לקראת EP3, מעניין מה הולך ליקרות בו..

היה המון היפ לסטאלקר

אתה אולי לא זוכר אבל הרבה יתלהבו לפני שהמשחק שוחרר מהרעיון של FPS פתוח אם אלמנטים של RPG

והיתה הבטחה לגרפיקה חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Stalker היה Hype מטורף, עוד מהתקופה ש לHL2, ו- Doom3 (הוא היה אמור לצאת איתם ביחד אבל נדחה בכמה שנים טובות)

כשהוא יצא הוא היה אחת האכזבות הכי גדולות, אחרי השעה הראשונה כבר לא יכולתי לסבול אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FANTASY WARS, משחק אנונימי ומוצלח למדי בסיגנון HOM&M.

AVENCAST:RISE OF THE MAGE, משחק H&S כמעט ולא מוכר שהתברר כלא רע בכלל (אחרי הרבה כשלונות בתחום כמו LOKI ו - DAWN OF MAGIC ומשחקים עוד פחות מוכרים כמו REQUITAL ו - THE CHOSEN:WELL OF SOULS ).

HG:L הפתיע ואכזב (למרות שהוא רחוק מלהיות משחק גרוע או לא טוב אבל הציפיות אליו היו בשמיים).

K&L הפתיע ואכזב.

הפתיע אותי ש - EMPIRE EARTH III ו - SIMCITY SOCIETIES נכשלו טוטאלית (למרות שהשני לא עניין אותי במיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סבבה, יכול להיות שאתה לא הכרת אותו ולא ציפית לו, אבל אתה לא יכול לחשוב על האפשרות שיש אנשים שלא ציפו לCOD4 ולקרייסיס?

לא הכרתי אותו, לא ציפיתי לו, לא הערכתי כמה יהיה טוב עד שנגעתי לו, ולכן זו נקראת הפתעה. לCRYSIS כולם ציפו. COD4 לא צריך להפתיע אף אחד, כי , שוב, יש שלושה משחקים שקדמו לו. בכללי, גם הביקורות מאוד מורידות מההפתעה. לעומתם, STALKER לא היה כל כך להיט הביקורות וזה מה שעוד יותר גרם לי להיות אדיש אליו בהתחלה.

גרם לי לעשות שינוי מחשבתי של 360 מעלות

שינוי מחשבתי של 360 מעלות? אתה כנראה מתכוון 180 מעלות, כי סיבוב של 360 יפנה אותך לאותו מקום מקורי.

איזה קטע, עכשיו גם לי בא לצטט מהמילון, אבל לא את הערך הפתעה...

כן אולי כדאי שתצטט הגדרות של שינוי, מהפך או אולי אפילו מעגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף portal באמת אולי המפתיע של השנה

גם FANTASY WARS האמת ממש בא בקטן ויצא לא רע ואפילו קיבל לאחרונה ביקורות לא רעות

וstalker לא סתם משחק מפומפם ואם הייפ אלה של 4 שנים כמעט אבל עדיין אחלה משחק אבל ל מפתיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שדביר כאן על סטוקר... זה היה משחק עם הייפ מטורף שנמשך כמה שנים טובות xD הוא היה אמור לצאת במקור ב2005 (אם אני זוכר נכון) בכל אופן היו ציפיות הרבה הרבה יותר גבוהות מהמשחק הזה, שבתאכלס הוא כיף אם יש סבלנות לשבת עליו כי העלילה טובה ויש המון מה לחקור.

COD4 לא יכול היה להפתיע כי כל העולם ידע עליו הכל, גם כן אין בו יותר מדי חידוש אבל הוא כיף בטירוף ויש לו את המולטי הכי טוב שיצא השנה... מה שכן הפתיע אותי מאוד לטובה במשחק הזה זו המשימה של הספקטרה - גאוני! זה אולי המשחק שהכי משרה הרגה של מלחמה מודרנית אבל הוא לא מפתיע במיוחד...

קיצר לעניין -

World In Conflict זה המשחק שהכי הפתיע אותי... אני אישתי לא שמעתי יותר מדי על המשחק לפני שהוא יצא ולא 'ציפיתי' לו. משחק RTS מעולה עם יופי של משחקיות, בקרים נוחים מאוד, שליטה מעולה על המצלמה, גרפיקה מרשימה מאוד למשחק RTS, והכי חשוב יש לו עלילה מעולה שגורמת לך לשבת ולשחק אותו עד הסוף. בכלל כל הקטע של הסרטי מעבר מחזיר אותי לימים הטובים של Westwood...מה גם שיש לו מולטי נהדר שמחייב משחק צוות. ככה שמבחינתי זה ללא ספק גם משחק השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נ.ב: זה מאד לא בסדר שלא רשמתם את כי זה גם אחד המישחקים, אבל לא מיתקרב ל-CRYSIS.

היחיד שאיך שהוא התקרב זה Call Of Duty4

מה מפתיע בקרייסיס ואיך הצלחתה לשחק בו בכלל עם גיגה :nixweiss:, כבר סגרנו על זה שהוא לא מפתיע בדיון הזה ואז אתה בה בלי שום קשר וצועק קרייסיס :kopfpatsch:

אותי המשחק שהכי הפתיע זה פורטל ואחרי זה THE WITCHER בהחלט משחק שאף אחד לא ציפה שיעמוד ברמות הגדולות והוא הצליח להדהים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ש THE WITCHER ההפתעה של השנה איזה עוד משחק ציפתם שיתן לכם לשכב עם נזירות ולהגיד YOU MOTHER SUCKS DWARFS COCK

שמעתי על המשחק ביום שרק יצא וגם לא ציפיתי למשהו מיוחד מהפולנים... פתאום אני רואה כזה סיפור מושקע זה הכניס אותי לסרטים העלילה מדהימה ויש לכם מלא אפשרויות דיאלוגים וגסויות קרבות מעולים קיצר זה הפתעה חבל על הזמן!

לא מבין מה הפתעה ב COD4 ו CRYSIS מה לא שמעתם על המשחקים האלה לפני זה? זה משחקים שעוד לפני שיצאו אתה יודע שהם יקבלו 90 בכל האתרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתעת השנה היא ללא ספק Portal... משחק גאוני, מקורי וחדשני בצורה בלתי רגילה, קצר וקולע, משלב שני ז'אנרים שלא שולבו עד כה, ובתור משחק פאזל, אפילו יש לו עלילה, שהיא פשוטה אך גאונית ובעלת טוויסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...