המשחק המפתיע של השנה. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק המפתיע של השנה.

Crappyday

Recommended Posts

בעקבות הדיון המשחק המאכזב של השנה...

בואו גם נדבר על המשחק המפתיע של השנה...

הכנתי רשימה קצרה

שיכולה להתאים.

Clive Barker's: Jericho

Timeshift

Call of Duty 4

Gears of War

Crysis

Unreal Tournament 3

Company of Heroes

Medal of Honor: Airborne

The Witcher

Hellgate: London

Assassin's Creed

(כמובן שאם יש לכם משחק אחר בראש , אז שתפו )

אני מצביע ל COD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שיש איזה משחק שהפתיע אותנו, הרבה משחקים היו ידועים מראש לפי גיים פליי ועוד הרבה מידע שדלף חודשים לפני, מה שכן CRYSIS המשחק עם ההייפ הכי גדול שאי פעם נוצר הצליח לעמוד בו בראש מורם, הוא לא נפל בשום קרטריון חוץ מזה שהוא אולי מקדים טיפה את זמנו.

אז אני בוחר CRYSIS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי גם בCrysis וגם בCOD4 אמנם לא סיימתי אבל אני חייב לציין שCOD4 לבנתיים הפתיע אותי, אחרי האכזבה של COD3. פשוט משחק מדהים משימות שרואים רק בסרטים אני משחק על מסך 17 עם מעפנים ואין סרט שראיתי בקולנוע שהכניס אותי לאווירה כמו שניכנסתי לCOD4.

בCrysis זה סיפור אחר אני משחק משחק ואני מרגיש שהמשחק לא מתקדם, כל הזמן להרוג קוראינים זה פשוט נמאס כבר למרות שלא סיימתי אני משחק במשחק בעדישות בשביל להרוג חייל אחד צריך לירות בו 1000 פעם והAI פשוט גרוע, מהתרשמותי במשחק עד עכשיו המשחק יפה אך לא יותר מזה מקווה להנות בהמשך למרות שאני לא חובב משחקים עתידניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו באכזבה, גם כאן Hellgate: London. מפתיע כמה שהוא מאכזב.

באחרים או שלא שיחקתי, או שלא הפתיעו אותי (באמת מפתיע שCOD טוב?).

אחרי האכזבה של COD3 (למרות שזה לא יצא למחשב), אז זה בהחלט הפתעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך מפתיע ב COD4

לאור הסידרה המצויינת היה קשה לצפות למשחק גרוע.

אותי הפתיע משחק ריגול שנקרא Death to Spies

משחק מגוף שלישי שפותח ע"י החברה הדי אנונימית Haggard Games

שלא זכה לפרסום בשום מדיה כמעט.

התחלתי אותו ואף סיימתי

(משחקים בינוניים אני לא טורח לסיים)

זה המשחק המפתיע שלי

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/deathtospies

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן CRYSIS המשחק עם ההייפ הכי גדול שאי פעם נוצר הצליח לעמוד בו בראש מורם, הוא לא נפל בשום קרטריון חוץ מזה שהוא אולי מקדים טיפה את זמנו.

משחק גרוע ביותר :screwy:

אני מסכים איתך[סימון] לגב death to spies גם אני מאוד נהניתי ממנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא חושב שהיה איזשהו משחק שהפתיע ... הבעיה הDTS זה שלא הרבה שמעו עליו ובכך אי אפשר להגיד שהוא הפתיע כי לא היו ציפיות רבות.

לדעתי אין שום משחק שבאמת הפתיעה לכאורה CRYSIS עמד בציפיות חוץ מהעניין של העלילה והביצועים, COD4 לא נראה לי שיכול להפתיע בשום דרך שהיא..

בתור להפתיע אני מתכוון לעבור את הציפיות של הקהל ולא רק לעבור אלא גם לתת איזה משהו שיגרום לך לחידוש כלשהו שגם יבוא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא חושב שהיה איזשהו משחק שהפתיע ... הבעיה הDTS זה שלא הרבה שמעו עליו ובכך אי אפשר להגיד שהוא הפתיע כי לא היו ציפיות רבות.

לדעתי אין שום משחק שבאמת הפתיעה לכאורה CRYSIS עמד בציפיות חוץ מהעניין של העלילה והביצועים, COD4 לא נראה לי שיכול להפתיע בשום דרך שהיא..

בתור להפתיע אני מתכוון לעבור את הציפיות של הקהל ולא רק לעבור אלא גם לתת איזה משהו שיגרום לך לחידוש כלשהו שגם יבוא במקום.

:kopfpatsch:

דווקא בגלל זה הוא כן מפתיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שלפי הדמו חשבתי COD4 הולך להיות משחק מחורבן ביותר, שכן הדמו הוא השלב הכי פחות כיפי במשחק, ורק בהפצרות של חברים שיחקתי בו, ומאוד הופתעתי מהשעות הרבות של הכיף שהפקתי ממנו[גם בסינגל וגם במולטי]

ולכן אני בוחר בCOD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשנות את הכותרת אין שום קשר בין המשחקים האלה למשהו שהפתיע גם crysis וגם cod4 אלה משחקים ענקי תקציב שכולם ידעו מה הם יקבלו אם כבר אז אולי רק להפתיע לרעה מה ששניהם לדעתי לא עשו.

משחק מפתיע לדעתי זה משחק שלא הרבה שמעו עליו ופתאום הוא תפס כמו אש...ואני לא חושב שהיו כל כך הרבה כאלה השנה אולי רק the witcher.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...