בעיה בדיסק הקשיח נעלם לי שליש מהמקום בדיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדיסק הקשיח נעלם לי שליש מהמקום בדיסק

PrinceofMadness

Recommended Posts

יש לי הרד דיסק עם מערכת הפעלה עליו הגודל הכללי שלו הוא 100 ג'יגה (זה PARTITION לא הרדיסק שלם). אנ בודק באפשרויות והוא אומר לי שהנפח שבשימוש הוא 96 ג'יגה מתוך 97. עכשיו אני נכנס לדיסק מאפשר לראות את כל הקבצים הנסתרים ואת קבצי המערכת הנסתרים , מסמן את הכל וסך הכל

הוא מראה לי שיש לי 64 ג'יגה בשימוש. עשיתי בדיקת דיסק של וזה לא השתנה. עשיתי ניקוי ואמרתי לו שינקה גם את הRRECOVEY שלו פרט לנקודה האחרונה-גם לא עזר אני באמת לא יודע כבר מה לעשות ואני ממש לא רוצה לפרמט את הדיסק מכיוון שזה הרדיסק עם . ???

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ! הצלחתי למצוא לאיפה נעלם לי כל המקום.

זה נמצא בתוך תקיה שנקראת System Volume Information בפנים היתה תקיה של Restore {........} ושם היה קובץ בגודל של 33 ג'יגה.

ניסיתי למחוק אותו וזה לא איפשר לי. בגלל שהיה כתוב שם Restore אז הלכתי ל System Restore של ווינזוז וניסיתי לסגור אותו או לפחות להקטין את הנפח שלו וכל זה לא עזר. :kopfpatsch:

אני אשמח לעוד עצה בקשר למה לעשות עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את מה שהוא הסביר עוד לפני שקראתי את זה אבל זה פשוט לא עובד.

כל פעם שאני מנסה להוריד את אכמות של המקום שה System Restore לוקח אני נכנס שוב ורואה ששום דבר לא השתנה הוא שוב לוקח 12%.

כשאני מנסה לבטל את זה לגמרי הוא אומר לי שאיראה תקלה והוא לא יכול לבטל את זה ושאני אנסה לעשות ריסטרט למחשב ואז לנסות שוב. ניסיתי לעשות את זה מספר פעמים ואפילו נכנסתי ל SAFE MODE ועדין הוא מציג את אותה בעיה. חוץ מזה שכמות המקום שהוא אמור לקחת (12%) זה 12 ג'יגה , לעומת זאת במציאות הוא לוקח לי 33 ג'יגה.

תודה על כל העזרה שנתת לי עד עכשיו. מקווה שתוכל לעזור לי עוד קצת! או אם למישהו אחר יש רעיון הוא מוזמן להציג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להפטר מהענין הזה אתה פשוט צריך להכנס להרשאות של התיקיה System Volume Information. יש לה הרשאות רק למשתמש SYSTEM. תוסיף את עצמך בתור משתמש עם זכויות קריאה וכתיבה. תכנס לתיקייה, תמחק את הקובץ, ואז תמחק את ההרשאות שלך לתיקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ה UNLOCKER ומחקתי את הקבצים שתפסו לי את כל המקום. קרה לי עוד משהו. גיליתי שה SYSTEM RESTORE נמחק לחלוטין.

כלומר בהגדרות של המחשב שלי אין יותר TAB של SYSTEM RESTORE. כדאי לי להחזיר את זה ?

ואם כן איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...