מסכי LCD של 22 אינטש - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD של 22 אינטש

TUCG

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש מסך LCD 22 אינטש ומחפש המלצות. המסך ישמש בעיקר לסרטים, שרטוט גרפי ועיבוד תמלילים. התקציב שלי הוא עד 2200 ש"ח, פחות או יותר.

יש כמה מסכים ששמתי עליהם עין:

Viewsonic LCD 22 VX2245wm

Viewsonic LCD 22 VG2230wm

ViewSonic LCD 22 VX2235vm

Samsung 22 226BW 2Ms LCD

Benq LCD 22 FP222W 5ms

יש לכם איזו המלצה איזה מאלו כדאי (או אולי משהו אחר שאין ברשימה הזו) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל מסכי 22" אנים טובים לעריכה גרפית בגלל סוג הפנל שלהם - קרא על כך בנעוץ.

בתקציבך כדאי לרכוש את אחד משני המסכים הבאים DELL2007WFP או DELL2007FP - מסכי 20" (אחד רחב) איכותיים שמתאימים שלימושים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי הכי ספציפי. עיקר העבודה מהבחינה הגרפית תהיה עם תוכנות שרטוט כמו Solidworks. אני חושב שהגרפיקה בהן היא הרבה יותר פשוטה מכל מיני גרפיקאים שמתעסקים עם Maya וכו' (המחשב לא ישמש לדברים האלו). אתה אומר שהוא לא מתאים לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Solidwork היא תוכנת CAD , שעבורה עדיף לעבוד עם מסך, שניחן בגודל נקודה יותר קטן מאשר ב-22" להחלקת עקומות. המסכים הטובים ביותר לתוכנה כזו הם עם גודל נקודה 0.27 ומטה עם פנל VA/IPS. בתקציב שלך הכי כדאי לרכוש את המסכים של ש-borsood הזכיר ואני מצטרף להמלצתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עובד ב-Solidworks (וגם כמה תוכנות CAD אחרות) על מסך Samsung SyncMaster 940B LCD שהוא מסך 19 אינטש עם pitch של 0.294 מ"מ ואין לי שום תלונות שהן על המסך. ל-Samsung 22" 226BW, למשל, יש pitch של 0.282 מ"מ ככה שאם אני ארגיש איזשהו הבדל, זה יהיה רק לטובה. בכל מקרה, זה בבירור מספיק לצרכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במסכי ה-22" זה לא ה-DOT PITCH, אלא זה שהם כולם כאחד - מסכי TN גרועים - שטובים רק בשביל לשבור אותם על הראש של מי שעדיין מנסה לדחוף את הטכנולוגיה הרקובה הזו לצרכנים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

איזה הגזמה פרועה...

יותר מידי ידע תיאורטי כבר בלבל לך את השכל.

אני מתעסק בכל השימושים הנ"ל-MAYA PHOTOSHOP וכו'..משתמש ב 226BW ומופתע מאוד מאוד לטובה.

כן הוא TN וכן הוא זול אבל תאמין לי הוא גורם ל959NF המיתולוגי שלי להחוויר...אחלה מסך שווה כל שקל. לא עקומות ולא שטויות.

כמה זה כיף להזיז ורטקסים (יחסית) בגודל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להבין את חוסר האיכות של ה226BW עפ"י חברי הפורום.

ראיתי בחברה כלשהיא(ייצור ארגזי כלים ופתרונות אחסון)רכשו לכל השרטטים ומפתחי מוצר את המסך הזה,לא ברור לי אם הוא כזה לא איכותי מדוע השקיעו במסך הזה באותה מידה הם היו יכולים לקנות מסכים קטנים יותר בעלי פאנלים איכותיים יותר.

אצלי בלפטופ DV6515 של יש מסך LCD 15.4 מבריק(שכידוע לא נחשבים לאיכותיים) ומדברים המון על זוויות המסך הצרות של ,אצלי אני שם לב לזה אבל זה לא מפריע כי רוב הזמן אתה נמצא די ממוקד מול המסך,אולי קצת ימינה ושמאלה,אבל בגדול כשאתה יושב רואה סרט\גיימינג אתה לא שם לב כ"כ לקטע של הזוויות הצרות.

השאלה האם בסמסונג זה יותר גרוע מזה או יותר טוב?האם אני שמשתמש רוב היום מול הלפטופ כמרכז בידורי אוכל להסתפק ב226bw?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 226BW הוא אחלה מסך כמעט לכל שימוש, וגם בצד הגרפי.

אם במקרה ההתעסקות שלך עם צבע היא קריטית - ושאני אומר קריטית אני מתכוון לקריטית (אתה תחליט מה זה קריטי בשבילך)

אז תשקול קניית מסך בעל פאנל טוב יותר ויקר יותר.

לכל השאר זה תענוג של מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להבין את חוסר האיכות של ה226BW עפ"י חברי הפורום.

ראיתי בחברה כלשהיא(ייצור ארגזי כלים ופתרונות אחסון)רכשו לכל השרטטים ומפתחי מוצר את המסך הזה,לא ברור לי אם הוא כזה לא איכותי מדוע השקיעו במסך הזה באותה מידה הם היו יכולים לקנות מסכים קטנים יותר בעלי פאנלים איכותיים יותר.

התשובה שלך מודגשת. לא הייתי מצפה ממחלקת ה-IT ורכש הטכנולוגיה בחברה כזו להיות מפותחת מידי. חוץ מזה אולי הם עשו חישוב פשוט של גודל מול עלות. ספק אם לשרטטים שלהם יש צורך בדיוק צבע רב, וחוויית השימוש של העובדים לא כל-כך מעניינת את החברה, כי אלה מסכים לעבודה.

בגדול כשאתה יושב רואה סרט\גיימינג אתה לא שם לב כ"כ לקטע של הזוויות הצרות.

נכון, אתה באמת לא שם לב שאתה מאבד משהו כמו 50% מהגוונים של הסרט, כי הלמטה בהיר מידי או שהלמעלה כהה מידי (גם לי יש עם מסך TN). ;)

השאלה האם בסמסונג זה יותר גרוע מזה או יותר טוב?האם אני שמשתמש רוב היום מול הלפטופ כמרכז בידורי אוכל להסתפק ב226bw?

ב-226BW זה יותר טוב. כמה שמסך TN בפני עצמו זה דבר גרוע, מסכי TN של גרועים הרבה יותר, כי משקיעים בהם אפס. היתרון היחיד שלהם הוא זה שהרזולוציה גבוהה מאוד יחסית לגודל (לפעמים אפשר למצוא מסך 15.4" עם WUXGA, בשולחניים תצטרך לעלות ל-24" בשביל דבר כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלך מודגשת. לא הייתי מצפה ממחלקת ה-IT ורכש הטכנולוגיה בחברה כזו להיות מפותחת מידי. חוץ מזה אולי הם עשו חישוב פשוט של גודל מול עלות. ספק אם לשרטטים שלהם יש צורך בדיוק צבע רב, וחוויית השימוש של העובדים לא כל-כך מעניינת את החברה, כי אלה מסכים לעבודה.

אני מכיר את איש מחשוב של המשרד הראשי שלהם(איפה שמיקמו את המסכים) והוא נראה לי בחור די רציני,סה"כ יש גם בחברה מסכים של MAC וכמה של אבל ההזמנה הרצינית האחרונה באמת הייתה של הסמסונג.

אם באמת קיימים מסכים יותר איכותיים מהסמסונג במחיר נמוך יותר(כגון הצ'ימאי,לטענת רבים מחברי הפורום)מעניין למה הם רכשו דווקא את המסך של ,ולא מדובר במזכירות אלא באנשים שעובדים 12+ שעות ביום מול המסך.

היום בדיוק ראיתי את הסמסונג בסקאי פיסי בתצוגה,והתרשמתי די לטובה לעומת הירידות החזקות שהיו פה עליו מצד המומחים.נכון שלא בחנתי אותו ברמה מדוקדקת,אבל מבחינת הזוויות שלו זה היה די טוב בשבילי(לעומת הנייד).

אני באמת צריך לבדוק את המסכים האיכותיים יותר,לטענת המומחים,ליד הסמסונג אולי ולהבחין בהבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מסכי ה-22 אינצ' שיש בארץ, לפני שקניתי את ה-226BW קראתי כתבות, ביררתי בקפידות על איזה מסך ללכת, מה שגרם לי לבחור את ה-226BW ולא ללכת על מסך 20 אינצ' איכותי(כמו שהם אומרים) זה גודלו של המסך. 20 אינצ' קטן בשבילי.

הלכתי והסתובבתי בחנויות, הסתכלתי ובחנתי מסכים והגעתי למסקנה שה-226BW עונה על כל צרכייך, גם לסרטים, גם לגלישה באינטרנט וגם למטרת המסך העיקרית שהיא משחקים.

כמו שאני מכיר את ה-2007WFP כל כך טוב ואף שמתי אחד ליד השני לא מצאתי לנכון את הסיבה למה לשלם 600 שקל יותר ולקחת אותו על פני ה-226BW.

כמו שאמרתי אז, הדל נראה לידו כמו צעצוע וגודלו כלל לא מתאים לי.

עד היום אני מרוצה מהמסך הזה, תענוג לראות סרט במסך גדול, הצבעים בעיני טובים מאוד והחדות בהתאם.

אחת הסיבות שהפסקתי להגיב בפורום מסכים הוא בגלל כמה אנשים שכביכול כתוב שהם "מומחים ל.." ושאף אחד לא הסמיך אותם להיות מומחה ובטח שלא בעלי מקצוע עם תעודות שעובדים בתחום. שכל פעם שמישהו מתעניין בקשר למסך 22 ישר הם קופצים ואומרים:

22 זה חרא ולא איכותי, רק 2007WFP ושום דבר אחר.

אני למדתי, להתייעצות מקצועית בתחום אני יודע לאן לפנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...