8rga & MBM5 סנסורים אבודים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8rga & MBM5 סנסורים אבודים

LinkTree

Recommended Posts

שלום שלום,

לא מזמן קבלתי את ה מחשב החדש - עם 8rga

התקנתי את MBM5 ואני רואה שם 3 סנסורים של מעלות (את ה CPU וה CASE זיהיתי לפי האתר של MBM5)

השלישי אני לא ממש יודע מה הוא (הוא מראה כרגע 24 מעלות - לפני שתי דקות הראה 23 - ככה שאני אולי מנחש שזה ה HD ?)

בנוסף יש שם 4 סנסורים של מאווררים - את ה CPU זיהיתי (כרגע יש לי וולקנו 7+ אז פשוט העלתי מהירות)

את המאוורר השני זיהיתי כ case fan - לפי המהירות 1500 - ככה גם בוא אומר בביוס - מה השלישי ? והרביעי ?

הם לא מראים כלום - אני מניח אולי כי כלום לא מחובר שם אבל השאלה היא האם אני ל=יכול לחבר עוד מאווררים ולראות את הנתונים עליהם ?

ואם כן אז לאן ?

המון שאלות - אז לסיכום.

1. סנסור שלישי של מעלות (לא CPU ןלא CASE)

2. שני סנסורים של FAN (לא CPU ולא FAN) - ולאן מחברים אותם.

תודה תודה ושוב תודה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK -

למרות שזה מוזר כי הוא משתנה מדי פעם - במעלה למעלה ולמטה ...

ואם כבר אז עוד שאלה : אם אני רוצה לחבר עוד מאוורר - יש לי בלוח מקום ל POWER FAN (חוץ מה CASE FAN וה CPU FAN)

אבל משום מה ה וולקנו 7+ - שהגיע מורכב - מחובר גם לחיבור של ה CPU FAN וגם ל POWER FAN - ולא רק זה אלה שגם לא לחשמל משם (הכבלים האדום שחור) אלה רק לכבל הצהוב - ROTATION

אני יכול לנתק אותו - ולמה הוא בכלל מחובר לשם (לשניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל הצהוב הוא זה שמודד את מס' הסיבובים. אתה אומר שהוא מחובר בכלל לכניסה אחרת על הלוח? מוזר :P

אם אתה רוצה דיווחי מס' סיבובים של שאר המאווררים אתה חייב לחבר אותם ללוח בחיבור 3 פינים ולא לספק בחיבור 4 פינים. שים לב גם שיש להם חוט שלישי (צהוב) שבלעדיו לא תוכל לקבל מדידת סיבובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוולקנו 7+ 2 חיבורי 3 פינים:

אחד לספק שמכיל חוט אדום וחוט שחור,

ואחד ללוח שמכיל חוט צהוב בלבד...

המאוורר האיימתני לוקח לא פחות מ 0.55 אמפר, וחיבור ללוח האם יכול להיות הרסני.

חבר את המאוורר לספק בעזרת בורר המהירות שלו ומהר!

נזק בלתי הפיך יכול להגרם לך ללוח.

את החוט הצהוב תשאיר מחובר ללוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה - הוא מחובר לספק - אני יודע שלא מחברים אותו ללוח ...

השאלה היא למה יש לו 2 חוטים צהובים - ושניהם מחוברים ללוח ??

האחד לחיבור שלוש פינים של ה CPU FAN והשני לחיבור 3 פינים של ה POWER FAN (אין לי כרגע עוד FAN שאמור להיות מחובר ל POWER FAN )

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...