הפצצה החזקה ביותר Emperor Bomb או בשמה"Tsar Bomb" - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפצצה החזקה ביותר Emperor Bomb או בשמה"Tsar Bomb"

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שאם תעשה ככה אז יצא לך 400 מגה טון, אבל מאיפה אתה יודע ש:

א. יש לישראל 400 פצצות?

ב. שכולן 1 מגה טון? אל תשכח שחלק מהפצצות נורא ישנות שכן הכור שלנו כבר לא צעיר בן 40+ יש מצב שיש לנו פצצות גם יותר חזקות ואף אחד לא יודע על זה.

ג. 400 פצצות בעוצמה 1 מגה טון כל אחת לא שווה לפצצה אחת בעוצמה 400 מגה טון. ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א, זה ממקור אי אפשר לדעת, גם אני יכול להגיד לך מאיפה לך שאין לישראל 400 פצצות?

ב, אתה צודק ואי אפשר לדעת באמת מה עוצמתם, לא אני ולא אתה.

ג, ועם אני יגיד את זה בנוסח אחר, הנזק שיכול להיגרם מ-400 פצצות של 1 מגה טון הוא 400 מגה טון, זה נישמע יותר הגיוני? כי לי כן וזה מה שהיתכוונתי.

ועם אפשר להוסיף אין פצצה בעוצמה מעל ל-100MT בעולם, פשוט אין פצצה יחידה שיכולה להפיק עוצמה כזו.

ולך תדע אוליי יש לישראל פצצות היתוך? שהם יותר חזקות מפצצות גרעיניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה שטויות נאמרות פה S:

לאף אחד אין נתון רשמי לגבי כמה רש"קים גרעיניים יש לישראל ובאיזו עצמה

לאיראן אין עדיין פצצות בכלל, ובטח שלא בעצמה מפחידה של 15MT

וכמובן, בשביל לחסל מדינה, פצצה אחת של 1MT במקום הנכון מספיקה.

בשביל לחסל את כל התושבים של אותה מדינה, זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תזרוק אפילו פצצה אחת של 1 MT על איראן, אפילו אם זה יהיה במקום הנכון ביותר, אתה לא תחסל את איראן. לאיראן[כמו לעוד הרבה מדינות בגדלים הדומים לאיראן] יש מקומות רבים ומרוחקים אחד מהשני המהווים ריכוזי אוכלוסיה, והשמדת ריכוז זה או אחר לא יחסל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, אני לא מדבר על חיסול של האנשים באותה מדינה.......

ברגע שאתה מחסל את המרכז הממשלתי הגדול והמרכז הכלכלי הגדול של אותה מדינה, שבד"כ נמצאים באותה עיר, חיסלת את אותה מדינה- או פגעת בה בצורה שתיקח שנים/עשרות שנים לשקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, אני לא מדבר על חיסול של האנשים באותה מדינה.......

ברגע שאתה מחסל את המרכז הממשלתי הגדול והמרכז הכלכלי הגדול של אותה מדינה, שבד"כ נמצאים באותה עיר, חיסלת את אותה מדינה- או פגעת בה בצורה שתיקח שנים/עשרות שנים לשקם.

:goodposting:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.....בוא לא ניכנס לתסריטים כאלו, כי כאן באמת שאין לאף אחד מאיתנו דרך לדעת מה יקרה או מה יכול לקרות, אלו חישובים "קצת" מעבר ליכולת שלנו S:

חוץ מזה שזה לא חייב לגרום הרס, לך תדע- אולי זה פשוט יגרום להתרחקות של לוחות אחד מהשני.

בכל מקרה, לא ניכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...