הפצצה החזקה ביותר Emperor Bomb או בשמה"Tsar Bomb" - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפצצה החזקה ביותר Emperor Bomb או בשמה"Tsar Bomb"

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן כן... היא התפוצצה. אבל המטרה העיקרית שלה הייתה להפחיד כי הסובייטים לא תכננו להשתמש בה נגד אזרחים. בגלל זה הניסוי היה בים הצפוני...

אני יהיה מאוד מופתע אם מישהו שמתעניין בנושא לא ידע עד עכשיו על הפצצה האימתנית הזאת.

הנה קישור לנושא בוויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%AA_%D7%94%D7%A6%D7%90%D7%A8

עריכה: לא שמתי לב שכבר שמת קישור לוויקיפדיה... בכל מקרה שמתי בעברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wow, פיצוץ כזה מחריב עולמות, בפועל אפשר להשים עד 100 מגה טון על הפצצה הזו בפועל הישתמשו ב-50-57 מגה טון לא ממש זוכר.

עם אני לא טועה שהמגה טון יצא הוא היה עם מעל ל-50 מגה טון, פשוט הורידו לו מהכמות כי הוא לא היה ממש יציב ולא רצו לקחת סיכון.

ראיתי את זה ניראה לי בערוץ 8 או משהו ראיתי את זה.

תקנו אותי עם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wow' date=' פיצוץ כזה מחריב עולמות, בפועל אפשר להשים עד 100 מגה טון על הפצצה הזו בפועל הישתמשו ב-50-57 מגה טון לא ממש זוכר.

עם אני לא טועה שהמגה טון יצא הוא היה עם מעל ל-50 מגה טון, פשוט הורידו לו מהכמות כי הוא לא היה ממש יציב ולא רצו לקחת סיכון.

ראיתי את זה ניראה לי בערוץ 8 או משהו ראיתי את זה.

תקנו אותי עם אני טועה.

[/quote']

לא טעית,

יש מצב של OVER EXPLOTION היו קריאות של 75~80MT

1 מספיקה בכדי להחריב את אירן ועירק (הבעיה היא תגובת שרשרת שלאחר הפיצוץ מה שיכול להזיז את הלוחות של כה"א שיכול למוטט לגמרי כמה מקומות בגלובוס כמובן גם אנחנו באותו בור של חרא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...