איך Nokia 6120 classic? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך Nokia 6120 classic?

b-nary

Recommended Posts

לא יודע מה להגיד לך, או שאתה משחק יותר מדי כדורסל (= יש לך יד ענקית) או סתם אתה אוהב דברים גדולים ( :smile1:) אבל אני לא כל כך אהבתי את ה E61 מה שגם, הוא די איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן שמתי לב, אפילו הפינצטה שלי יותר גדולה מהמקשים :-\

מה שכן מציק במכשירי סמביאן למיניהם זה שאי אפשר להחליש משחקי ג'אווה כי משום מה החליטה שהמקש של הקול יהיה שמיש רק כשאתה במערכת ולא במשחקים, דפוק ביותר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך, או שאתה משחק יותר מדי כדורסל (= יש לך יד ענקית) או סתם אתה אוהב דברים גדולים ( :smile1:) אבל אני לא כל כך אהבתי את ה E61 מה שגם, הוא די איטי

חחח לא אני לא אוהב דברים גדולים, אבל אין לי בעיה שזה מגיע בזוג ( :smile1:)

דיברתי על הE61i, הוא מכשיר באמת יפה עם הנדסת אנוש טובה, הוא בנוי להכנס בדיוק לכיס האחורי בג'ינס או הקדמי בחולצה, כך שהוא לא משחק לך בכיס שאתה הולך, המסך שלו מבריק (אבל היו יכולים לעשות עבודה טובה קצת יותר) והכפתורים שלו נוחים (במיוחד הג'ויסטיק).

אם רק היה לו 9.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כיס קדמי בחולצה? :-X

ובכלמקרה, הרגע טרחתי לחפש תמונה שלו ושמתי לב שבאת שינו שם את הכפתורים, נראה נחמד אבל די צפוף :nixweiss: בכל מקרה, לא מת עליו (N810 אני באאא :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין. אתה בעצמך אמרת שבתור מתכנת אין לך גישה לכפתורים האלה, זה למה במשחקי SIS יש אפשרות לקבוע את העוצמה בהגדרות ולא דרך הפתורים המיועדים

באחד מהנגנים יש אפשרות להגביר ולהנמיך את הווליום דרך הכפתורים הללו. וכפי שאמרתי לך כבר, זה תלוי במשחק עצמו, ולא בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...