מפרט שהרכבתי למחשב למשחקים ב8500-9000 שח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שהרכבתי למחשב למשחקים ב8500-9000 שח

Levyshachar2

Recommended Posts

מומלץ באמת לרדת ל-2100+ ובכסף שנחסך לשפר את המארז והספק. במקום הצורב לקחת את ה Lite On. בנוסף לקחת עכבר איכותי כמו ה- MX 500 של לוג'יטק. בשארית הכסף מומלץ לשדרג את המחשב ל-19 איכותי של Iiyama,CTX או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD XP 2400 + FAN 967 ש"ח

EPOX 8RDA+ NVIDIA nForce2 742 ש"ח

Winbond 512MB 3200/400Mhz 617 ש"ח

WD 80GB 7200RPM 8 MB 668 ש"ח

Gigabyte ATi Radeon 9700 PRO 2,067 ש"ח

LG X 52 OEM 134 ש"ח

LG 52X24X52 OEM 339 ש"ח

Mitsuni floppy 1.44 56 ש"ח

IIYAMA 17'VISION MASTER PRO 413 BLUE 1,586 ש"ח

Logitech Z-340 382 ש"ח

Logitech Navigator 130 ש"ח

COMPUCASE Midi Tower CI-6A19 BLACK HEC 300 + 346 ש"ח

סה"כ 8,034 ש"ח

עוד מפרט לרשותך, לפי דעתי הוא כמעט מושלם לגיימרים שלא עושים OC.

כמובן שאם אתה שואל אותי אני לא קונה CDROM וצורב וגם לא עכבר ומקלדת וקונה כרטיס מסך במקום אחר כדי שאולי יהיה זול יותר ומקצץ במעבד בשביל שגם יהיה יותר זול וגם בשביל OC אבל אם אתה מתעקש לא ללכת על OC אז בבקשה, לפי דעתי ספקתי מפרטים שעונים לך על כל הדרישות במחיר שנמוך מהמינימום ועם מסך הכי טוב בשוק וכרטיס מסך הכי טוב בשוק, וגם מעבד שנותן ביצועים וגם מעולה לOC עתידי שאולי יבוא !

בהצלחה עם המפרט ותהנה מהמחשב ותזכור לשים את הכוונת על הראש ;D

ד"א המעבד יחזיק דיי הרבה עם או בלי OC.

HW TAKEN FROM [צונזר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט האחרון שMortar נתן טוב חוץ מהעובדה שב-1000 ש"ח הנותרים אתה יכול לשים מסך 19 אינץ' מצויין (IIyama 454 new model). ואני אישית מעדיף את הצורבים של ה-Lite On על פני ה- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מרוצה מהמפרט, לפי דעתי מספיק 17" במיוחד כשהוא הכי טוב בשוק ואני בספק אם יספיקו לך ה 1000 ש"ח הנוספים בשביל לקנות את ה 19" הכי טוב וזה חבל כי התמונה תהיה פחות טובה וזה ביזבוז כשיש לך כזה כרטיס מסך שרואים בו כל כך יפה, אני אישית הייתי משפר את הרמקולים למשהו עצבני יותר או קונה מארז על רמה שיהיה נעים בחדר :saint: , אפשר גם לקנות ישר Radeon9800Pro כי יש לך מספיק כסף וכמובן שאפשר גם תמיד לשמור כסף ולשפר אחר כך זה אף פעם לא מזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar's second system is pretty good, if you intend to seriously overclock replace the 2400+ with an 2100+ , and in anycase replace the radeon 9700 pro with a radeon 9700 non pro and save a couple houndred nis for a tiny change in performance, the money you saved you could use to buy better speakers like the Altec Lansing ATP3

Edit: I forgot to mention you should also change the burner from to Liteon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1000 ש"ח הללו יספיקו בהחלט שכן הדגם ה-19 הטוב ביותר של IIYAMA עולה 2500 ש"ח ואילו של CTX וSamsung עולים בסביבות 2200-2300 והם נחשבים למסכים מעולים. בעיני מסך זו ההשקעה המשתלמת ביותר ותחזיק למס' הרב ביותר של שנים. רמקולים טובים היא השקעה מוצלחת גם כן. קניית ה- 9800 היא כבר בזבוז כסף...3000 ש"ח על כרטיס מסך שלא ידוע כמה זמן הוא יחזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפרטים של Mortar- אני אדבר קצר ולעניין ואפסח על הרכיבים הפחות חשובים. הראשון, למטרת OC. הקירור יהיה חלש, וכך גם ספק הכח והמארז. כמו כן, ה8RGA+ הוא נחוץ כאן בצורה שמיותר לחשוב עליה. בכל מפרט אשר מתוכנן לו OC למעבד AXP, חייב להיות לוח שכזה. לגבי המפרט השני. לא מתוכנן OC והרי שזכרונות ברוחב פס של PC3200 יהיו בזבוז וכך גם ה8RDA+ כשהוא לבטח שיסתפק בK7NCR18D של Leadtek. פסחתי על שאר הרכיבים, כי שכפי שציינתי, הם לא עקרוניים.

אם בכל אופן אף לא יהיה הOC הקטן ביותר ורק כשתזדקק לזה בעתיד אז זה יבוא חזק, המפרט הבא יהיה הבחירה.

CPU: Athlon XP 2400+ +Fan (930nis)

MotherBoard: Epox EP-8RDA+ nVidia nForce2 (750nis)

Memory: Winbond 512MB PC3200 DDR400MHz DDR SD-RAM (617nis)

Video Card: Hercules ATi Radeon 9700 128MB DDR-SDRAM (2069nis)

Cooling: Thermalright SK-7 + ThermalTake SmartFan2 (300nis)

CD-ROM Drive: CD-S520 52x (152nis)

CD-RW Drive: LiteOn 48x24x48 LTR-48246S (355nis)

Hard Disk Drive: WD800JB WesternDigital Caviar 80GB 7200RPM 8MB-Buffer (694nis)

Floppy Drive: Panasonic 1.44 (52nis)

Case: Chieftec DX-01SLD Silver Dragon Midi-Tower (458nis)

Power Supplier: Heroichi 300ART 300Watt (196nis)

Mice: Logitech MouseMan MX500 (265nis)

Keyboard: Logitech Navigator (145nis)

Monitor: Iiyama 17inch VisionMaster Pro 413 Color (1505nis)

Speakers: Altec Lasing ATP-3 [2.1] Speaker System (583nis)

נראה שאני סותר עצמי כשהוספתי בחזרה את הלוח והזכרונות, אבל זה יהיה טוב לעתיד. אמנם המעבד לא יהיה אוברקלוקר שכזה מוצלח, אבל עם הקירור הטוב שהוספתי לו- הוא לא ידאג לבעיות טמפרטורה וכשהוא יבצע OC אז זה יעזור לו מאוד. מה עוד שהמסך יהיה מספק לגמריי והוא לא יבקש עוד. תאמין לי שהמסך הזה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את ה 8RDA + בגלל שהוא לוח טוב לא רק לא OC הוא פשוט טוב, עכשיו... בגלל ש MENTALLY לא רוצה לקחת סיכונים מיותרים ולא נראה שהוא הולך לבצע OC בזמן הקרוב אז לקחתי את ה2400+ שהוא גם טוב כפי שהוא וגם אפשר לעשות לו OC נחמד ועם החומרה שיש לו הוא לא הולך לעשות כזה OC חזק אז ה8RDA + יספיק ולא צריך את ה8RGA+. לגבי הזכרונות אתה צודק אבל עוד פעם... הDDR400 לא עולה הרבה יותר ואם הוא כן ירצה בסוף לעשות OC אז זה יאפשר לו לעשות את זה בראש שקט.

לגבי הלוח של לפי דעתי לא כדי כי הEPOX פשוט יותר חזק ועוד פעם זה עדיף כי אם הוא ירצה לבצע OC כדי לעשות את זה עם ה8RDA+ ובכלל אני לא אוהב ת'לוחות אם של , אני משאיר להם את כרטיסי המסך...

ARMA :לגבי הצורב אני לא מבין למה לשלם יותר בשביל חברה פחות אמינה ומוצר פחות טוב, ממש לא מובן.

נ.ב

אם אתה מדבר אליי לגבי המסך אז זה מיותר כי אני הייתי זה שהכניס אותו למפרט במקום המסך הפשוט יותר... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב? טוב ואמין יותר? הצחקת אותי. זה ממש להיפך. הLiteOn יהיה בפירוש בחירה חכמה יותר ויתעלה בכל הפרמטרים על . מסך? מה הבעיה עם המסך? הוא בסדר גמור והוא לא צריך יותר. בקשר ללוח- אתה ממש טועה. כל לוחות הnForce2 יציגו את איזור אותם ביצועים ולקחת 8RDA+ בלי קשר לOC יהיה דבר מאוד לא חכם. בעיקרון, בקשר לOC, אתה צודק כי הוא אמר שעכשיו לא יהיה, אבל אולי בעתיד [הרחוק, אני מניח. כמו כולם.. 'כשאני כבר לא אהיה מסופק מביצועי המערכת'].

ובקיצור, המפרט שלי יהיה בסדר גמור. אני לא באתי נגדך בצורה טוטאלית, כי אחרי הכל השתמשתי ברכיבים הללו. מה שכן, התכוונתי לR9700P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...