חשדות לבעיה בחומרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשדות לבעיה בחומרה

Mr.positive

Recommended Posts

טוב שלום אז יש לי דיסק קשיח של

1.ה SYSTEM IDLE PROCESS ב TASK MANEGER כל הזמן מאתמול על 80 -98 + למה ?

2.אני לא יודע אם הדיסק קשיח יוצר רעשים לא רגילים כי אם אני פותח את המארז אז יש מקרוב רעשים ממש קלים סתם כמו של חומרה פועלת זה נורמלי או שבכלל לא אמור להיות רעש ?

3.מאתמול יש לי בעיות של קפיאות במחשב לדוגמה אם אני מפעיל סרט אז יש כפיות וגם בקול זה נשמע שששששששלללללללללללווווווווווווווווםםםםםםםםםם אחרי כמה שניות או דקות זה מפסיק ואז זה מתחיל שוב מה זה ? אותו הבעיה גם בWINDOWS הוא עושה עצירות

4.הורדתי את התוכנה של לבדיקה עשיתי בדיקה מהירה וזה רשם שהכל תקין מצד שני בבדיקה המקיפה זה 19 שעות עד לסיום זה לא יותר מדי זמן ?

5.המחשב יחסית חדש ואני החלפתי כבר דיסק קשיח של כי הוא מת

6.יש מצב שזה וירוס ?

7.אם זה כן סקטורים פגומים אז אפשר לסדר את זה ? תוכנה אחרת ? אם זה לא מה זה יכול להיות ומה עושים ?

בקיצור אם לפי הבדיקות הכל תקין ויש את הבעיה מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה האחוזים שלא בשימוש במעבד, תפעיל תוכנות מאמץ ותראה איך האחוזים שלא בשימוש יורדים.

2. לא מבין מה הסעיף הזה, ברור שרכיב שנע (מסתובב) ישמיע רעש.

3. בסרטים זה יכול להגרם ע"י קודקים, בוינדוס תבדוק ספייוורים\וירוסים ומצב הזיכרון.

4. הזמן לא משנה אלא התוצאה הסופית של הבדיקה.

5. תתחדש ?!...

6. כן

7. אל תתעסק בזה, אם הדיסק לא תקין תחליף אותו, זה סתם יצור לך בעיות בעתיד (כשלים\מסכים כחולים\אובדן מידע).

ראה סעיף 3.

עריכה:

8. תערוך את הכותרת ע"פ חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה יש לי עוד מספר שאלות

"בסרטים זה יכול להגרם ע"י קודקים, בוינדוס תבדוק ספייוורים\וירוסים ומצב הזיכרון"

1.יש לי 5GB של 512,512,2GB,2GB הם מחוברים בייחד זה טוב אן עדיף לחבר רק 2GB,2GB הם של אותה החברה אבל ה512 מהארץ וה2GB מסין2

"זה האחוזים שלא בשימוש במעבד, תפעיל תוכנות מאמץ ותראה איך האחוזים שלא בשימוש יורדים."

2.בCPU USAGE המעבד לא יורד מ48 יש לי מעבד כפול ליבה החדש ואין שום תוכנה פועלת אז למה הוא במצב של 48+

יש שני של סתטיסטיקת המעבד בTASK MANAGER ואחד כל הזמן על עומס מקסימלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...