רימו אותי ברכישת עותק מקורי ל- Windows XP. איך יוצאים מהבוץ? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רימו אותי ברכישת עותק מקורי ל- Windows XP. איך יוצאים מהבוץ?

stio

Recommended Posts

אני אישית חושב שכן היה אכפת להם

אם הם היו רואים שאני כן רוצה עותק חוקי ומתאמץ בשביל זה

תשמע לפעמים גם המוכר צריך לבוא לקראת הצרכן

אבל MS הם לא המוכר. מבחינתם הם מכרו לחנות עותק OEM, והחנות מכרה ללקוח עותק OEM. זה שהלקוח לא ידע ולא יידעו אותו שמדובר בעותק OEM ובמה שזה אומר מבחינת רשיון, זה בהחלט לא בעיה של MS. מבחינתם, שולם עבור עותק שטוב למחשב אחד בלבד, ונעשה בו שימוש כדת וכדין. למה הם צריכים לשדרג ללקוח את הרשיון ללא תשלום? זה כמו שאני אקנה Retail ואבקש להשתמש בו ל-20 מחשבים כאילו היה Corporate.

MS לא צד בעניין. מי שאחראי זה החנות שמוכרת ללקוחות שלהם מוצר בלי להסביר להם מה בדיוק הם מקבלים ולברר האם זה בדיוק מה שהם רוצים. אבל גם זה תחום אפור, כי זו גם האחריות של הלקוח לעשות שיעורי-בית ולדעת במה מדובר.

נניח אני נכנס לחנות ואומר "תביאו לי מדפסת של Xerox". מביאים לי מדפסת של Xerox עם הדפסה בשחור בלבד. אני מגיע הביתה ומגלה שהמדפסת שהביאו לי אינה מדפיסה בצבע. מה הפלא?

אולי אני אשם, כי לא דאגתי לחדד את מה שאני רוצה. אולי המוכר אשם, כי הוא לא שאל אותי "שחור או צבע?".

אבל מה פתאום שאני אתקשר ל-Xerox ואתחיל לבקש שהם ישדרגו לי את המדפסת לצבעונית בחינם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...