כמה שאלות בקשר ל-012 ו-014 לאג וחבילת הגיימר. - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ל-012 ו-014 לאג וחבילת הגיימר.

Sharks

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לSP2 יש הגבלה של 10 חיבורים חצי פתוחים בו זמנית לכל תוכנה

שזה יכול להשפיע על תוכנות P2P ,תשתמש בפאצר הזה

http://www.lvllord.de/download.php?url=en/EvID4226Patch223d-en.zip

ה nod32 מודיע לי שיש וירוס בקובץ...

Win32/Tool.EvlD4226 application

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדעתי הבעיה היא בתשתית. נקודה. הריי למה הפינגים היו בסדר כשהחבילה המהירה ביותר הייתה 3 מגה למשל? כי בקושי היו משתמשים בתעבורה.. אבל עכשיו כשהם מנסים לסחוט כמה שיותר כסף מהאנשים ולפרסם כל שנה מהיר יותר במגה מהקודם מבלי בכלל לחשוב על להקים תשתית חדשה, אין בכלל על מה לדבר..

כל עוד הם לא הולכים להקים פה תשתית רצינית, ולא ADSL2+ עלוב, בשנה-שנתיים הקרובות אני לא בטוח שגם בבוקר נוכל לשחק עם פינגים נורמלים :\

בבזק בכלל לא יהיה אפשרי.. כולם יהיו עם טורנט פתוח שיוריד על 700ק"ב ואז בכלל ..

אגב מצטער מראש על החפירה, פשוט משעמם לי עכשיו :פ

אין שום משחק שאפשר לשחק בו ^.^

אולי כדי לי לחזור להוריד סרטים\שירים :\ רק שלא יתבעו אותי על זה עכשיו חח.. כבר אי אפשר לעשות כלום עם האינטרנט ה"מהיר" הזה..

תאמת לדעתי חייבים לעשות משהו בנושא... לשלוח הודעה לבזק שהקמנו פורום מיוחד בשביל זה, ויש 100 אלף אנשים (מספר הגיוני, לא?) שחתמו על זה שאם לא תוקם תשתית נורמלית שתסחוב את האינטרנט המעפן שהם מציעים, אז תהיה התנתקות המונית ^.^ ונדרוש שהם יוצאו בהודעה שהם מסכימים לבקשתנו ^.^

צודק ב 100%, האינטרנט ה"מהיר" בארץ זה בשביל להוריד אימילים כבדים ולגלוש כמו סבתא שלי.

הכי מצחיק שHOT השיקו היום חבילה של 10MB ו 012 היא הראשונה שתומכת בזה. הם לא יכולים לספק 50kb/s לחו"ל ורוצים לספק 1.25mb/s ...

הבעיה נראית לי קשורה יותר לרוחב פס, כל הספקיות מתקמצנות כי זה עולה להם כסף.

בקשר להצעה, 014 היא הכי "טובה" בארץ והיא חרא. אם תתנתק תצטרך לקבל משהו יותר גרוע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחבילת 2.5 מגה ADSL מאה ש"ח ביחד גם לבינלאומי וגם לבזק....

מבחינת פינגים הכל אצלי בסדר גמור

אבל התוכנות שיתוף פשוט גוססות

האימיול לא עובר את ה15

בביטורנט ניסיתי להוריד טורנט עם בערך 1300 seeders והוא והוא לא זז

ניסיתי עוד קליינטים לטורנט אבל עדיין חרבנה

חחחח כמו שאני רואה אצלי המצב עוד טוב....

אשכרה צריך להקים ספקית משלנו....

ראיתי כל מיני כתבות שהספקיות נותנות לנו למשל את ה5 Mbit מהירות הורדה שהם מציעות בשרתים בישראל, אבל ברגע שאתם מתחברים לשרתים לחו"ל אז הם סותמים את הרוחב פס

מה נשאר כבר :s05: :s05:

אוי המרגמות, אוי המרגמות........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ספקיות האינטרנט חוץ מ-014 שותיקה בנושא השיחות לחו"ל משקיעות את מירב תקציבי הפיתוח לטובת שיחות לחו"ל

ולכן האינטרנט תקוע.... רק לידיעתכם ישנם כמה חברות בשוק שעובדות בעיקר עם עסקים שנותנות שרותי מעולים ואני בגישושים, אדווח לפורום בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר האינטרנט של סרפרי , היה יותר מהיר חח

לא יודע אם אתם זוכרים..אבל פעם בעידן של ה33600 היה את האינטרנט של surfree ,

שהיה מין כזו פרסומת עם דולפין , והיה אפשר לגלוש בחינם..

נראה לי שיש איזשהי חברה בשם אקטום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייך אני בודק פינג האם יש אתר ??

יש לי חבור לשל 7 MB HOT+014

אין אתר מסויים עבור דברים אלה - זה לפי מה אתה משחק אונליין - מי שמשחק ב-CSS יבדוק שרתים שונים ממי שמשחק WOW למשל... גם חשוב פינג בתוך המשחק עצמו ולא רק פינג רגיל לשרת כלשהו.. שזה גם משתנה ממשחק לאחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...