כמה שאלות בקשר ל-012 ו-014 לאג וחבילת הגיימר. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ל-012 ו-014 לאג וחבילת הגיימר.

Sharks

Recommended Posts

תתחבר ללא התחייבות ליומיים, יעלה לך גג 15שח..ותבדוק |:

כנראה זה מה שאעשה לבסוף אם לא אמצא מישהו שיגיד לי בבטחה את מצב החבילה הזאתי... אני מה זה לא רוצה כאב ראש מהם כאשר אנסה להתנתק... :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם מתוך סקרנות, יש בכלל דרך לדעת איזה שרת עמוס יותר ואיזה פחות? חוץ מלהתחיל לעבור אחד אחד, לעשות בדיקות מהירות בגלישה, ולנסות לזהות הבדלים איכשהו...

אין דרך ,הבעיה היא שאתה לא מתחבר רק לשרת עצמו,הוא בעצם מעין שער שמחבר אותך לשרת אחר באופן אקראי

(השרת שרואים בserver ip address כשלוחצים על הסמל של החיבור) ,ניסיתי כמה פעמים להתחבר

לשרת האמיתי בחייגן אבל זה פשוט לא הולך ::) ,בכל אופן אצלי השתי שרתים האחרונים פשוט מעולים

אני משתמש בהם בPPTP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך ,הבעיה היא שאתה לא מתחבר רק לשרת עצמו,הוא בעצם מעין שער שמחבר אותך לשרת אחר באופן אקראי

(השרת שרואים בserver ip address כשלוחצים על הסמל של החיבור) ,ניסיתי כמה פעמים להתחבר

לשרת האמיתי בחייגן אבל זה פשוט לא הולך ::) ,בכל אופן אצלי השתי שרתים האחרונים פשוט מעולים

אני משתמש בהם בPPTP

זה תקף גם עבור ADSL? או שיש להם חוות אחרות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני ש014 נהיו חברה כזו גרועה ??

הרי זאת החברה הכי גדולה ועשירה מכל הספקיות..והם יודעים שכולם עברו אליהם בגלל שחברות אחרות חוסמות תוכנות שיתוף.

אולי זאת תקלה זמנית אצלהם שהם לא רוצים להודות בה ?

מה אפשר לעשות בשביל שהם יתחייסו לבעיה ?

אולי כל מי שחווה את הבעיות האלו עם 014 יחתום , ונשלח אליהם איזשהי עצומה ?

גם בפורומים אחרים קראתי על מלא תקלות אצלהם. האמיול מת לגמריי , טורנט עם 1000 מקורות לא עובר את ה20 קיי

וכל הניתובים שלהם לחו"ל איטיים , כאילו שאני גולש בחבילה של 250 K.

אגב , אני גולש על חייגן l2tp. אולי אם אני אשנה ל pptp עם שרת אחר זה יכול לעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי זאת החברה הכי גדולה ועשירה מכל הספקיות..והם יודעים שכולם עברו אליהם בגלל שחברות אחרות חוסמות תוכנות שיתוף.

גם בפורומים אחרים קראתי על מלא תקלות אצלהם. האמיול מת לגמריי , טורנט עם 1000 מקורות לא עובר את ה20 קיי

אגב , אני גולש על חייגן l2tp. אולי אם אני אשנה ל pptp עם שרת אחר זה יכול לעזור ?

הם לא חברה גרועה, הם פשוט מתקמצנים להשקיע בתשתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים,תכלס כל הספקיות בארץ לא מציאה

אבל 014 הכי פחות גרועים ,לי יש 0 בעיות בטורנטים/אימיול ויש לי פינגים מעולים

אם יש לך ראוטר או פירוול אולי זאת הבעיה... ,בכל אופן רק לידע כללי אני משתמש באזורוס

אם הצפנה ,שרת אחר עלול לעזור ולדעתי pptp עדיף

זה תקף גם עבור ADSL? או שיש להם חוות אחרות?!

עד כמה שידוע לי השרתים האלה רק לכבלים,אבל אתה יכול לנסות בכיף

מקסימום לא יעבוד,לא ידוע לי על שרתים לadsl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין כי הייתי די הרבה זמן עם 015, וכשהתחלתי לשחק Crysis MP הפינגים ל UK היו נוראים לכן לקחתי החלטה ועברתי ל 014

ומאז האמת הפינגים ממש נמוכים.

אם אתה רוצה יש לי Log של השרתים שהייתי ב 015 ולהראות את השינוי עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי הPING של 012 לחו"ל פשוט נוראי....

הפינג שלי לשרתים בארה"ב מאוד נוראיים אבל לאירופה הם "בסדר" זאת לא אומרת ש 250-300MS לאירופה זה טוב.. מבחינה טכנולוגית הייתי אמור לקבל 90-110MS ולא יותר - אבל לפחות זה לא ממריא ל-700-900 כמו בבזק בינלאומי...:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים,תכלס כל הספקיות בארץ לא מציאה

אבל 014 הכי פחות גרועים ,לי יש 0 בעיות בטורנטים/אימיול ויש לי פינגים מעולים

אם יש לך ראוטר או פירוול אולי זאת הבעיה... ,בכל אופן רק לידע כללי אני משתמש באזורוס

אם הצפנה ,שרת אחר עלול לעזור ולדעתי pptp עדיף

עד כמה שידוע לי השרתים האלה רק לכבלים,אבל אתה יכול לנסות בכיף

מקסימום לא יעבוד,לא ידוע לי על שרתים לadsl

תראה , יש לי נסיון עם ספקיות. גלשתי במשך 3 שנים עם ברק , עד שהם התחילו את כל החסימת פורטים.

בתוכנות כמו soulseek , dc ++ , emulle , טורנט וכדומה.

ניסיתי גם את זהב לתקופה מסויימת. והם היו ממש איטיים.

ואני כבר שנה וחצי עם ..והם היו ממש טובים. רק בחודש האחרון..שבועיים אחרונים , יש ממש בעיה בקטע של p2p וניתובים לחו"ל.

ואין לי ראוטר. יש לי רק פיירוול של האקס פי. ואנטי וירוס של avg. הרי לא שיניתי שום דבר בהגדרות של המחשב או משהו.

ניסיתי להוריד טורנט עם 1000 מקורות..ומקסימום הגעתי ל20 קיי בשניה.

איך אני יכול להשתמש באמיול , או בביטורנט בהצפנה ?

עד עכשיו חשבתי ש L2tp עדיף מ pptp, כדאי לנסות לעבור ל pptp ?

ובקשר לשינוי השרת..ניסיתי להתחבר לכמה שרתים שונים , אבל בסופו של דבר כתוב אותו דבר ב server ip adress ..

אולי פשוט דפקו את כל היוזרים של המגה וחצי ? אם הם השיקו חבילה של 8 מגה..בלי לקנות עוד ניתובים לחו"ל..

אני מקווה שמדובר בתקלה זמנית אצלהם..או שמדובר ביום עצוב לאינטרנט הישראלי , שבו גם החברה היחידה שלא חסמה פורטים

החליטה לחסום את שיתוף הקבצים.

כמה כסף צריך להוסיף בשביל חשבון של ? בחשבון אין חסימת פורטים ופאקטים ?

דרך אגב , יש אפשרות לגלוש באינטרנט דרך ספקית מחו"ל ?

אולי אנחנו משלמים מחירי רצפה על האינטרנט בארץ, אבל מה שאני מקבל עכשיו תמורת התשלום שלי..זו רק אפשרות לגלוש באינטרנט,

לקרוא אימלים , או להוריד שירים שהמקורות שלהם..זה משתמשים ישראליים.

ניסיתי לדבר מקודם עם נציג של , והוא אמר לי שהוא לא יודע על שום תקלה ..ושאין אצלהם חסימת פורטים.

והוא אמר לי שהחבילות של ה8 מגה , לא מפריעות לגולשים של מגה וחצי :nixweiss:

ובתכלס , השירות הנוכחי של , הוא השירות ספקית הכי גרוע שהיה לי אי פעם.

בברק לא היה אמיול , אבל יכלתי להוריד בטורנט ובדי סי ++ , פה אני לא מצליח לעבור 5 קיי..באף תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתה לכבות את הפירוול ואז להוריד?

ניסיתה קליינט אחר לביטורנט?

ניסיתה להסיר את הדרייבר של הכרטיס רשת ולהתקין הכי עדכני?

אני ממליץ לך להתקשר להוט ולהגיד להם שיבדקו את העוצמות

אפשרי שזה משו לא תקין אצלך בתשתית

לSP2 יש הגבלה של 10 חיבורים חצי פתוחים בו זמנית לכל תוכנה

שזה יכול להשפיע על תוכנות P2P ,תשתמש בפאצר הזה

http://www.lvllord.de/download.php?url=en/EvID4226Patch223d-en.zip

תראה למרות שאין מי יודע מה הבדל בין pptp לl2tp רוב האנשים מתחברים בפרוטוקול l2tp

ולכן הפרוטוקול האחר אמור להיות פחות עמוס..

באימיול אין הצפנה,באשר להצפנה בביטורנט סתכל פה

http://torrentfreak.com/how-to-encrypt-bittorrent-traffic/

אגב הכי טוב להשתמש באזורוס או יוטורנט

וכן יש שירותים בחול שנותנים לך חיבור אינטרנט בשביל גישה אנוננימית ועקיפת חסימות

(אבל מן הסתם הם לא תחליף לספק,אלא אתה מתחבר אליהם מעל הספק)

https://www.vpntunnel.co.uk

http://goldens.com

אני לא יכול לענות בקשר לשאלות של הגיימר כי אני בחבילה רגילה עדיף שתתקשר אליהם ותשאל

אין לי שום חסימות או איטיות ,אגב שים לב שבשם משתמש אתה יכול לשים אותו רגיל או בפורמט user@014

אולי יעזור לך במשו לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל בינלאומי בשנה האחרונה כבר אי אפשר לסבול את הפינגים בשעות הערב.. היום למשל שיחקתי עד 2, עברתי בין שרתים בחו"ל ופתאום הפינגים של כל השרתים בחו"ל החליטו לעלות ל500...

אין אפילו דרך לתאר כמה זה מעצבן :| לא הגיוני שאני משלם לאינטרנט כמה מאות שקלים בחודש ואני בקושי יכול לעשות איתו משהו... הריי מה הם מצפים שנעשה עם האינטרנט? שנגלוש באתרים כל היום? בשביל זה אפילו לא צריך מהיר.. העיקר כל יומיים הם מפרסמים מהיר יותר עלק..

ממש מצב מעצבן שאין אפילו מה לעשות בעניין.. אין עם מי לדבר, אין למי לפנות..

ולדעתי הבעיה היא בתשתית. נקודה. הריי למה הפינגים היו בסדר כשהחבילה המהירה ביותר הייתה 3 מגה למשל? כי בקושי היו משתמשים בתעבורה.. אבל עכשיו כשהם מנסים לסחוט כמה שיותר כסף מהאנשים ולפרסם כל שנה מהיר יותר במגה מהקודם מבלי בכלל לחשוב על להקים תשתית חדשה, אין בכלל על מה לדבר..

כל עוד הם לא הולכים להקים פה תשתית רצינית, ולא ADSL2+ עלוב, בשנה-שנתיים הקרובות אני לא בטוח שגם בבוקר נוכל לשחק עם פינגים נורמלים :\

בבזק בכלל לא יהיה אפשרי.. כולם יהיו עם טורנט פתוח שיוריד על 700ק"ב ואז בכלל ..

אגב מצטער מראש על החפירה, פשוט משעמם לי עכשיו :פ

אין שום משחק שאפשר לשחק בו ^.^

אולי כדי לי לחזור להוריד סרטים\שירים :\ רק שלא יתבעו אותי על זה עכשיו חח.. כבר אי אפשר לעשות כלום עם האינטרנט ה"מהיר" הזה..

תאמת לדעתי חייבים לעשות משהו בנושא... לשלוח הודעה לבזק שהקמנו פורום מיוחד בשביל זה, ויש 100 אלף אנשים (מספר הגיוני, לא?) שחתמו על זה שאם לא תוקם תשתית נורמלית שתסחוב את האינטרנט המעפן שהם מציעים, אז תהיה התנתקות המונית ^.^ ונדרוש שהם יוצאו בהודעה שהם מסכימים לבקשתנו ^.^

היי

הרגע תיארת גם את מערכת הכבישים בארץ. 2 במכה :)

מידי חודש עולות לכביש עשרות אלפי מכוניות חדשות

ומישהו מגדיל/מרחיב את הכבישים, התשתית? נופ

אךך

עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתה לכבות את הפירוול ואז להוריד?

ניסיתה קליינט אחר לביטורנט?

ניסיתה להסיר את הדרייבר של הכרטיס רשת ולהתקין הכי עדכני?

אני ממליץ לך להתקשר להוט ולהגיד להם שיבדקו את העוצמות

אפשרי שזה משו לא תקין אצלך בתשתית

לSP2 יש הגבלה של 10 חיבורים חצי פתוחים בו זמנית לכל תוכנה

שזה יכול להשפיע על תוכנות P2P ,תשתמש בפאצר הזה

http://www.lvllord.de/download.php?url=en/EvID4226Patch223d-en.zip

תראה למרות שאין מי יודע מה הבדל בין pptp לl2tp רוב האנשים מתחברים בפרוטוקול l2tp

ולכן הפרוטוקול האחר אמור להיות פחות עמוס..

באימיול אין הצפנה,באשר להצפנה בביטורנט סתכל פה

http://torrentfreak.com/how-to-encrypt-bittorrent-traffic/

אגב הכי טוב להשתמש באזורוס או יוטורנט

וכן יש שירותים בחול שנותנים לך חיבור אינטרנט בשביל גישה אנוננימית ועקיפת חסימות

(אבל מן הסתם הם לא תחליף לספק,אלא אתה מתחבר אליהם מעל הספק)

https://www.vpntunnel.co.uk

http://goldens.com

אני לא יכול לענות בקשר לשאלות של הגיימר כי אני בחבילה רגילה עדיף שתתקשר אליהם ותשאל

אין לי שום חסימות או איטיות ,אגב שים לב שבשם משתמש אתה יכול לשים אותו רגיל או בפורמט user@014

אולי יעזור לך במשו לא יודע

אז ככה , אני מקיש את השם משתמש בפורמט user@014 , מאז ומתמיד.

אני משתמש רק בפיירוול של הווינדוס , והוא אף פעם לא עשה בעיות. אבל אני אנסה לבדוק מה קורה בלעדיו.

את הפאץ של ה50 חיבורים באקס פי יש לי מזמן.

והקליינט שלי הוא Utorrent. וגם באמיול , גם בסולסיק , וגם בטורנט התוכנות מראות שהפורטים פתוחים ותקינים..

ובאמיול אני מתחבר על מזהה גבוה.

פעם מישהו אמר לי שבחיבור l2tp יש יותר יציבות ופחות ניתוקים מאשר pptp , אבל אני לא יודע אם זה נכון.

בשביל לבדוק עם הוט את העוצמות צריך להזמין טכנאי הבית ?

אתה בעצם אומר שאין לך שום תקלות עם ? יש לך חיבור של מגה וחצי ? אתה מצליח לנצל את רוחב הפס שלך באמיול ?

יש לך אולי לינק לטורנט שאתה הצלחת להוריד במהירות גבוהה ?

אני לא שיניתי שום הגדרה במחשב שלי בזמן האחרון , ככה שלא נראה לי שזו בעיה אצלי. גם עוד משתמשים בפורום דרך אומרים שהם מרגישים איטיות.

הדבר היחיד ששיניתי במחשב בזמן האחרון זה האנטי וירוס , התקנתי avg במקום קספרסקי לפני שבוע. אבל האיטיות התחילה לפני שבועיים בכלל.

אני מקווה שזאת תקלה אצלהם , שתיפתר בזמן הקרוב , כי אין לי כח להתעסק עם כל הדברים האלה.

אבל אני אנסה את כל הדברים שאמרת , ויעדכן פה אם זה הצליח.

אולי כל המשתמשים שהתלוננו פה גולשים על l2tp ורק אתה על pptp חח :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , אני מקיש את השם משתמש בפורמט user@014 , מאז ומתמיד.

אני משתמש רק בפיירוול של הווינדוס , והוא אף פעם לא עשה בעיות. אבל אני אנסה לבדוק מה קורה בלעדיו.

את הפאץ של ה50 חיבורים באקס פי יש לי מזמן.

והקליינט שלי הוא Utorrent. וגם באמיול , גם בסולסיק , וגם בטורנט התוכנות מראות שהפורטים פתוחים ותקינים..

ובאמיול אני מתחבר על מזהה גבוה.

פעם מישהו אמר לי שבחיבור l2tp יש יותר יציבות ופחות ניתוקים מאשר pptp , אבל אני לא יודע אם זה נכון.

בשביל לבדוק עם את העוצמות צריך להזמין טכנאי הבית ?

אתה בעצם אומר שאין לך שום תקלות עם ? יש לך חיבור של מגה וחצי ? אתה מצליח לנצל את רוחב הפס שלך באמיול ?

יש לך אולי לינק לטורנט שאתה הצלחת להוריד במהירות גבוהה ?

אני לא שיניתי שום הגדרה במחשב שלי בזמן האחרון , ככה שלא נראה לי שזו בעיה אצלי. גם עוד משתמשים בפורום דרך אומרים שהם מרגישים איטיות.

הדבר היחיד ששיניתי במחשב בזמן האחרון זה האנטי וירוס , התקנתי avg במקום קספרסקי לפני שבוע. אבל האיטיות התחילה לפני שבועיים בכלל.

אני מקווה שזאת תקלה אצלהם , שתיפתר בזמן הקרוב , כי אין לי כח להתעסק עם כל הדברים האלה.

אבל אני אנסה את כל הדברים שאמרת , ויעדכן פה אם זה הצליח.

אולי כל המשתמשים שהתלוננו פה גולשים על l2tp ורק אתה על pptp חח :-X

מנסיוני העניין של היציבות בין שני הפרוטוקולים זה שטויות שניהם יציבים באותה מידה

לא אתה לא צריך להזמין טכנאי אתה מתקשר אליהם והם פשוט בודקים מאצלהם את העוצמות

ויגידיו לך אם זה תקין או לא , כן זה בדיוק מה שאני אומר אני בבזק בינלאומי בכבלים אם חייגן (לא גיימר) ב1.5

אני מוריד הכול בסבבה ואין לי בעיית איטיות ,אני לא יכול לתת לינקים לטורנטים כי זה כבר נוגד את חוקי הפורום

אני לא ראיתי הרבה תלונות פה על 014 לאחרונה

היה להם עד לפני איזה חודש בעיית איטיות אבל היא הסתדרה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז לאיזו חברה אתם ממליצים לעבור? אני עם 012 ו -wow, ואני מקבל התנתקויות של World Of Warcraft מדי פעם ופינגים ממש יותר מדי גבוהים, אני מעדיף לשלם 50 שקל יותר בחודש בשביל רשת טובה, הבעיה עם כל החברות האלו שצריך להתחייב ואני רוצה לבדוק את זה לפני שאני מתחייב לגנבים האלה..

אני לאחרונה לא מוריד מאימיול וממקומות אחרים, תם עידן הסרטים והמשחקים הכבדים כרגע (צבא מה לעשות) אז זה לא מזיז לי עכשיו, מה שכן משנה לי זה שה-letancy שלי יהיה יציב וכמה שיותר נמון, לא שיקפוץ לי מ-300 ל-1200 ויהיה ככה ואחרי 15 דקות יתנתק לי מהשרת, אני פשוט לא יכול ככה יותר..

למרות שב- 1 לדוגמא בשרתים בארץ אין לי בעיות חיבור או פינגים גבוהים (48-50 ככה, אבל עדיין ראיתי אנשים בארץ שיש להם 10...)

אז 014 זו התשובה או שיש ספקית יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...