האם ENERMAX LIBERTY 400W צריך אל פסק עם גל סינוס טהור? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ENERMAX LIBERTY 400W צריך אל פסק עם גל סינוס טהור?

justblack

Recommended Posts

לדעתי זו לא אשמה של המשתמשים\משווקים

האשמה והאחריות על תקינות הספקי APFC נופלת על חברת אדוויס שמיקמה על ההגנה של גל סינוס טהור רק בסדרה יוקרתית ולא בכלל הסדרות שלה.

כאחד שמחזיק את ה PRPC 1050 ומאד מרוצה ממנו ויותר מזה המלצתי על סדרת PRPC להרבה משתמשים האשמה היא ביצרנים בלבד.

התוסף APFC אינו חיוני אבל מגיע עם כל הספקים החדשים.ככל כניראה הפך לתקן.

אדוויס הוציאה רק את סדרת סמארט לגיבוי עם ספקי APFC והיא יקרה ללא הצדקה.אני מציע לכל רוכש פוטנציאלי פשוט לבדוק.

אבל דובר על הנושא הזה לא פעם ולא פעמיים וזה באמת הימור כי אין רשימת ספקים שיכולים לעבוד עם אל פסק "רגיל"

http://www.endpcnoise.com/cgi-bin/e/faqpfc.html

מי שרוצה לקרוא קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול ברצוני להתנצל על כך שהאשמתי בהטעייה ! נעזרתי לא פעם בחברים שבפורום כך שאני חוזר בי.

שנית אני שמח שהצלחתי לעורר עניין בנושא!

מישל- IQPC - אני מחכה בכיליון עיניים לראות את תגובתך לנושא!

העניין עם הזוית מוכר לי ונשמע נכון - אם תוכל להגיע למסקנות בעקבות הניסוי זה יהיה מעולה!

תודה רבה ושוב מתנצל אם מישהו נפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאשים חברה בכך שהיא מאפשרת שמירת פאזה בנפילת מתח רק בדגמים היקרים זה הגיון קצת עקום.

הם יקרים כי הם מכילים מנגנון מורכב יותר (ויקר יותר ליצור) של המרה כפולה (מהקיר למצבר, ומהמצבר למחשב) שעובדת כל הזמן, דבר שאין בדגמים הזולים/פשוטים יותר.

באותה מידה אפשר להאשים את אינטל/AMD בכך שהם כוללים 4 ליבות רק במעבדים הכי יקרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז למה אנחנו סובלים מזה?

אתה יודע שיש אל פסק דגם אחד מעל שלי ב 1200 שקל ואפילו יותר והוא לא כולל את המנגנון הזה.

היום כל ספק בא כבר עם APFC ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו אל פסק בשליש מחיר מחשב..ולמיטב ידיעתי רק אדוויס נותנת תשובה הולמת לבעיה.

בסופו של דבר היה צריך לשלב את הפיצר הזה בכלל סדרות האל פסק ולא בסדרה אחת.וגם היא היתה צריכה להיות מחיר ממוצע ולא יקרה כל כך.הרי מדובר

ברכיב ולא בציפוי זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת באמת שאלה טובה למה יש כזה פער בשביל ספק עם גל סינוס טהור.

זה האינטרס שלנו לקנות מוצר מתאים אך גם במחיר שפוי.

אם ההבדל במחיר לא היה כמעט פי 3 לא הייתי חושב פעמיים וקונה מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר ב-"תוספת רכיב", אלא בעקרון פעולה שונה של מערכת האל-פסק. מערכות "גל סינוס טהור" נחוצות לרוב לציוד חזק וקריטי הרבה יותר ממחשב ביתי, לכן אין כמעט מוצרים כאלה בקטגוריה הביתית.

מה שקרה זה שבשנים האחרונות גדל פלח השוק של ספקים חזקים ואיכותיים, שהם גם "מפונקים" יותר בדרישות האספקה שלהם, ויצרני ה-UPS לא ממהרים להציע מוצרים מתאימים. אולי זה פשוט לא משתלם להם, פלח השוק הנ"ל אמנם גדל, אבל הוא עדיין די קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי

אנחנו הצרכנים של הספקים ה"מפונקים".ואנו מחזיקים מערכות בשווי כמה אלפי שקלים.אני לא חושב שצריכה להיות אפליה שרק התעשיה תזכה להנות

מאותם מכשירים בגלל לה שיש גב כלכלי גדול.אל תשכח שהמחשבים שלנו הרבה יותר יקרים ומשוכללים מאיזה עלוב שרק מחזיק דאטה בייס של

איזה מפעל.(לא שאני מזלזל אבל אבל אני מניח שאתה מבין לכמה כוונתי).כל חבר פורום ממוצע יוציע על אל פסק את ה 450 800 שקל בהתאם למחשב

אבל 1200 ומעלה בשביל הגל סינוס..אני חושב גם לקנות ספק טוב לכרטיס מסך שאני מתכנן ואני לא בטוח אם הוא יתאים ב 100 אחוז לאל פסק שיש לי

השאלה האם יש ספקים טובים ללא APFC??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...