ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!! - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!!

edeNF

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכונים משלי:

סדרת GE FORCE 9XXX מורכבת מהכרטיסים הבאים:

D9E כרטיס HI END ממשיך דרכו של ה 8800GTX המקורי בסדרה החדשה. השבב ייקרא G100 ,יתמוך DX10.1 SM 4.1. מבוסס 65נאנומטר, יגיע באפריל.

D8E כרטיס כפול, חלש יותר עם G92 שיגיע כבר בפברואר למילוי מרווח הזמן.

9DP- המחליף ה8600GTS, יגיע ביוני 2008 מבוסס 55נאנומטר

D9M - כרטיסי VALUE ממשיכי 8500GT

*תקנו אם יש מידע חדש

היה ידוע, השבב הוא D9E אין כבר GXX לפי מה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו סיימתי לקרוא את הביקורת של TOMS HARDWARE . . . אני עדיין לא מבין.

כרטיס שעולה במקום 1400 חצי אלף שקל יותר ומביא 5 FPS יותר ברוב המקרים ?

דורש ענק, מוציא פחות חום, אבל זולל 30W יותר חשמל . . .

איפה פה הסיבה לקנות אותו ?

מישהו יודע אולי בגלל הקירור שלו על איזה תוצאות OC מטורפות שמשיגים איתו או משהו? הרי חייבת להיות סיבה שהם בכלל הוציאו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף כסף כסף ועוד כסף

הרי תמיד יהיה את המתלהבים כמוני כמוך ועוד רבים וטובים שיעדיפו להוסיף עוד כמה גרושים ולקנות משהו קצת יותר טוב.אז נכון גם אני קראתי את הביקורות

האלה אלכס..והן מציינות בפירוש שהרבה הבדל אין בין ה GT ל GTS.חוץ ממבחני 3D בשטח במחשב קצה כמוני כמוך לדעתך יהיה הבדל??

הרי זה מה שחשוב בעצם ולא תוצאות 3D מרק.אנשים קוראים פה את הדברים ועל סמך זה שופטים קניה של 2000 או 1500 שקל....

וגם אני... ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף כסף כסף ועוד כסף

הרי תמיד יהיה את המתלהבים כמוני כמוך ועוד רבים וטובים שיעדיפו להוסיף עוד כמה גרושים ולקנות משהו קצת יותר טוב.אז נכון גם אני קראתי את הביקורות

האלה אלכס..והן מציינות בפירוש שהרבה הבדל אין בין ה GT ל GTS.חוץ ממבחני 3D בשטח במחשב קצה כמוני כמוך לדעתך יהיה הבדל??

הרי זה מה שחשוב בעצם ולא תוצאות 3D מרק.אנשים קוראים פה את הדברים ועל סמך זה שופטים קניה של 2000 או 1500 שקל....

וגם אני... ;).

הבנתי אותך, מה ששאלתי היה האם מכיוון שהFPS יחסית דומה, אם אין מסך של 1920על1200, הכרטיס הזה עושה OC מצויין עקב הקירור שלו, אחרת אני לא מבין למה להוציא אותו בכךך.

אולי יש לו פוטנציאל OC מטורף ובגלל זה הוא שווה את הכסף ? מישהו ראה תוצאות חריגות בביקורות, לאיזה OC הגיעו (אין לי זמן עכשיו לקרוא עוד 10 ביקורות ארוכות) וב TOMS HARDWARE האיצו לו יפה את הליבה והזכרונות ממש איכזבו ועשו OC של כמה מגהרץ בודדים שזה בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שלו הרבה יותר טוב משל ה - 8800GT וזה כבר משהו.

על הנייר יש לו יתרונות לא מועטים על ה - GT (כמו TAU,TFU ו - SP) והם יבואו לידי ביטוי באופן מורגש יותר בעתיד, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שלו הרבה יותר טוב משל ה - 8800GT וזה כבר משהו.

על הנייר יש לו יתרונות לא מועטים על ה - GT (כמו TAU,TFU ו - SP) והם יבואו לידי ביטוי באופן מורגש יותר בעתיד, לדעתי.

מה אלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הם יבואו לידי ביטוי בעתיד ולא עכשיו? אין משחקים שינצלו את היתרונות האלה? משחקים כבדים כמו CRYSIS (אני לא רוצה להכנס לשיחת קרייסיס שוב :( ) חייבים לעשות שימוש בהם. אז למה ההבדל כל כך מזערי מהGT? ושוב - למה אתה חושב שדווקא בעתיד נראה הבדל? אני לפחות חושב שבעתיד יהיו הרבה משחקים שיכשלו לגמרי גם על הGT וגם על הGTS ככה שהכוח העודף של הGTS לא עוזר לו כל כך על פני הGT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים את מה שאתם אומרים ? "הכרטיס יוכיח את עצמו בעתיד" . . . :kopfpatsch:

ומה, ה 8800GTX שכבר בסוף 2006 הריץ הכל על פרטים מטורפים התחיל להריץ דברים יותר מהר ככל שעבר הזמן ? לא, הוא פעל בדיוק כמו בהתחלה.

הכרטיס הזה מיותר.עקב כך ובהתאם לזאת, שאלתי אם הם הוציאו אותו כי ישדעו שעם הגוף קירור הזה יש לו איזה פוטנציאל נחבא מדהים ועדיין לא קיבלתי תשובה.

אבל להגיד שהוא "עוד לא הוכיח את עצמו כי הוא חדש" ו "תן לו זמן" זו טעות. חיכיתי חודש כדי לראות כרטיס שיביא את CRYSIS מ25 FPS עם VHIGH ו AA מלא ויגיע ל 35, 10 FPS יותר כנהוג בכל כרטיס ברמה אחת מעלה ומה קיבלתי? 2 FPS יותר ?

כרטיס ברבע מחיר יותר משל ה GT ועם כלום יכולות. ולא מעניין אותי שהוא קר יותר או לא יודע מה. כבר עדיף לקנות של 8800GT ב 2800 "למען העתיד" וזהו. או לחכות ל D9E עוד 4 חודש וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...