בעיה מרגיזה| מתכבה אך ורק במשחקים, מסך כחול, 3-2 שניות וריסט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מרגיזה| מתכבה אך ורק במשחקים, מסך כחול, 3-2 שניות וריסט

babalas

Recommended Posts

יש לי בעיה, אני מריץ ויסטה בלי בעיות הכל חלק HD בלי בעיות הורדות בלי הפסקה מסנג'ר אייסי סטים הכלללל פרפקט...

אבל... התקנתי תמשחקים של הסטים כמובן בציפיה לקבל FPS סביר בCSS וקיבלתי FPS בנזונה יחסית לכ.מ 80-100FPS בלי דרופים... אבל עושה ריסט אחרי 20-30 דקות משחק פתאום בצורה רנדומלית לחלוטין ללא קשר למפה ספציפית פעולה ספציפית וכדו'...

SAME THING בCRYSIS.... כן כן חברים CRYSIS עובד בLOW על HD2400 בלי לאגים רק הFPS נמוך 20-15 אבל בלי לאגים או איטיות במשחק... בקיצור אני מפעיל תמשחק הכל טוב ויפה משחק במשך כחצי שעה 40 דקות בום אותו דבר מסך כחול מספרים רצים וריסט...

גם בNEED FOR SPEED PRO STREET

וגם בCOUNTER STRIKE 1.6!!!! מה זה יכול להיות? אני עם AERO כל הזמן הכל טס חלק...

יש לציין שאני בOC

1.6GHZ @ 3.040MHZ באס 380X8 מתח 1.32500

זכרונות OCZ 667MHZ CL4

הכרטיס מסך של PALIT HD2400PRO SONIC שזה הגרסאת OC... חשבתי אולי הבעיה שם... אגב גם הCATALYST לא עולה לי כלומר פועל ברקע (לפי מנהל המשימות) אך לא מופיע לי משום מה אני לא יכול לשנות הגדרות =\

במסך הכחול מה שהצלחתי לקלוט זה DUMPING וMEMORY ושהויסטה עולה חזרה הוא אומר לי שיש קובץ MIMIDUMP משו כזה שמכיל פרטים אודות השגיאה....

בעיה מוזרהההההה בבקשה מישו! נמאס לי לשחק על זמן שאול!

אה כן ושיחקתי קצת (הראשון...) פועל חלק מקסימום הגדרות כמובן והכל ולא ריסט ולא כלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בעצמו רשם לך לגשת קבצי MINIDUMP אז למה לא ניגשת?

c:\windows\minidump

הקבצים מקודדים בפורמט שהNOTEPAD לא קורא, תשתמש בתוכנה ובמדריך שבסטיקי FAQ בכדי לקרוא את הקבצים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...