הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14 - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14

Yossarian22

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דברים כאלו קיימים בטונות

יש ב GOOGLE VIDEO מספר סרטים ואחד מהם מסביר את קיומו של ישות עליונה על ידי פיסיקה

הינה לינק:

http://video.google.com/videoplay?docid=3791008112135571881&q=god+exist&total=2489&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=5

יש שמה עוד גם קשורים

לדעתי קיומו של ישות עליונה נובעת מהוכחה בשלילה

זאת אומרת אם אתה מביא את כל חוקי הפיסיקה ומתמטיקה תגיע לסתירה שדבר כזה לא יכול להיווצר מעצמו אז הברירה הטבעית זה שקיים ישות כזאת

אלא אם כן יש לכם הסברים יותר טובים [אבולוצייה זה לא הסבר טוב]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל פרופסור אמריקה הזה מציג חצאי אמיתות...

הוא מתלונן על כך שיש יותר מידי קבועים ומציג ציטוט של איזה בהה אחד שאומר שככל שמערכת מסתמכת על יותר קבועים ככה יש פחות סיכוי שהמערכת נוצרה במקרה...

עכשיו הוא מזכיר את G של כדור הארץ... וטוען שאם משנים אותו אפילו קצת כל המערכת מתפרקת שזה BS לא נורמלי

יש G שונה בהרבה מאוד כוכבים וירחים ואני לא רואה שאצלם נוצרים חורים שחורים וכל העולם מתפרק למסה חסרת צורה (אני רק מצטט את פרופ. אמריקה....)

הוא מציג רשימה של 47 קבועים שחייבים להיות בערך מסויים כדי שהכל יעבוד

ובהם הוא גם שם את תאריך הלידה של הכוכב... ושוב מזכיר שככל שיש יותר קבועים הכרחיים הסיכוי קטן... אבל תאריך הלידה של הכוכב הוא דבר קבוע שאי אפשר לשנות ולכן אפשר להסתמך עליו בקלות כאשר יוצרים משוואה...

בקיצור כמו כל מטיף דתי (סטייל המצוטט בפתיחת התראד) מספרים חצאי אמיתות ורק מראים רשימות ארוכות של דברים (כך שאנשים לא באמת קוראים אותם) ומסתמכים על ציטוט של אנשים רנדומלים...

אני אפילו לא אתחיל לדבר על זה שהוא מציג את שביל החלב כאחת מהגלקסיות היחידות ביקום שיש בהם אפשרות לקיום כוכב לקיום חיים

מה שהוא שוכח להזכיר שהיא בעצם אחת היחידות לקיום צורת חיים שלנו

ואני אפילו לא מזכיר את הטיעון-נגד:

אנחנו בכוכב הזה בגלל שהוא יכול להחזיק חיים

הוא לא יכול להחזיק חיים כי אנחנו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררג, TheReaper - הייתה לי תגובה מוכנה והשגת אותי :)

בכל מקרה, הנה היא:

aviv00, ראיתי את הסרט שבלינק שלך.

ליתר דיוק, ראיתי את 7 הדקות הראשונות שלו, והבנתי שהוא פשוט חוזר על אותה הטענה שוב ושוב.

הטענה שלו, כפי שכבר נתקלתי בהרבה מקומות, היא הטענה ש"דבר כל כך מורכב לא יכול היה להיווצר במקרה". מכאן הוא פשוט ממשיך להסביר (במשך חצי שעה) על כל מיני תופעות פיזיקליות וכמה הן מורכבות ומפתיעות, ודורשות תנאים מאוד ספציפיים על מנת שכדוה"א יתקיים ויהיו חיים.

כמובן, כל זה נכון רק אם הטענה לעיל נכונה - והוא לא מנסה להוכיח אותה בשום צורה (מה גם שכנראה אי אפשר להוכיח אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררג, TheReaper - הייתה לי תגובה מוכנה והשגת אותי :)

בכל מקרה, הנה היא:

aviv00, ראיתי את הסרט שבלינק שלך.

ליתר דיוק, ראיתי את 7 הדקות הראשונות שלו, והבנתי שהוא פשוט חוזר על אותה הטענה שוב ושוב.

הטענה שלו, כפי שכבר נתקלתי בהרבה מקומות, היא הטענה ש"דבר כל כך מורכב לא יכול היה להיווצר במקרה". מכאן הוא פשוט ממשיך להסביר (במשך חצי שעה) על כל מיני תופעות פיזיקליות וכמה הן מורכבות ומפתיעות, ודורשות תנאים מאוד ספציפיים על מנת שכדוה"א יתקיים ויהיו חיים.

כמובן, כל זה נכון רק אם הטענה לעיל נכונה - והוא לא מנסה להוכיח אותה בשום צורה (מה גם שכנראה אי אפשר להוכיח אותה).

תמשיך לצפות... אתה מפספס את הקטעים הכי טובים

עריכה:

דקה 16 הוא נותן את אחת הסיבות המפגרות ביותר ששמעתי אי פעם... צריך להקשיב כדי להבין

עריכה2:

אההההה!!! הוא הרגע אמר שהסיכוי שלא תמות מקפיצה ממטוס בלי בגדים בכלל היא אחת ל10 מיליון...

טעות! יש 0 אחוז שרידה בקפיצה ממטוס בלי בגדים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצא פה תשובות

http://www.shofar.net/site/faq.asp

תלחצו בצד ימין אמונה והשקפה

פשששש...

אהבתי את הקטע הזה שכל העבודה שלהם בחיים זה איך לשטוף לאנשים את המוח.

נפל לי האסימון מהרגע שראיתי את השורה הזאת:

"איך לשכנע כופר ב-5 דקות "

תשובות?

תקבל שם רק חרטוטים והמצאות מטופשות. במקסימום הרב הגאון יתרץ לך שמשה רצה פיצה! לא שווארמה! וזהו! נפתרה הבעייה.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה איזה רבי אחד שמדבר כמו ערס שבעצם עושה הרצאות לאנשים מה שבמהירות הופך למעין "קרב זירות" שאנשים באים ושואלים משהו כדי לערער את מר גאון והוא משיב עם איזה שאלה סופר חכמה (בעלת יותר חורים מגבינה) ופתאום כל הקהל מריע כאילו הוא הרגע מצא את טעם החיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...