הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה לכך שהשמש והירח נוצרו על ידי ישות על&#14

Yossarian22

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובה לעניין! :xyxthumbs:

בנימה זו, הרשה לי לסיים, שהרי אתה לא באמת מתייחס למה שאני אומר, ודבק בדיעה שלך בצורה עיוורת.

אני דווקא התייחסתי לדברייך, להבדיל ממך. וזאת למרות שהשתמשת ב'עובדות ומחקרים מדעיים'(לטענתך) אך לא הצגת שום אסמכתא בעניין. זו הפעם השלישית שאני מבקש, ואתה עדיין מתחמק. אין מנוס מלומר שאין שום בסיס לדברייך. סתם הבלי הבלים כפי שטענתי.

ואם אתה רוצה לומר שאני דבק בכך שהמדע הוא בסה"כ יצירה לא גמורה ושטחית למדי במונחים קוסמיים, אז אתה צודק. אני חושב שהמדע הוא דבר יפייפה(זו הסיבה שבחרתי בתואר בהנדסה), אבל ככל שאני לומד יותר בתחום, אני רק מבין עד כמה הוא לוקה בחסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם הוא ייצור מאוד מוגבל. ההבנה שלנו במדע כל כך קטנה, שמי שחושב שמדע מסוגל להוכיח דבר לכאן או לכאן בעל משמעות קוסמית כוללת הוא פשוט בור ועם הארץ. ובנוסף לכך יהיר.

מה זה "האדם הוא ייצור מאוד מוגבל"? לאיזה ייצור אחר נעלה אתה יכול להשוות את האדם שאתה קובע שהאדם כייצור הוא מוגבל?

בנוסף - אתה תופס את העולם בעזרת חושייך ואף בנאדם לא יכול לצאת ממגבלות המוח והחושים האנושיים שלו, כך שתפיסתנו את "המדע" נכונה בוודאות רק לנו (ואולי גם לכל היצורים על כל כדור הארץ). אם קיים חיזר איפשהו, אי אפשר לדעת מה תפיסתו כלפי היקום, לך תדע - אולי אפילו תפיסה אחרת גורמת ליקום להיות אחר מבחינת היישות הזאת.

אני מגדיר אקסיומה אחת, לפיה אלוהים הוא יצור מושלם.

אקסיומה נוספת טוענת כי האדם נברא בצלם אלוהים.

ניסויים בפסיכולוגיה על מספר רב של אנשים משכבות סוציו-אקונומיות שונות הוכיחו כי ככל שבן-אדם יותר "מושלם" הוא נוטה ליצור דברים יותר פשוטים ומסודרים עם כמה שפחות אלמנטים.

בהתאם לכך, העובדה כי היקום מאוד מורכב ולא מסודר אומרת דרשני.

המסקנה המתבקשת היא שאלוהים שיצר את היקום הוא יצור רחוק מאוד מ"מושלם", או פשוט שהיקום נוצר במקריות מוחלטת ללא שום יד מכוונת.

באיזה סטנדרטים אתה מודד את היקום כדי לקבוע אם הוא פשוט או מורכב? ביחס לייקומים אחרים? ביחס ליכולות אלוהיות? ביחס למה?

בקשר לשתי האקסיומות הראשונות - בוא אניח איתך לרגע שהתורה נכונה. לפי התורה אלוהים אומר שהוא ייצור מושלם, זה לא אומר שהוא דובר אמת (מלבד ההסתייגות הברורה מאליה שאלוהים לא קיים). בנוסף - האדם נוצר בצלם אלוהים - משמע - הוא דומה לאלוהים. הוא לא זהה לאלוהים - הוא לא בעל יכולות בלתי מוגבלות, הוא לא חי לנצח, הוא לא הטוב המוחלט ועוד - ולכן הוא גם לא מושלם. אז ייתכן שאלוהים יהיה "מושלם" והאדם לא, בדיוק כמו שאלוהים הוא בעל כוחות אינסופיים והאדם לא.

בפוסט האחרון שאלו אותי מנין לי כי היקום מורכב ולא מסודר. ובכן, זה Common Knowledge.

עצתי לך היא לערער תמיד על "Common Knowledge". אדם חכם אמר פעם שהמדע לדעתו מחולק לשני סוגי תיאוריות: כאלו שהופרכו כבר וכאלו שעדיין לא הופכו. במיוחד בנושאים כ"כ מורכבים שכאלו, הנשנעים על אלפי הנחות יסוד קודמות - מספיק לערער הנחת יסוד אחת כדי לערער את כל התיאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אני צריך להשוות אותנו למשהו, כדי להבין שיש לנו גבולות?

האם מבחינה גופנית אין לנו גבולות?

האם מבחינת יכולת תפיסה וקליטה מנטלית אין לנו גבולות?

האדם מאמין שהוא כל כך נעלה, וזה הפגם הכי ברור בו. הרי רב הנסתר על הגלוי. אתה בעצמך טענת שהמדע שלנו תואם את תפיסתנו. זה נכון גם במובנים שלא ממש התכוונת אליהם - המדע(בעיקר הפיסיקה שעליה אנו מדברים כרגע) הוא כלי מאוד לא מדוייק, או במילים אחרות - מאוד גס ולא מושלם. הוא מהווה מראה מצויינת לכמות הדברים שאנחנו לא יודעים, וספק אם נדע.

אין לי כוונה להעביר מסר של זלזול בטכנולוגיה ובמדע. אני אוהב , ומעריץ את כל אותם אנשים דגולים אשר קידמו ומקדמים את התחום. אני רק טוען שמי שהופך את המדע לדת החדשה עושה שימוש לא נכון ולא מתאים בו. מי שמתווכח עם התפיסה הזאת הוא יהיר לפחות כמו שהוא טועה, שכן המדע כל כך פגום מיסודו והוא בסופו של דבר ההוכחה הברורה לעד כמה אנו באמת מוגבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה שאני אבין.. יש'ך בעיה עם דתיים ?

אני לא חושב שצריך לפסול אותנו ישר.. מה הבעיה. לא לימדו אתכם לחיות בדו-קיום?

אוו אנחנו יודעים לחיות בדו קיום אנחנו פה אתם שם.אנחנו חיים בחופש מהאלוהים\איסורים\כפיות\איומים\בורות.

ואתם חיים בחושך\בורות\עוני\איסורים.

זה בהחלט דו קיום ביחד וכל אחד לחוד.אתם שם אנחנו פה.זה הפורום ש ל נ ו.פה לא מטיפים לחזרה בתשובה.פה קצת יותר אינטלקטואלים. (מילה קצת ארוכה

הא..)יש לכם אתר שופר אם אתה ממש רוצה לדון בעניני גמרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי..אבל כבר נמאס לי מההטפות של כל המאמינים למיניהם שחושבים שהאלוהים שלהם יצר כל דבר.

לא היה ולא יהיה.הכל סיפורי מעשיות.זו אמונתם אז בבקשה שיפסיקו להטיף שהדת חכמה יותר מהמדע.נמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה ולא יהיה.הכל סיפורי מעשיות.זו אמונתם אז בבקשה שיפסיקו להטיף שהדת חכמה יותר מהמדע.נמאס.

אבל זאת עובדה, אתה יכול לבדוק את הנושא לעומק אם אתה רוצה.

אני מכיר את האתר הזה, אולי הוא יכול לעזורhttp://www.hidabroot.org/site/ProductsList_Index.asp?page=2&numofrec=20&id=&CategoryID=9&SupplierCode=&HideForm=yes

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו אנחנו יודעים לחיות בדו קיום אנחנו פה אתם שם.אנחנו חיים בחופש מהאלוהים\איסורים\כפיות\איומים\בורות.

ואתם חיים בחושך\בורות\עוני\איסורים.

זה בהחלט דו קיום ביחד וכל אחד לחוד.אתם שם אנחנו פה.זה הפורום ש ל נ ו.פה לא מטיפים לחזרה בתשובה.פה קצת יותר אינטלקטואלים. (מילה קצת ארוכה

הא..)יש לכם אתר שופר אם אתה ממש רוצה לדון בעניני גמרה..

אתה ממש דפוק

קודם כל אם אתה חושב שמישהו פה מנסה לכפות עליך את הדת אתה טועה.. כל אחד פה מציג את הדעה שלו ואם מישהו כאן מטיף זה אתה (לאתאיזם)..

חושך.. ואתה חי באור? ואם כן איזה בדיוק?

בורות.. חחה אל תצחיק יש דתיים הרבה הרבה יותר חכמים ממך..

עוני.. כנ"ל

ואיסורים ..נו טוב אולי כן אבל תאמין לי שאני לא סובל בגלל זה.. זה מכתיב לי איך לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים קיים או לא קיים.

כולנו בני אדם וזאת עובדה.

אתה (המאמין) מקדיש את חייך לסגידת אלוהים שקיים או לא קיים.

אני חי את חיי כרצוני, עושה מה שבא לי, "חוטא" וגם "מחטיא", אלוהים קיים או לא קיים.

אז אלוהים קיים או לא קיים, לא אכפת לי! ומי שמבזבז את חייו בתהייה - חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...