מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה...

J0n1

Recommended Posts

טוב כמה שאלות..

1. האם השוטר היה לבד

2. האם אתה בטוח שהתעודה שהציג הבחור היא תעודת שוטר

3. האם אתה יודע לזהות תעודת שוטר

4. האם היה על הצעיר מכשיר קשר ואזיקים

5. האם היית לבד בזמן המקרה או עם החברים

רוב הסיכויים שהוא לא היה שוטר ורק חיפש מישהו למזמז ולגנוב.

אם בכל זאת התעודה הייתה "כשרה" אז יכול להיות שהוא היה שח"ם (שוטר חייל בשירות סדיר).

אם אתה זוכר את שמו או את מספר הרכב ומעוניין למגר את התופעה הזו, תגיש תלונה במשטרה.

אם הוא שוטר או שח"ם אני מבטיח לך אישית שמח"ש כבר יטפלו בו.

אם הוא עבריין, המשטרה תטפל בו ואני בטוח שהוא יחשוב פעמיים לפני שהוא יעשה דבר כזה.

אם אתה מחפש כסף אני הייתי מציע שתנצל את השביתה ותלך לעבוד.

כי אם אתה חושב על כסף אחרי אירוע מדאיג כזה, אתה לא יותר טוב ממנו.

1. לא הוא היה עם בחורה, בגלל זה חשבתי שהוא סתם עברין, כי היא שתקה ולא אמרה כלום, לא הייתה יכולה להגיד שהיא שוטרת הפוסטמה

2. לא, הוא פתח וסגר אותה במאית השניה, אבל זיהיתי תמונה וסמל של משטרת ישראל

3. לא

4. אקדח ומכשיר קשר

5. עם עוד 2 חברים

קיצר אמא שלי לא רצינית, כל מה שהיה לה להגיד זה "אמרתי לך שמסתובבים שוטרים סמויים בעיר"

ממש יופי, פעם הבאה שיבוא איזה עבריין לשדוד אותי אני אגיד לו "מה קורה אדוני השוטר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שחשבתי.

הוא לא היה שוטר.

אמא שלך אופטימית וזה כבר טוב ;)

אם קורה לך מצב כזה שוב, אל תתבייש לבקש תעודה ולא רק לשבריר שניה.

אל תתבייש אפילו להכניס לפלאפון שלך את הפרטים שלו.

סביר להניח שהוא בתור עבריין לא יתרשם מכל זה ורוב הסיכויים שאתה תראה כאפה מדלגת לכיוון העורף שלך.

אם אתה גר בסביבה מועדת לפורענות כזו, תמיד תהיה מוכן.

למשל אם יש איתך חברים, אז שאחד מהם יצלם את כל האירוע,

תמיד, אבל תמיד תזכור את מספר הרכב. זה הקלף שלך.

נ.ב.

לגבי המשטרה הסמוייה... טוב אמא שלך לא ממש רחוקה.

לאחרונה היה שאתה בטוח שמעת עליו, שבו השתתפו שוטרים ומתנדבים צעירים

למיגור התופעה של מכירת אלכוהול לקטינים.

אז זה לא מתכונת קבועה אבל במבצעים כאלו ודומים יש פריסה.

חבל שאין איזה בנושא סמים קלים בקרב בני נוער, אבל לך תדע... חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה פרטים?

אני אומר לכם הוא היה נראה כמו עבריין, ציפיתי שישר שאני אוציא את הדברים שלי מהכיס הוא פשוט יקח אותם ויסע

אם אני ארצה להתלונן זאת לא בעיה, אני פשוט אתאר אותו ואגיד באיזה יום זה היה, העיר שלנו קטנה אני לא חושב שהיו הרבה שוטרים סמויים.

השאלה אם אני מוכן להסתכן בלהתלונן.

ההורים שלי מבלבלים לי את המוח אז גם אין לי עם מי לדבר בנושא, אבא שלי אומר לי "יש לך מזל שלא לקחו אותך לתחנה והתקשרו אלינו לקחת אותך, אלה חארות, הם יכולים לשקר ולהגיד שתקפת אותם"

WTF OMG מה הקשר לעזאזל? :-X :-\ :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קצת תשובות ממשהו עם נסיון.

כסף לא יצא לך מזה כי לא עשו לך כלום.

אם היית זוכר משהו בנוגע לשוטר או שהיו לך פרטים מזהים היית יכול להגיש תלונה עליו, אבל לא בטוח שהיה קורה משהו כי הוא לא ממש פגע בך בשום צורה.

לאח שלי קרה מקרה דומה, הוא היה עם חברים אחרי בילוי בפאב, הם הלכו הביתה כשמישהו, שלבש בגדים אזרחיים, ונהג במכונית אזרחית נטפל אלהם באותה צורה. לא הזדהה ולא כלום. הם לא היו ילדים קטנים (בני 29 בערך באותה תקופה) אז לא הסכימו להראות לו כלום וקיללו אותו בחזרה - אבל לא היה שום מגע פיזי בין אף אחד. בשלב הזה הבחור פתאום טען שהוא שוטר (הראה תעודה) ושהוא עוצר אותם (על קללות?!). שם על אחי אזיקים והכניס אותו לרכב. ברכב אחרי שהם כבר נסעו הרביצו לו - כשהוא עדיין באזיקים. היו מלא עדים מסבביב כשעצרו אותו והכניסו אותו - באזיקים - לרכב ככה שכשהוא הגיש תלונה ידעו שהשוטרים משקרים (הם טענו שהוא התנגד למעצר). המזל שלו זה שהיה עדים אחרת השוטרים היו אומרים מה שבא להם ואף אחד לא היה מאמין לו. בן אדם מתחיל להציק לך ברחוב בלי להזדהות ובגגל שאתה מקלל אותו חזרה והוא שוטר הוא מחליט שאפשר לעשות מה שהוא רוצה במדינה שלנו.

אחי הגיש נגד השוטר תלונה, ולפני כשלושה חודשים (כמעט שלוש שנים מאז אותו ליליה) מצאו את השוטר אשם. העונש שלו היה נזיפה. ואו.

בקיצור למרות (שאני מאוד מקווה) שרוב השוטרים ישרים, יש גם הרבה כאלה שההבדל בינם לבין פושעים הוא הצבע של הבגדים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי אדם נחמד

הייתי שם את הציטוט הזה בחתימה חחחחחח

תמיד חיפשתי ציטוט יפה כזה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי גם אני נחמד אבל עדיין בא לי לשים אותה בחתימה.

לעניינינו: לדעתי פעם הבאה תבדוק את כול התעודה , הוא מראה לך אותה לשניה? תגיד לו אני רוצה לראות בבירור , כול פרט ושם , תצלם עם אתה רוצה עם הפלאפון. אני במקומך הייתי דופק תריצה של החיים על הזין שוטרים או לא , אם הוא שם צקלקה תעצור , תבדוק שהוא שוטר ותגיד שחשבת שהוא עבריין שרצה לגנוב לך את הכסף כי חברים סיפרו לך שקרה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניינינו: לדעתי פעם הבאה תבדוק את כול התעודה , הוא מראה לך אותה לשניה? תגיד לו אני רוצה לראות בבירור , כול פרט ושם , תצלם עם אתה רוצה עם הפלאפון.

עיצה טובה.

אני במקומך הייתי דופק תריצה של החיים על הזין שוטרים או לא , אם הוא שם צקלקה תעצור , תבדוק שהוא שוטר ותגיד שחשבת שהוא עבריין שרצה לגנוב לך את הכסף כי חברים סיפרו לך שקרה להם.

עיצה גרועה מאוד. קודם כל אני הספק אם באמת היית עושה את זה, קל להיות גיבור מאחרי המקלדת.

מה אתה חושב שהיית משיג בזה? הוא עם , סביר להניח שהיה תופס אותך. סתם היית מעצבן אותו וגורם לו לחשוד שאתה באמת מנסה להסתיר משהו.

אם באמת מדובר בשוטרים, עדיף להשאר רגועים ומנומסים. כל דבר אחר פשוט יחמיר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשוטר יש זכות לחפש עליך ברחוב (כמובן עם "הילה סבירה" אבל ברחוב אין אפשרות להוכיח שלא הייתה), מה שכן הוא חייב לענות לכמה כללים - א' חיפוש הוא משני לאחר בקשת הצגת ת"ז מה שלפי הסיפור שלך הוא לא עשה.

ב' - יש לך כל זכות לבקש ממנו תעודת שוטר כולל הזדמנות לעיין בא כעוות נפשך.

ג' - עליו להציג את עצמו כשוטר לפני התחלה של חיפוש או כל שאלה אחרת.

על צורת הדיבור שלו אני בכלל לא אתייחס...

בקשר ללהתלונן, אני באמת מועדד אותך לגשת ולהתלונן למח"ש, כל עוד אתה יודע שעה, יום ואיזור אתה אפילו לא צריך לתת תאור של הבן אדם חוצמה תאור בסיסי כמו מה שציינת - שוטר ממוצא אתיופי עם שותפה.., אם אתה זוכר סוג וצבע זה גם טוב..

בקשר לפחד מתגובה של השוטר - ממש אין לך ממה לפחד - הם רק נובחים, מעבר לזה שאם תתלונן למח"ש הוא אפילו לאידע מי זה היה על על איזה מקרה מתנהלת החקירה.

יכול להיות שלא יעשו כלום, אבל זה נרשם בתיק, ועם הזמן יצתברו תלונות כנגד אותו שוטר והוא יסיים את עבודתו - עדיף לפני יציאה לפנסיה (:

נ.ב

יכול להיות שפיספסתי בתראד אבל איפה זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיצה גרועה מאוד. קודם כל אני הספק אם באמת היית עושה את זה, קל להיות גיבור מאחרי המקלדת.

מה אתה חושב שהיית משיג בזה? הוא עם , סביר להניח שהיה תופס אותך. סתם היית מעצבן אותו וגורם לו לחשוד שאתה באמת מנסה להסתיר משהו.

אם באמת מדובר בשוטרים, עדיף להשאר רגועים ומנומסים. כל דבר אחר פשוט יחמיר את המצב.

באמת הייתי רץ אם הוא היה נראה לי חשוד , תאמין לי הייתי עושה את זה. מה הייתי משיג בזה? בהנחה שהוא מכיר את העיר שלו כמו שאני את שלי (והוא גם אמר שהיא קטנה - כמו שלי) אין לי בעיה לברוח ו"לאבד" אותו מהר. אבל כול זאת אני מדגיש שהייתי עושה רק עם הוא היה חשוד (אצלניו למשל אין שוטרים סמויים - אבל עם בא לך באוטו מישהו שנראה קופי עבריין על הזין שלי שוטר רץ עם הוא מוציא צאקלקה , עוצר , מצטער ואומר שחשבתי שהוא עבריין --> זה יגרום לטיפה בעיה אבל עדיף בעיה קטנה שאותה אתה יכול להסביר מאשר להידפק ע"י עבריין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה השוטרים שיש פה יש פשוט אנשים שלא מתאימים להיות שוטרים.

אם במקרה היית מתחצף אליו או משהו כזה הוא היה מרביץ לך בגלל שאין לו מושג איך לטפל בבעיות כאלו הרבה שוטרים נלחצים ותוקפים סתם אנשים.

במקרה הזה הוא בא לעשות דאויין ליד חברה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי גם אני נחמד אבל עדיין בא לי לשים אותה בחתימה.

לעניינינו: לדעתי פעם הבאה תבדוק את כול התעודה , הוא מראה לך אותה לשניה? תגיד לו אני רוצה לראות בבירור , כול פרט ושם , תצלם עם אתה רוצה עם הפלאפון. אני במקומך הייתי דופק תריצה של החיים על הזין שוטרים או לא , אם הוא שם צקלקה תעצור , תבדוק שהוא שוטר ותגיד שחשבת שהוא עבריין שרצה לגנוב לך את הכסף כי חברים סיפרו לך שקרה להם.

תגידו לי מה אתם לא מבינים?

חשבתי זה עברין! אם הייתי שם ריצה הוא היה משיג אותי עם המכונית ודופק לי מכות רצח

אם הוא היה שוטר הוא גם היה דופק לי מכות רצח ואז לוקח אותי לתחנה

לצלם את התעודה? מה אני נראה לך טמבל? אה כן, "הממ אחי לפני שאתה בודק אם יש לי סמים בביצים ואפילו שאני מבוהל רצח, אני רוצה לתפוס תמונה טובה עם הפלאפון שלי שאני אוכל להתלונן עליך, שניה שניה אני מפעיל מצב לילה"

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לצלם אפילו..מספיק שיש לך רק את השם שלו ושם משפחה...

גם לי קרה משהו כזה , כמה ילדים היו אמורים לבוא לריב איתנו מכות , בקיצור חבר שלי לקח בלוק ועמד לי חנות פתאום באו 2 סמויים אחד הביא לחבר שלי כאפה בלי לברר מה אנחנו עושים קיצר אמרנו לו שיש לאותו חבר שהוא הביא לו כאפה נטייה להרים אבנים וכאלה :D

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...