חודשים עם הWII -קרירין - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חודשים עם הWII -קרירין

stone cold

Recommended Posts

בקיצור -

wii פונה לפלח שוק ממש מסויים.

רק אם אתם ממש משוגעים על כל המריו והזלדות למיניהן, לכו על זה.

יכול להיות שבעתיד זה ישתנה ויהיו משחקים טובים לWII אבל זה עדיין לא זה.

דרך אגב- יש לי את ה WWE והגרפיקה מש יפה. גם המשחק סבבה. אבל זה נדיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Omerole אם אתם משחקים רק בWII לא היתם צריכים לקנות תקונסולה מהתחלה

תנסה את טראומה סנטר ואז תגיד מה אתה חושב על השליטה

בעניין המשחקים הבילעדים של ה360 שצוינו

רק חלקם טובים אבל הרבה או מסריחים כמו קראש לדוגמה וחלקם כן יצאו למחשב כמו טופ ספין שגם ככה יהיה יותר כיף בWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Omerole אם אתם משחקים רק בWII ספורט לא היתם צריכים לקנות תקונסולה מהתחלה

תנסה את טראומה סנטר ואז תגיד מה אתה חושב על השליטה

בעניין המשחקים הבילעדים של ה360 שצוינו

רק חלקם טובים אבל הרבה או מסריחים כמו קראש לדוגמה וחלקם כן יצאו למחשב כמו טופ ספין שגם ככה יהיה יותר כיף בWII

יש את top spin 2 ל ?

איך השליטה כי בטניס הפשוט הוא סתם מזהה מכה לא הרבה יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בפיתוח עדיין לא יצא

בקיצור -

wii פונה לפלח שוק ממש מסויים.

רק אם אתם ממש משוגעים על כל המריו והזלדות למיניהן, לכו על זה.

יכול להיות שבעתיד זה ישתנה ויהיו משחקים טובים לWII אבל זה עדיין לא זה.

דרך אגב- יש לי את ה WWE והגרפיקה מש יפה. גם המשחק סבבה. אבל זה נדיר .

הWII פונה קודם כל לקהל הרחב

וגימרים כמוני קונים אותו כמכשיר נוסף כמו שאמרתי מיקודם

ולבקר אותו על גרפיקה או על זה שהוא לא 360 זה טימטום

הוא לא אמור להיות אפילו דומה

אין הילו קלון בWII ואין זלדה קלון ב360

ה360 הכי קרוב למחשב ופחות ואבל גם לPS3

הWII הכי קרוב לנינטנדו DS

וזה אומר הרבה משחקים מקורים +רטרו +משחקים של לWII

וב360 זה אומר הרבה FPS\מרוצים\ספורט וכו אם גרפיקה חזקה

ונכון יש חברות שהוציאו הרבה פורטים לWII והרבה מהם זבל -WWE זה דוגמה אחת לזה

ואותו דבר קרה וקורה בDS

ובגלל זה חשוב לדעת מה מוצלח ומה לא

ולמי שבכל זאת קנה ולא מעוניין -תימכרו באיבי לפני קריסמס וזהו

לא כולם חיבים לאהוב זלדה ולא כולם חיבים לאהוב תWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי כרגע בגימספוט ת10 משחקים הטובים ביותר ב360

שיצאו השנה

6 מתוך ה10 יצאו כבר למחשב שבהם הקופסא הכתומה בדירוג הגבוה ביותר

והוא כמובן יצא למחשב

1 מהם זה משחק פאזלים שלא חסר למחשב אחד מהם זה הילו 3 שכניראה יצא תוך שנתיים למחשב

והשתיים הנותרים זה Rock Band ו Forza Motorsport 2

לאחד מהם יש מקביל במחשב שזה גיטר אירו ולשני יש מספיק מקבילים

כי משחקי מרוצים יש הרבה גם למחשב

בקיצור ה360 לא נתן ברשימה חוויה שאין במחשב וחלק מהמשחקים הטובים שלו קימים גם בPS3

לאומת זאת זה ברשימה של הWII

8 מהמשחקים יצאו רק לקונסולות של

ומאלו שלא יצאו רק לקונסולות של RE4 הגירסה הטובה ביותר שלו זה לWII

וגם Mercury Meltdown Revolution

בקיצור בידול מהקונסולות האחרות ומהמחשב

בעניין כל המשחקים שלא יצאו לקונסולות אחרות

אתה תעשה לי עבודה מאוד קלה

אם מכניסים משחקים שרובם זבל לWII יש את הכי הרבה בילעדים ובאפרש ניכר

וגם בעתיד יוצאים לו יותר בילעדים

חלקם יכולים לצאת טוב כמו לילות לדוגמה וחלקם ניראים גרועים

ככה או ככה בבילעדים איכותים לWII יש יותר ובכללי לWII יש יותר בילעדים

כמו שאמרתי חוויה שונה -לטוב או לרע כל אחד לפי טעמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין....

לא ענית לי ולעצמך על השלאה ששאלת על זה שאם ישנם משחקים שיוצאים רק ל360 ולא למחשב!

סתכל עמוד קודם,

מה קרה אין לך מה לענות? 8)

איפה הייתה השאלה?.. ברור לכולם שיש משחקים שיוצאים -רק- ל360. אין פה שום שאלה. הוא התכוון שהמשחקים הכי "שווים" בסופו של דבר יוצאים גם למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי רק בWIIsport,גם בזלדה TP,אני חייב להודות שהעלילה מצויינת,אבל השליטה זה פשוט לא זה...שיחקתי גם בקראש ולא אהבתי.

לא מצאתי עוד משחק ממצא לשחק עם חברים גם :-\

בכל מקרה הקונסולה שייכת לאחי והוא דיי אוהב את הקטע,אז זאת רק דעתי..RPG וקונסולות לא הולך ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראש זה לא משחק טוב באף קונסולה

זלדה TPזה המשחק הטוב ביותר ששיחקתי בחיים

אבל אם זאת צריך לזכור שהמשחק הוא פורט מהגימקיוב ובגלל זה השליטה בו הוכנסה אחרי הפיתוח

ותוכננה במחשבה על כפתורים רגילים

טראומה סנטר פותח מראש לשליטה והוא כרגע הדוגמה הטובה ביותר ליכולות השליטה בWII

חוץ מיזה הקונסולה של אח שלך והוא אוהב אותה -אז למה אתה מיתלונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה אתם בכלל מדברים?! מה בכלל עושים בפורום HWZONE ? מפרקים מחשבים?

הייתי במפגש של פורום אחר ושיחקנו בwii וקצת בDS (היה גם N64 אבל זה לא עניין אותי) . כולם היו צעירים ממני אבל זה לא הפריע לי. חוץ מזה אני תרמתי ובגלל שהייתי היחיד עם אוטו אז הבאתי עוד ממישהו . הם המשיכו לשחק עד היום למחרת ואני הייתי צריך להתחפף הביתה שם אשתי חיכתה די עצבנית. וכשחזרתי הביתה... שיחקתי עוד קצת בwii עם אחותה של אשתי וחברה שלה. החלק הכי מבאס זה להסחב עם שמנה... לפחות הצעירים סחבו אותה רוב הזמן ( הדאווינים שעושים בגילאים האילו שימושיים) בבית השתמשתי בכיסא משרדי עם גלגלים (אני לא אוהב להיות סבל ) .

בנתיים לא הצליחו לארגן עוד ובגלל שאשתי בהריון אז אני לא בטוח שאני יכול להגיע :s07: לאף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי איזה שטויות .... קרירין ....

אבל אם זאת צריך לזכור שהמשחק הוא פורט מהגימקיוב ובגלל זה השליטה בו הוכנסה אחרי הפיתוח

ותוכננה במחשבה על כפתורים רגילים

שטויות במיץ, תוכנן מראש ל-, משחק דגל ל- וגם בגלל זה הוא התעכב שנה בערך, כאן ממש היממת אותי עם השטויות

טראומה סנטר פותח מראש לשליטה והוא כרגע הדוגמה הטובה ביותר ליכולות השליטה בWII

מטרויד פריים 3 הרבה יותר טוב להראות שליטה, כל מי ששיחק בו אומר שרק בגלל השליטה הוא שווה (אבל המשחק מעולה גם בפני עצמו)

ובנוגע -360, יש לו כמה בלעדיים שרק בשבילם שווה כגון:

Mass Effect

eternal Sonata

naruto (אני רוצה לראות מה הוא באמת שווה)

Ninja Gaiden 2 (שבטח יהיה מדהים - אני מקווה)

ואלה שלא בלעדיים ויוצאים גם ל-PS3 בינתיים על פי רוב רצים רע על ה-PS3 ולכן ה-360 עדיף (PES2008, Assasin creed וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוגע -360, יש לו כמה בלעדיים שרק בשבילם שווה כגון:

Mass Effect

eternal Sonata

naruto (אני רוצה לראות מה הוא באמת שווה)

Ninja Gaiden 2 (שבטח יהיה מדהים - אני מקווה)

ואלה שלא בלעדיים ויוצאים גם ל-PS3 בינתיים על פי רוב רצים רע על ה-PS3 ולכן ה-360 עדיף (PES2008, Assasin creed וכו')

LOL?

עם המשפט האחרון הרסת את התגובה שלך.

AC בהחלט לא רץ "גרוע יותר" על הPS3 אז תפסיק להמציא שטויות.

חוץ מזה אתם כל הזמן אומרים "בלעדיים, בלעדיים". נכון שאולי הם בלעדיים אבל המשחקים חוזרים על עצמם.

המקרה שהכי שמתי לב אליו זה LOST ODISEY (או איך שלא קוראים לו..) שאמור לצאת, נראה כמו העתק של FFX רק עם עלילה שונה.

אני יגיד לך למה GOW נחשב למשחק הכי טוב ל360? (או שMASS EFFECT)

בגלל שהוא לא FPS!! ובגלל שהם באמת חידשו משהו, רוב המשחקים ה"בלעדיים" לא עושים את זה.

אני לא אומר שה360 לא טוב, באמת שהייתי קונה אותו אם לא היה חבל לי לזרוק לפח כמה אלפי שקלים כשהוא יהרס.

אבל אתם צריכים לצאת מהבועה שה360 היא הקונסולה הכי שווה - כי היא לא. לכל אחת יש חסרונות ויתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL?

עם המשפט האחרון הרסת את התגובה שלך.

AC בהחלט לא רץ "גרוע יותר" על הPS3 אז תפסיק להמציא שטויות.

בוא נדבר אחרי שתראה את הלינק הבא: http://www.gametrailers.com/player/28006.html

ואני בהחלט לא מדבר על התקרית עם IGN שטענו שעל ה-PS3 המשחק עובד גרוע (מבחינת FPS) ואחרי הורידו את המקטע הזה ואז החזירו אותו עם הסתייגיות (או מה שזה לא היה)

חוץ מזה אתם כל הזמן אומרים "בלעדיים, בלעדיים". נכון שאולי הם בלעדיים אבל המשחקים חוזרים על עצמם.

המקרה שהכי שמתי לב אליו זה LOST ODISEY (או איך שלא קוראים לו..) שאמור לצאת, נראה כמו העתק של FFX רק עם עלילה שונה.

אני יגיד לך למה GOW נחשב למשחק הכי טוב ל360? (או שMASS EFFECT)

בגלל שהוא לא FPS!! ובגלל שהם באמת חידשו משהו, רוב המשחקים ה"בלעדיים" לא עושים את זה.

אני לא אומר שה360 לא טוב, באמת שהייתי קונה אותו אם לא היה חבל לי לזרוק לפח כמה אלפי שקלים כשהוא יהרס.

אבל אתם צריכים לצאת מהבועה שה360 היא הקונסולה הכי שווה - כי היא לא. לכל אחת יש חסרונות ויתרונות.

מי זה אתם? פעם ראשונה שאני מדבר על בלעדיים

לזרוק אלפי שקלים לפח? יש לך אחריות שנה בארץ כולל 3 שנים אחריות נגד RROD אז מה רע?

מי אמר שה-360 הכי שווה (אני שונא את מיקרוסופט), אתה מוזמן לצטט אותי אם תמצא שאמרתי משהו כזה, הרי גם ל-PS3 וגם ל- יש משחקים בלעדיים שאני רוצה ולכן אני גם אקנה אותן מתישהו, אבל מאידך אין עוררין של-360 יש כרגע את ספריית המשחקים הכי קורצת (מבין הקונסולות!) ובלעדיים נהדרים שעושים אותה חובה לכל גיימר כבד (כמוני) בניגוד ל- הראשונה שממש לא עניינה אותי כפלטפורמת משחקים. אם אנחנו כבר מדברים אני אגלה לך שכרגע אני באטרף, אני מת לקונסולה חדשה כלשהי וכנראה שמחינת מחיר אני אקנה 360 בארץ, שגם באה עם אחריות, מחיר אטרקטיבי (בשבילי) וספריית משחקים זמינה מחברים (אני מדבר על מקוריים בלבד). גם ה-PS3 היתה חזק על הכוונת אבל הבאנדל נגמר, למרות שבינתיים ירדתי ממנו, ואני מתבאס לשמוע כל פעם על משחק כזה או אחר שלא עובד עליה טוב כמו שהוא עובד על ה-360 (ולצערי כאלה לא חסר :kopfpatsch: ). אין לי ספק שמדובר במחלות ילדות ושיש לה כמה משחקים שאני רוצה כבר עכשיו לשחק כגון ראטצ'ט, heavenly sword, דרייק, ולכן אתה צודק, לכל אחת מהקונסולות יש את העניין שלה, אבל שוב, ל-360 יש ספרייה מעולה וגדולה שנובעת מהעובדה שהיא הרבה זמן בשוק + כמה בלעדיים שהם ממש MUST מבחינתי ולדעתי שהם ממש MUST לכל כבד (כמו שכבר אמרתי).

מבחינת משחקים שווים/חדשים ... עזוב אני לא בקטע, לטעמי את הגלגל כבר המציאו מזמן ואני לא מחפש חדשנות/מהפכנות שלא ממש קיימת גם אצל (זלדה זו אותה עלילה כבר 300 שנה והמשחקיות של TP נחשבת לכמעט העתק של אוקראינה - אם אני לא טועה בשמות), אני מחפש עלילה טובה, יישום טוב של מכניקת משחק ואפילו עירבוב מגניב של כמה סיגנונות יחדיו. את כל אלה אתה יכול למצוא בשפע במבול המשחקים האחרון שנפל על כל אחת מהקונסולות, בין אם מדובר בבלעדיים ובין אם לאו.

מספיק חפירות, יאללה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...