XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 18 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיבו זה המפרט שלי

Intel 2 Duo Processor E8400 3GHz 1333MHz 6MB LGA775 CPU Retail

Abit IP35-E Chipset P35 Socket 775

Geil 2048MB 800MHZ 1GX2 Dual Channel CL5

GeCube HD3870X2 1024MB Dual GPU PCie

Western Digital WD3200AAKS 320GB SATA2 7200rpm 16MB Hard Drive

Cooler Master RC-690 No Power Supply ATX Mid Tower Case

NZXT PRC650W psu

איזה יותר טוב לי והאם תיהיה לי בעיה של דריברים או התקנות?

ובאיזה וינדוס יש תמיכה בDX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה אורי?

הרי אתה זה שהגנת על ויסטה כל הזמן.

באמת שאני כבר יצאתי ממחלת הפאנבוי, אבל אני חייב לציין שמעבדי C2D עובדים טוב יותר עם WIN .

בכנות! בדקתי כבר כמה מחשבים עם מפרטים דומים של C2D על ויסטה והמסקנה שלי שמעבדי C2D עובדים טוב יותר על .

גם הטחינה של ה-HD נמאסה עלי, ואני מכיר את הפטנט של כיבוי והדלקה של HD.

סגירת תהליכים של אינדקס וסופר-פאטצ' גם לא עוזרים וכמובן שיחרור הראם של ויסטה איטי מאוד.

המשחקים רצים לי ב- לפחות ב-10-15% יותר FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חזק או חלש, XP לוקח את VISTA בכל תחום אפשרי להוציא האבטחה, לVISTA אין התבססות בשוק אומנם יש לה עתיד בעיקר לגיימרים בגלל הDX10, אבל עד שNVIDIA וATI לא יבססו דרייברים שיהיו במינימום תואמים ביצועים לXP, לVISTA פשוט לא יהיה שום ערך כלפי הגיימרים.

זה לא יקרה, זה נוגד את הארכיטקטורה של מערכת ההפעלה.

תקראו פה ותבינו למה ההבדל יהיה קיים תמיד.

http://www.codinghorror.com/blog/archives/001029.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפרט פה בדיוק את כל הסיבות שבגללן ויתרתי על הויסטה.

פלוס, שאיבת משאבים מיותרת לחלוטין גם במצב IDLE.

אני לא יודע מה להגיד לך, אבל הייתי משאיר את המחשב בלילות לרנדר והמחשב היה נשמע כמו תחנת כוח איראנית שעומדת להתפוצץ.

לדעתי מכניסה את כל המחשב למתח ולחץ מיותר. החלקים שלי במחשב חדשים חבל לי לקצר להם את החיים.

אולי אני בפאניקה מויסטה, אבל גם הדיסק שלי וכרטיס מסך גמרו את הקריירה בתקופה של .

בכל מקרה, עכשיו אני על בבית והכל יותר שקט ורגוע. עוד נתון מעניין המעבד במהירות סטוק בטמפ' של 25-28 מעלות במצב מנוחה ב-,

בויסטה אותו המצב המעבד במנוחה היה בטמפ' של 32-38 מעלות! מזל שלא החלפתי קרור בגלל . :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP1 שוחרר ל TechNet subscribers :

We know that many of you are anxious to get your hands on the Windows Service Pack 1 RTM bits. And to that end, we have some good news. We are pleased to announce that--while broad RTW availability is still scheduled for March--the SP1 Update RTM bits are available now to TechNet subscribers. If you are subscriber, please visit TechNet Plus Subscriptions and sign in to access Top Subscriber Downloads. If you have a prior version of the SP1 beta installed, you must uninstall it prior to installing the final version. Check out Things to know before you download Windows SP1 for more information, and for updated details on all aspects of Windows SP1, stop by the Windows TechCenter.

For a closer look Inside Vista SP1 File Copy Improvements pull up Mark Russinovich's (of Sysinternals fame) blog and learn about the evolution of the file copy. Also catch Mark and a panel of experts on March 5 at 9:00 AM Pacific Time for a live, interactive discussion on adopting Vista into a desktop infrastructure. Sign up for Still Undecided on Vista? and hear about the challenges, workarounds, and tips & tricks they have learned along the way. For access to guidance, resources, tools, and straight-talk articles today, visit the Springboard Series for Vista.

Also from the Sysinternals crew, you'll definitely want to grab the update of Sigcheck, a command-line file version display and signature checking utility. Sigcheck v1.50 adds a new option for displaying file hashes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSP1 שוחרר גם להורדה דרך האפדייט של ווינדוס

אני כרגע מוריד שוקל 121 מגה

מוזר , אצלי הוא לא מופיע

יש לי שאלה , איך בידיוק שיחרור SP3 בישביל XP עוזר ל Microsoft?

הם הרי עושים הכל כידי לשכנע אנשים ליקנות ולהישתמש ב , אז איך שיחרור SP3 שמעלה את הביצועים של עוד יותר עוזר להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה לא יהיה שיפור ביצועים רציני, אם בכלל

כי הם מכניסים לשם כמה מוצרים חדשים שלהם מסדרת live שהם רוצים שישתמשו בהם

כי הם מחוייבים ללקוחות העסקיים שלהם לתת שירות וזה אותו קרנל כמו pro

כי הם צריכים לשמור על השם הטוב שלהם בעולם העסקי כדי שיקנו את המערכת הפעלה החדשה שלהם

כי נמעס להם שמורידים מהם מאות גיגה של עדכונים בגלל התקנות חדשות של וככה אתה מקבל רק את העדכונים שאתה צריך או שזה כבר נמצא על הדיסק שלך

כי הם עדיין מוכרים עד יוני

כי יש כל מיני דברים בתוך SP3 שהם לטובתם ואנחנו לא יודעים מהם

כי 80% מהלקוחות שלהם משתמשים בזה וזה יוצא משהו כמו 600 מיליון אנשים? אם לא יותר

אתה מוזמן לחשוב על כמה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...