בעיה בסאונד שמופק מהמחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסאונד שמופק מהמחשב.

idan100

Recommended Posts

שלום, אתמול הפעלתי את המחשב וכשהתחלתי לשמוע , שמתי לב שרק אחד משמיע את המוזיקה, והשני משמיע רק צלילים סטטיים מעצבנים.

חשבתי שאולי יש בעיה בחיבורים, אז הלכתי לקנות כבל חדש, וזה עדיין לא עזר. אני ממשיך לשמוע את הסאונד רק מרמקול אחד, ובשני רק רעשים סטטיים.

כשניסיתי באקולייזר של הווינמפ לווסת את הסאונד לרמקול שממנו בוקעים קולות סטטיים, זה המשיך בקולות המטרידים. כשוויסתתי אותו לכיוון הנגדי, כך שישמיע את כל הסאונד דרך הרמקול שפועל, הוא פעל רגיל, אבל עדיין המשיך לעשות קולות סטטיים ברמקול השני.

שללתי את האפשרות(כנראה) שהבעיה היא ברמקולים, כשחיברתי עוד 2 זוגות , ובשניהן קרה אותו דבר-באוזניה אחת שמעתי כמו שצריך, ובאוזניה אחרת נשמעו קולות סטטיים.

מחקתי והתקנתי מחדש את הדרייבר, וזה עדיין לא פעל.

כרטיס הקול שלי מובנה בלוח האם שלי, מסוג- GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהשהתקנתה מחדש את הדרייבר,הוא היה הדרייבר שהגיע אם הדיסק של הלוח

או הכי עדכני מהאתר של gigabyte?אם לא הכי עדכני אז כדאי להוריד..

אם הדרייבר לא עזר אז תוריד הפצת שרצה מהדיסק כגון mint/slax/pclinuxos/knoppix

ואז תדע ב100% אם זה איזהשהי בעיה בוינדוס או בכרטיס קול עצמו ,אם אותו דבר יקרה בלינוקס

אז תממש את האחריות

עריכה לא בטוח אם זה בכלל קשור אבל האם עשיתה אוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדרייבר העדכני ביותר מהאתר של גיגה בייט, מפה:

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=2599

יכול להיות שטעיתי בגירסא?

אין לי כך שזה לא רלוונטי.

ולא עשיתי אובר-קלוק.

בנוגע לבעיה בווינדוס זה נשמע קצת לא הגיוני, כי הוא משמיע ברמקול אחד ובשני לא, יש סיכוי שהווינדוס גורם לו לעשות את זה? אם הייתה בעיה בווינדוס אז הוא היה פשוט משתק אותו באופן מוחלט ולא רק באחד הרמקולים, לא?

ואגב, אם אני משחק קצת בחיבור, ולא מרכיב אותו עד הסוף, יש נקודה מסויימת שבה הוא כן משמיע ב-2 הרמקולים. זאת אומרת שאם אני מרכיב את החיבור של המערכת עד הסוף, אז הוא משמיע רק מרמקול אחד, אבל אם אני מוציא אותו קצת, ומגיע לנקודה מסויימת, הוא כן משמיע מ-2 הרמקולים(עדיין עם רשרוש ברמקול אחד, אבל לפחות שומעים ממנו שמעבר לרשרוש).

יש לכם השערות נוספות אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנתה מה שאמרתי בקשר ללינוקס,אתה לא צריך שיהיה לך לינוקס

אתה פשוט מוריד הפצת שרצה מהדיסק (מה שנקרא livecd) וצורב אותה ואז מאתחל מהדיסק והיא עולה

וזאת בלי להתקין שום דבר על הדיסק קשיח ואם ממשק גרפי נחמד,בכל אופן לפי מה שאתה אומר על החיבור

זה נשמע לי כמו דפקט פיזי בחיבור בכרטיס קול ,אני עדיין ממליץ לנסות לפני מימוש האחריות

עריכה שכחתי להגיב בקשר לדרייבר,לא טעיתה זה בהחלט הנכון

תנסה גם את העדכון שיש שמה הMicrosoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver (Full Multi-language version )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך הכרטיס קול ? בהנחה שפעם זה פעל בסדר ופתאום הפסיק, וגם תחת זה אותה בעיה, אז כנראה שזו בעיית חומרה.

אתה יכול סתם בשביל הכיף לנסות לעדכן ביוס, לאפס הגדרות ביוס, אבל בהנחה שהוא באמת נשרף (אפילו אם חלקית), או שתממש אחריות אם יש לך (ומחליפים מהר), או שתקנה איזה כרטיס קול פשוט במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...