DVD במצב נוראי. איפה משחזרים? משקמים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD במצב נוראי. איפה משחזרים? משקמים?

Fire Storm

Recommended Posts

יש ממנו 2 עותקים. עלייה לתורה בכותל של אחי הקטן. מה שנקרא PRICELESS. לא יודע מי מהמשפחה טיפל בדיסקים, אבל הם במצב נורא. המזדיין ששילמנו לו לצלם את הכל גם כן לא יצא בסדר- אחרי הורדת ההדפס המודבק של אחד הדיסקים, עליתי על היצרן- אני עוד התכוננתי להרים לו טלפון ולצעוק עליו למה שמצלם אירועים ישתמש רק בוורבטים במקום בTY, אבל התבדתי, הדיסק בכלל של . 2 דיסקים. כל אחד רמה שונה של דפיקות. איפה משחזרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט. מה הבעיה בדיוק?

ערכתי בדיקה בנרו למידע פגום. בדיקה אחת נתקעה ב30%, בדיקה אחרת ב12%. על מכשיר DVג אין בכלל מה לדבר- הסרט בכלל לא מנגן. במחשב המצב יותר טוב. בכל מקרה, צריך משחזר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי איפשהוא על פטנט להעלמה חלקית של שריטות על דיסק בעזרת בננה רכה והקליפה שלה...לא ניסיתי,אבל לאחר שתנסה את כל האפשרויות שווה לנסות את זה.

שיטת הבננה, וגם שיטת המשחת שיניים, וגם שיטת הווקס פועלות די טוב. אני ניסיתי עם משחת השיניים וזה פעל, אבל הדיסק במצב קצת יותר גרוע מזה. זה למה שאלתי לגבי בעלי מקצוע. את השיטות המגוחכות כבר ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לשחזור מידע תוכל לעזור לך, אבל כדאי לזכור כי מדובר בשרות מאוד מאוד יקר.

מיטסי

טיק טק

שתיהן נחשבות לחברות מובילות (מה גם שאין הרבה חברות בתחום().

אוי ויי. התקשרתי אליהם והמחירים לא מסבירי פנים. אני מאוד מקווה שהצלם יתקפל ויישא באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך בדיוק הוא הפר את ההסכם ביניכם.

אמנם לא הפר הסכם, אבל זה בכל זאת לא בדיוק הולם שצלם אירועים שקיבל סכום יפה[אמרו לי שסביבות ה1500] ייצרוב על דיסקים של . וזה לא שאנחנו השארנו את הדיסקים בלי השגחה, הם היו כל הזמן בעטיפה. הדיסקים הכי פשוט באיכות ירודה, מה גם הדיסק השני מעולם לא פעל, גם כשהוא היה חדש ומבריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת הצילה לי חומר מכמה CD לא מ DVD , אבל שווה לנסות:

http://www.jufsoft.com/badcopy/

מצאתי גם את זאת, שנראית יותר טובה ל DVD בגלל שהיא יודעת גם לשחזר ספיציפית סרטים, אבל לא ניסיתי אותה בעצמי:

http://www.cdroller.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...