UPS - צריכת מחשב אמיתית. (זוהי שאלה טכנית, לכן אי&#1 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UPS - צריכת מחשב אמיתית. (זוהי שאלה טכנית, לכן אי&#1

GunBlade

Recommended Posts

היי.

דיברנו בפורום על UPS ורציתי לבקש הבהרה: המחשב שלי כבד עם 8800 GTX וספק כוח של 600W, ולמרות זאת, נאמר לי שכנראה שאינני משתמש במלוא הכוח של הספק (בסביבות ה-450W). בקניית UPS עם 750 VA יש תמיכה עד 600W. מה הכוונה שהמחשב שלי צורך רק 450W? מאיפה הנתון הזה? האם לא עדיף לקנות UPS 1050 VA (יקר באופן משמעותי)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

דיברנו בפורום על UPS ורציתי לבקש הבהרה: המחשב שלי כבד עם 8800 GTX וספק כוח של 600W, ולמרות זאת, נאמר לי שכנראה שאינני משתמש במלוא הכוח של הספק (בסביבות ה-450W). בקניית UPS עם 750 VA יש תמיכה עד 600W. מה הכוונה שהמחשב שלי צורך רק 450W? מאיפה הנתון הזה? האם לא עדיף לקנות UPS 1050 VA (יקר באופן משמעותי)?

תודה.

הצריכה המוערכת של כל רכיב בעומס מקסימלי ידועה חיבור כל זה יביא אותך לבערך 400-450W על מסילת ה12V

בעיקרון אתה רק צריך את האל פסק כדי לכבות את המחשב כמו שצריך לכן אפילו אחד שספייק לך ל2 דקות הוא מעל ומעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כח שרשום עליו הספק של 600W, הכוונה היא שהיצרן מבטיח שזה השיא שהספק יכול להגיע אליו, אפילו אם זה רק לפרק זמן של אלפית שניה.

זה בלתי אפשרי להריץ את הספק שלך על 600W לאורך זמן והספקים הג'נריים לא מצליחים לעמוד אפילו בהרבה פחות ממה שרשום עליהם.

אבל גם עם מעבד QUAD ו 8800GTX אני מעריך שהמחשב שלך לא יצרוך יותר מ 350W בעומס מלא.

בנוגע ל UPS אני כבר לא יודע להגיד לך כמה אתה צריך.

גם אני חושב לקנות ופרסמתי הודעה כמו שלך לפני כמה ימים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=303642.0

מה שאני חושב שצריך לקחת בחשבון, הוא שלספק יש קטע של יעילות שזה ההפרש בין ההספק שהמחשב שלך צורך לכמה שהספק באמת צריך כדי להפעיל אותו.

היעילות של הספקים הטובים כיום היא בין 70-80 אחוז. אז אם המחשב שלך צורך 350W בשיא, הספק למעשה "שואב" בערך 450W.

אבל מישל מ IQPC שהגיב להודעה שלי אומר שאין מה לדאוג בנוגע ליעילות של הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון אני מתעסק בדרך כלל באל פסק בהספקים של מאות KVA ובחישובים שלהם...

ובמקרים כאלו אף פעם לא מחשבים כמה הספק נצרך בפועל אלה מחשבים מה ההספק המקסימאלי שהרשת יכולה לבקש...למשל אם יש מבנה מסויים שצריכת ההספק שלו במקסימום היא למשל 100KVA אבל בתכלס הוא צורך רק 75KVA עדיין בחישובים יעבדו לפי ה100KVA....מה עוד שבסוף מוסיפים עוד 30 אחוז של הספק כגידול עתידי של המערכת כלומר שהמערכת תוכל לגדול בעוד 30% הספק ללא צורך הבחלפת אל פסק,מוליכים,מפסקים וכו'...

ככה זה מתבצע במקרים של הספקים גדולים...לעניין של מחשבים בודדים לא מאמין שצריך לקחת גידול עתידי בגלל שמשתמש ממוצע מחפש איך להוזיל עלויות בניגוד לגופים וחברות גדולות שמחפשות שקט נפשי כמו שאומרים ופחות עלויות לטווח הרחוק, כי הסיכוי שמשתמש ביתי ינצל את כל ההספק שהספק שלו מסוגל לתת ואז להעמיס עליו עוד 30% הוא סיכוי קטן מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט...

ביקורות וכו' מראות לנו בפועל כמה כ.מסך X צורך וכמה מעבד X צורך..

מה גם שלגבי מעבדים נדמה לי שהנתון גלוי באתר היצרנית. למשל מספרת לנו שה-Q6600 צורך משהו כמו 85W למשל..

תוסיף לזה את הצריכה של כ.מסך X וצריכה של HD שהיא בערך 1A וכו' וכו' - הערכה גסה,משאירים קצת מקום...וזה הספק שאתה צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...