שאלת התיעצות אם לעבור לנייד ?! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת התיעצות אם לעבור לנייד ?!

joni69

Recommended Posts

אני מתעסק בגרפיקה בתוכנות כמו פוטשופ פלאש עיצובים ובניית אתרים...(בין השאר ,,וסרטים )

יש לי מסך אלסידי של 22" ואני לא משחק במשחקים על המחשב....

עכשיו המפרט של המחשב הנוכחי שלי ממש ישן ואני עובד איתו מצויין(מחשב מלפני 3 וחצי שנים..פנטיום 4..750 ..כ.מסך FX5200 הבנתם בערך)

עכשיו אני רוצה להביא מחשב חדש ואת זה להעביר לאחיות...

לפי היגיון כל שהביא היום יעיף מבחינת ביצועים את המחשב הנוכחי שלי אז למה לא להביא נייד

אני ישתמש בו בתור המחשב הביתי שלי אני יחבר לו תמסך 22 שלי והבונוס יהיה שאני אוכל לסחוב אותו איתי והוא יחסוך לי הרבה מקום על השולחן

השאלה שלי אם זה הגיוני בכלל להשקיע עוד 2000 או 1500 במחשב או ללכת על מחשב רגיל? כי במילא הדירשות מפרט שלי לא כל כך גבוהות

ואני מאוד ישמח אם מחשב קטנטן יעיף מפה את כל החוטים והבלאגן..מה אתם אומרים(שפוי)???

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי מקום על השולחן הוא לא סיבה מספיק טובה ללכת על . מה גם שכשאתה מחבר אליו מסך ומקלדת ועכבר הוא לא חוסך כל-כך הרבה מקום וגם יש לך המון כבלים מעצבנים על השולחן.

מחשב לוקחים כשיש צורך לנייד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת כסף זה לא משנה לי אני אוהב להשקיע בדברים איכותיים...

בעקרון אם אני יביא הוא ישמש מחשב נייח כשאני יחבר לו תמסך הגדול בבית...

ואם אני על הדרך אני יקח אותו איתי וישתמש בו.....

אני בנאדם שאוהב עיצוב ואני מוכן להתפשר על מפרט אפילו בישביל זה....אני אוהב נקי ויפה ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דגם נדיר יחסית בארץ שנקרא Precision M4300 ( לי יש את הדגם הקודם שלו M65 ) הוא בעצם תחנת עבודה ניידת של בכל עיצוב מרשים ביתר אם אתה שואל אותי !

בכל אופן אני מצרף לך לינק כדי שתראה במו עינך ;) ...

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-m4300.htm

מה שאני עשיתי זה קניתי אה ה M65 + תחנת עגינה ( מקורית של ויחודית לדגם הספציפי שלי ) וחיברתי דרך התחנה מסך חיצוני מקלדת עכבר בעצם הכל אחלה תחליף לשולחני :xyxthumbs: אבל מה מאוד יקר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מחשב חזק !..אבל לא לתקציבי..אני אוכל אולי להוציא 6500-7000 שח על חדש זה הגבול שלי

מחפש מחשב עם מפרט חזק אבל לא מטורף למשחקים..רק לעבודה על תוכנות גרפיקה פשוטות כמו פוטשופ ושיריץ חלק

ושיהיה קומפקטי בטירוף עם מסך 15 רחב נקי ויפה

בסגנונות האלה

L704674.jpg

macbook_01s.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...