מחשב לעבודה ביתית ומשחקים (מפרט) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעבודה ביתית ומשחקים (מפרט)

Oshriel

Recommended Posts

חביבי שאלה לי אליך האם זה יעזור לחבר סוסים לחמקן? לא חושב אבל יש לך לך ציוד ששוה מיליארדים על החמקן והוא לא יזוז יודע למה?

שרשרת, תהליך מחשב וכו.. נמדדים על ידי החוליה החלשה שם השרשרת תיקרע המחשב יקרוס והתהליך יפסק, ולכן הסוסים לא יוכלו למשוך את החמקן לשמים כמו שהמסך והכ.מסך לא יוכלו למשוך את המערכת למעלה אלא רק יהרסו לך את המחשב, ולכן סוף מעשה במחשבה תחילה היית צריך לפרסם פה מפרט לפני הקנייה ע"מ לא ליקנות חללית שעובדת על 1.5V כי היא לא תעבוד ממש טוב!!! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה כותרת אני יכול לשנות?

DINO גבר תקשיב...

בסך הכל אני מאוד מרוצה מהRDRAM ולא סתם הלכתי עליו...

אוליי הוא יקר כמו שאתה אומר אבל מבחינת ביצועים אתה לא יכול להגיד שהוא חרא (סליחה על הביטוי) כי הוא באמת מצויין!!!

כרטיס מסך האמת ידוע שלא שווה!(אבל בכל זאת כל המשחקים עובדים עליו ובאיכות טובה!- בחיים לא נתקע...)

והDRIVERS של רק משפרים אותו...

אז אם היה לי REDEON 9700 PRO (כמו שחשבתי לקנות...) הציון היה 9

לפחות ככה כולם אומרים...

ויש מחשבים שכן יקבלו 10!

למה אתה חושב שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך לקראתך ובמקום להפנות אותך לכללי הפורום, אסביר שהמאפיינים היחידים לכותרת אינפורמטיבית הם תקציב (אם קיים) ושימוש במערכת.

אין לך תקציב מוגדר, אז פשוט תכתוב בכותרת את השימוש שלך במחשב הזה.

ובאשר למערכת שרכשת, מצטער אם אני נראה כמצטרף ל'אנשים הרעים' אבל פשוט כך, במקרה הטוב היית מקבל אצלי 5. הרכיבים לא נבחרו בקפידה ואם היית מגיע אל הפורום לפני רכישת המעבד, סביר להניח שהיית מקבל מערכת פי כמה וכמה יותר שקולה ובהחלא אחת שתציג ביצועים טובים יותר. פירוט? יכלת לחסוך עם כרטיס הרשת, כרטיס הקול ולשלב אותם בלוח, לבחור משתלם יותר ולרדת לP4-2.4GHz אשר הפרש הביצועים בינו לבין ה2.66 יהיה מאוד לא שווה את תוספת המחיר. כפי שכבר אמרו אחרים, כרטיס המסך והמסך הם בחירות מזעזעות.

אבל סה"כ מערכת טובה. היא לא כזו שמציגה ביצועים כה גרועים. אם אתה תקנה כרטיס מסך בקרוב, כפי שציינת, המסך הוא הבעיה היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא חשבתי כל כך לפניי שקניתי את ה2.66 ואת הלוח RDRAM בגלל שהיו לי זכרונות RDRAM ומעבד P4 1600

אז לא הייתי משקיע על ...

ובגלל זה נשארתי עם RDRAM

טוב עכשיו הבנתי למה בחרת בrdram אתה צודק טוב שקנית לוח של rdram כי לא צריך לזרוק "לזבל" את הזיכרון שיש לך או לנסות למכור כי זה מאוד קשה, אז בחירה טובה אם לא היה לך מקודם rdram אז זה כבר לא היה חכם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eli אני שמח שאתה מסכים איתי...

אבל לא הייתה לי ברירה!

בפורומים אחרים הרוב נתנו למחשב שלי ציון של 8

מה כבר הייתי יעול לעשות עם 2300 ש"ח שהיו לי והייתי צריך לקנות מעבד + לוח RDRAM!

כי הזכרונות שלי RDRAM...

XP 2200 + FAN

Winbond 512MB 3200/400Mhz

EPOX EP-8RGA+ 2

ואיך החלקים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפילו תקבל MX440 לבינתיים שעדיין חזק הרבה יותר מה-MX הרגיל שיש לך שם... במעבד ל-OC רד ל-2100 כמו שקדמי אמר והציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AXP2400+ יתחמם יותר ולא יתאים לOC שכמו הAXP2100+ והAXP1700+. הוא מתשווה לP4-2.4GHz, בערך. הפנטיום טוב יותר, אבל יקר יותר. הוא לא משתלם יותר כי תוספת הביצועים שהוא מביא, היא ממש קטנה והיא ממש גם לא שווה תוספת של מאתיים שקלים. (930>1130)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...