• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

arik100

כתוביות מופיעות בגיבריש בעת הפעלת סרטים+ כמה תוכנות לא עובדות

3 תגובות בדיון זה

אוקיי אז ככה

ברגע שאני מפעיל סרט+כתוביות בעברית אז הכתוביות מופיעות בגיבריש

אני מפעיל את הסרט בתוכנה movie player שבאה כבר עם ההתקנה

יש לציין שאני לא יכול לגרור או להוסיף את הכתוביות לתוך החלון של הסרט אלא אני חייב לשנות את השם של הכתוביות/סרט ככה שיהיו אותו דבר - דבר שמאוד מציק לי

בנוסף כשאני מנסה להתקין mv2player or bsplayer עם WINE זה מתקין בסדר גמור ואז מביא לי שגיאה ולא עובד או שבכלל לא מגיב

אם יש תוכנה אחרת שאתם ממליצים עליה מתוך הsynaptic אני ישמח לשמוע עלייה

ועוד פיצר שחשוב שיהיה בתוך התוכנה זה האפשרות להעביר קדימה/אחורה בפסקי זמן קצרים לדוגמא בbsplayer זה שניות וmv2 זה 5 שניות קדימה אחורה

תודה מראש

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ב movieplayer כנס ל edit->preference->general

יש שם text subtitles תלחץ על encoding

לך ל hebrew ותבחר ב 'windows 1255

עזוב את כל ההתקנות של תוכנות של וינדוס באמת שמיותר

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• צריך לברר בנגריות. נראה לי שקיימות מסילות החלקה למגשים שציינת. אם אינני טועה, ראיתי את זה בהום סנטר לפני מספר שנים.. ואני מצידי מתכנן לבנות שולחן מחשב משלי, לפי הדרישות וכו'. לא מוצא זמן לבוא למסגריה..
    • יש המון איזורי פיתוח. על מה אתה מדבר. תראה מפה. תראה שטחים. תראה איפה בנו בעשור האחרון שניים. תראה כמה בנו רק בפתח תקווה שזו עיר יחסית מרכזית מאוד. ועכשיו גם ראש העין. ובכלל יש לא מעט מוקדי בניה כבדים שהיה אפשר לעשות הרבה קודם, ויש אפילו עוד מעבר לגבעה. אפשר ועוד איך אפשר לבנות גם במרכז פי 10 ממה שבנו עד עכשיו. זו בכלל לא היתה הבעיה.   הבעיה היתה מנגנון ספסור קרקעות מושחת שהתייעלות או עמידה בציפיות אל מול תחזיות לא היתה בראש מעייניו. וכנופיית רשויות שמשגעות עם בירוקרטיה ארוכה ומסובכת להם גם מחיר גבוה מן הסתם.   עלוקות, אין מילה אחרת. עלוקות שמשחיתות מנגנון ממשלתי, אחריות ציבורית, זרוע מדינית, ומשנים את יעודה המקורי של מערכת תשתיות חיוניות מהמעלה הראשונה. ולא בתחום אחד.   הריבוי שלנו זו ברכה. רק הגלגלים זזים כאן לאט כי תוקעים בהם גלגלים כנופיות כל מיני.    
    • הבעיה היא התקציב - ב-2000 ש"ח אי-אפשר להכניס מעבד Core i7 בעל מכפלה פתוחה אלא רק Core i5 בעל מכפלה פתוחה, וגם אז לא יישאר מספיק תקציב לזיכרון וללוח אם סביר להמהרה. לדוגמא - מעבד Core i5-6600K, זיכרון DDR4 סביר אבל בסיסי ולוח אם סביר להמהרה: מ TMS: מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבד:
      Intel i5-6600K 3.5Ghz(3.9Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray
      כמות: 1 - מחיר: ₪1152 לוח אם:
      Asus Z170 PRO GAMING
      כמות: 1 - מחיר: ₪755 זיכרון:
      DDR4 8G 2133Mhz CL14 1.2V Kingston HyperX Fury Black
      כמות: 1 - מחיר: ₪186 סה"כ: ₪2093

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
      תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
      מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2052 ₪ 
      מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
      http://www.tms.co.il/preview/spec/qydhw93g   מפלונטר: הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים מעבדים - Intel Socket LGA1151
      CM8066201920300 - Intel - i5-6600K Skylake Quad core CPU - 3.5 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 95W TDP - Tray...
      שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 1114/1092 ₪  לוחות אם - Intel LGA1151
      MAXIMUS-VIII-RANGER - ASUS - Socket LGA1151 CPU - Z170 chipset - 4x DDR4 up to 64GB at 3400 MHz - 3x PCIe x16 slots - ROG SupremeFX 8 channel audio - S/Pdif - Gigabit LAN - 6x SATA3 6Gb/s - M.2 - 2x SATAe - 6 USB3.0 - 2x USB3.1 t...
      שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 771/756 ₪  זכרונות - DDR4 - לנייח
      HX421C14FB2-8-PC - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz With new PC Only - PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB2/8...
      בקניית מחשב חדש בלבד - אחריות לכל החיים
       כמות:  - 1 - 175/172 ₪  2060.00 / 2019 ₪  המחיר אינו כולל משלוח
      עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
      המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
      הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה קישור להצעת המחיר
      http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=83337
          אפשר כמובן לבחור בלוח אם פשוט יותר בכדי להתאימו לתקציב, אך אני אישית לא הייתי עושה זאת מכיוון שהמטרה של המחשב הזה היא המהרה.
    • אוסיף רק משהו קטן.. אני שמעתי שעפ"י היהדות אחת הסיבות להזדקנות מוגברת (כולל העור) היא אוננות בפרט וריבוי יחסים מיניים בכלל.
    • אני יודע שיש הרבה מקומות, חלקם הלא קטן ערים ראשיות בעולם, שמחוברות עדיין במודל מונופוליסטי/קרטלי. כתוצאה מכך גם שם איכות האינטרנט סובלת, על מנת שכמה מונופולים יוכלו למצוץ עד תום את כל מגוון התחומים העסקיים שצריכים רוחב פס. אבל אתה רואה מקומות שפתרו את זה בקלות. תשתית סיבים אופטים להשכרה לכל מטרה, ללא ציוד קצה. עליה קודם כל מציעים חיבורים פרטיים במהירות 100/100 וגם 500/500 ו1000/1000 בהתאם במחיר המעודד שדרוג. וכשאתה רואה שזה יכול לעבוד, שהמספרים כן מאפשרים זאת בצורה הפשוטה ביותר, מתוך טובת הציבור, אתה מבין שעובדים עלינו. הנה גם אתה בבריטניה סובל מאותה תופעה הנגלת לעיננו. אתה שם, ואנחנו פה.   נסה להבין מה קורה שם בדיוק, וספר לנו. בוא באמת נראה אם אפשר לראות את הטבע המונופוליסטי שמכתיב את התנאים הללו.   ותוך כדי, בין אם בתרד שהתחיל טרול, ובין במקומות אחרים, נמשיך לנסות לפתח מודעות למתרחש, כמו גם לראות אלטרנטיבות, בתקווה שנראה אותם צולחות ומתממשות.