אי תאימות של זיכרון DDR 400MHZ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי תאימות של זיכרון DDR 400MHZ

RGod

Recommended Posts

קיצר ככה ....יש לי שני זיכרונות של 256 של ELIXIR ו 2 של 512 של GEIL שניהם עובדים ב דואל צאנל .

כאשר אני מנסה לחבר אחד כזה ואחד כזה אז זה לא עובד פשוט ,לא יודע למה .....רושם לי -

windows couldnt start because the following file is missing or corrupt:SYSTEM32\drivers\PCI.SYS

ולמטה רושם עם ברצונכה לתקן את הבעיה אז להכניס דיסק של WIN וללחוץ R - אז זה גם כן לא עוזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה על שני לוחות ........אחד GIGABYTE 8IPE1000 והשני IC7MAX 3

בשניהם אותו דבר כאשר אני מחבר כזה אחד וכזה אחד .

הוא עושה פוסט ,מתחיל לעלות ואז רושם את מה שרשמתי .

הזכרונות של ה ELIXIR עובדים שניהם בשני הלוחות ,ה GEIL כאשר אני מחבר אותם ביחד משום מה לא עובדים-אין פוסט בכלל ,ולא מצפצף וכלום ,

כאשר אני מחבר מודול אחד רק ללוח (לא משנה איזה מהם)יש פוסט ואז הוא מתחיל לעלות ורושם הודעת שגיעה -לא זוכר מה

מה ממליצים לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ MEMTEST על כל סטיק לבד בנפרד, עד שתגיע לזה שפגום.

אם אתה בטוח שה ELIXIR בוודאות עובדים טוב אז אתה יכול לדלג על סריקה שלהם.

ה-MEMTEST פועלת כבוטאבל ולא תלותית בוינדוס, הסבר מפורט על צריבה ושימוש ב MEMTEST אתה יכול לראות בסטיקי FAQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר הזכרונות נבדקו ע"י ממטסט ואכן נדגלו שגיעות רבות על ההתחלה -זיכרונות ה GEIL ,ה ELIXIR בסדר גמור .

מה ניתן לעשות איתם משהו ,או לזרוק לפח ?,הדגם הוא GEIL GOLD DRAGON 512*2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לאפס את הביוס עם הסטיק הזה, אם בכל זאת אי אפשר להכנס רק לביוס, אז תעיף אותו.

פשוט יכול להיות שהביוס מוגדר על נתונים שלא מתאימים לסטיק (מתח נמוך מידי, תזמונים הדוקים מידי, בתדר אני מתאר לעצמי שלא נגעת).

רוב הסיכויים שבאמת הזיכרון דפוק, אבל כדאי לבדוק הכל הכל לפני שזורקים לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...