מה קובע את מהירות העבודה במחשב? עריכה: מתברר שאין בארץ גלישה אמיתית מעבר ל-1.5M! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קובע את מהירות העבודה במחשב? עריכה: מתברר שאין בארץ גלישה אמיתית מעבר ל-1.5M!

אישי555

Recommended Posts

אני בהלם!

קראתי את הכתבה על המהירות החדשה של -8 מגה, וקראתי גם את התגובות. שימו לב לתגובה מס' 16. נכתב שם שחזירים יודעים לעוף

גם זה היה נכון לו התגובות שם היו מבוססות על משהו אמיתי יותר מאשר דמיון פורה וחוסר ידע משווע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם זה היה נכון לו התגובות שם היו מבוססות על משהו אמיתי יותר מאשר דמיון פורה וחוסר ידע משווע.

נו באמת... בכל סיפור יש גרעין של אמת...

זה ידוע שבכל ספקית חוץ מבב"ל הסיכוי שלך להגיע למהירות מקסימלית לשרתים בחו"ל (וBT ד"א) הוא אפסי לחלוטין

למשל אני רק מגיע למהירות מקסימלים ב4 בבוקר שאני מחובר ל50 אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמשום אתר בחול לא הצלחת להוריד ביותר ממגה לשניהכאשר החבילה שלך הייתה 8 מגה.

זאת מפני שהמקסימום שלך הוא 1 מגבה בייט. כך שאם במקרה ויצא והורדת מעל 1 מגה בארץ זה בטעות.

שם לב החברות מפרסמות את מהיורת האינרטנט בביט בכדי לקבל בייט עליך לחלק ב8.

כלומר 8מגה ביט הוא למעשה 1 מגה בייט.

וחוץ מזה ביצועי המחשב, מושפעים מהרבה אפקטים.

כלומר במשחקים כרטיס הגרפי הוא עיקרי לאחר המעבד והזכרון וכו'.

אך בשביל להעתיק קובץ המעבד הוא הקריטי ואין לך צורך ביותר מהכרטיס הגרפי הפשוט ביותר (גם בן 20 יספיק)

אם אתה רוצה לשמור הרבה מידע, הארדסיק יתן לך ביצועים.

אם אתה רוצה לעבוד עם הרבה תוכנות ביחד, הזכרון והמעבד הם הדברים בשבילך.

כפי שאתה מבין מהדוגמאות הנ"ל, אין רכיב אחד קריטי, אלא מכלול הביצועים של כל המערכת.

לכן למשל תמיד "צועקים" בפורום מפרטים על מי שלא נותן שימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישי555, יש לך בעיה מסויימת באינטרנט.

כי אני עם בב"ל מקבל את המקסימום גם בחו"ל[=ארה"ב, אירופה וכו'] וגם בארץ.

כנראה הבעיה היא בספקית שלך, שהיא לא ממש מוצלחת[נטוויז'ן] או שהבעיה היא גם במחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא כ"כ הבנתי את הערותיכם.

אם הבעיה היא בנטוויז'ן אז בבקשה-נראה איזה תוצאות יצא לכם. תעלו צילומים לכאן.

אם יש אצלי בעיה במחשב אז איך אני כן מצליח להוריד בארץ במהירות 2.5M? או שאולי יש לנטוויז'ן הסכם עם האתר שיעלה להם את המהירות שהוא כותב? או שאולי בחו"ל מסוכסכים עם נטוויז'ן ולא מסכימים שאני אקבל 2.5 מגה בהורדה מהם? :o

לא הבנתי את הקשר שצריך לחלק בשמונה. אם בישראל אני מקבל 2.5 מגה אז גם בחו"ל אני חשבתי שאני אמור לקבל סביב זה. אם צריך לחלק בשמונה אז גם בארץ הייתי צריך לקבל מהירות נמוכה ולא 2.5.

מה הקשר חזירים? לא כתבתי חזירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, המהירות שהוא מקבל בחו"ל היא מתחת לכל ביקורת. 500 ? הוא משלם על 2.5 למה הוא צריך לקבל חמישית מזה? על אחת כמה וכמה שבספקיות אחרות[תיקון: ספקית אחרת] מקבלים קצבים מקסימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה יש לך... לא כל אתר יתן לך להוריד על המקסימום ישר... נגיד שהדמו של קריסיס יצא לא היה מצב להיכנס ל GAMERSHELL

ולקבל מהירות של 600 K לשניה ( יש לי חבילה 5 מגה ).

וגם לגלישה סתם מאתר לאתר להיכנס לויקיפדיה ולאיזה פורום חבילה מהירה יותר מ 0.5 מגה לא תרגיש בהבדל.

אם אתה כמוני מוריד הרבה מאוד קבצים מהביטרונט אז שווה לך לעשות 5 מגה ככה תוריד מתי שיש לך הרבה מקורות על 500 לשניה.

בגלל זה לא מבין מה אתה אומר שאין בארץ גלישה מעבר ל 1.5.... שהיה לי 1.5 הורדתי על 150 לשניה.. עכשיו אני מוריד על 500

אז למה אין?!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - מה הבעיה עם נטוויז'ן??? יש לי אותה ואם יש בעיה תגידו לי בבקשה...

דבר שני - לי יש 1.5Mb ואני מוריד בבערך 190kb's, ויש כאלה עם 2.5 שמורידים על 400.... אז איך זה יכול להיות שאין חיבור יותר ממגה בארץ?!?!!!

אולי אתם מתכוונים למגה בייט (MB) ולא מגה ביט (Mb). כי 8 מגה ביט = 1 מגה בייט, ואם אני הייתי מוריד עם מגה ביט אחד כל שניה הייתי נורא שמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לאקסיומה שתעבורה פנים-ארצית לעולם תהיה מהירה יותר מתעבורה בין-יבשתית?

ואתה מודע לכך שאם תקיף בחוט חשמל 6 פעמים את כדה"א, ותחבר מנורה ומתג בצדדים, עדיין המנורה תידלק בשנייה אחת?

אין לכם מה להגיד לגבי המהירות המקסימלית האמיתי? זה נכון שבשום מקרה אין סיכוי לקבל מהירות גבוהה כפי שמפרסמים? כי התשתית בכל מקרה לא מתאימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקות שעשית ב speedtest לא ממש רלוונטיות לגבי שרתים בארה"ב,

תבקש ממישהו בארה"ב לעשות את הבדיקה הזאת לשרת בארץ, אתה חושב שהוא יקבל את המהירות המקסימלית ?

המהירות תלויה במרחק (הגיאוגרפי) ובניתוב של הספקית שלך...

במקרה שלך התוצאה לאירופה גרועה (שם אפשר לקבל מהירות מקס) בגלל הספקית שלך שיש לה ניתוב גרוע לחו"ל.

206174793.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...