צורת השיווק של נוקיה\יורוקום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורת השיווק של נוקיה\יורוקום

avidan28

Recommended Posts

שמע יש לי N95, ובתור אחד שכל חצי שנה מחליף למכשיר האחרון אני אומר לך שהכל בולשיט וזה לא שווה שקל..

אני מקבל את המכשירים האלה, ומאוד עצוב להגיד שהחברות האלה גוזלים כסף על כלום..

ה-N95 אומנם מכיל הרבה פיצרים כמו מקלט , מתקדמת, מסך גדול בלא בלא בלא..

בתור טלפון הוא חרא טלפון, אינסוף באגים, תפריטים מאכזבים, הרבה אפשרויות פשוטות אתה לא תמצא בטלפון הזה, דברים ממש בסיסיים..

כמו למשל, אם בטעות חשבת לדעת מה השעה כשאתה בתפריט מסוים, או שבמקרה רצית לדעת מה השעה עכשיו כדי לכוון שעון מעורר, אתה תצטרך לצאת כל הדרך אל המסך הראשי..

אל תיפול בפח, אם אתה לא איש של כל החרא הזה, אז זכית. תקנה משהו פשוט שפולט הכי פחות קרינה וזה הכל.

ממליץ לך מאוד על SE, מכשירים מצויינים היה לי בערך את כולם.

צודק בכל מילה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPS טוב עולה לך גג 600 שקל.ומה עניין המצלמה כל כך הכרחי??

אני לא רואה את השילוב של כולם יחד ממש מועיל.כל מכשיר עושה את העבודה שלו טוב לבד !!.מצלמה וטלפון יחד חדשים וטובים של מותגים נחשבים

עולים לך כל אחד בממוצע 1000 פלוס אז סהכ כולם מגיעים למחיר של ה N95.אז מה אתה בא לומר נוחות??

אתה סוטה מהדיון....אני לא מדבר על איכות המכשירים ידידי הנכבד.אני מדבר על צורת השיווק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיבחתי את האיפון ואת האיפוד.

רק אמרתי שהיחס מחיר\תועלת של האיפון הרבה יותר כדאי מאשר המכשירים של .אני לא פאנבוי של אף אחד מהם.

אם יש לך את האיפון ב 2850 ואת ה N95 ב 4200 מה יותר כדאי?????

אלה אם כן יש לך עודף כסף ורצון לתרום לנוקיה....

אטום אני לא.כי אם הייתי אטום הייתי צורח שהאיפון הכי טוב כמו איזה פנבוי אבל אני רק מראה את היחס\מחיר תועלת ולא יותר.

ואם אתה חושב שהאיפון הוא טלפון גרוע אז זו דעתך ואני מכבד אותה. :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא דעתי, זאת עובדה, באייפון אי אפשר אפילו להחליף רינגטונים (חוץ מאלה שיש בפלאפון)

הN95 הוא פלאפון מאולה ואוכל את האייפון מכל בחינה ולא משנה כמה הוא עולה (וזה כבר לא לנושא, חוץ מזה שאני יודע בברור שרוב הפורום יסכים איתי)

אי אפשר להשוות טמגוצ'י עם מסך מגע ופלאפון יחסית חדשני עם סימביאן וגאג'טים כמו WIFI, ושאר הצעצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

GPS טוב עולה לך גג 600 שקל.ומה עניין המצלמה כל כך הכרחי??

אני לא רואה את השילוב של כולם יחד ממש מועיל.כל מכשיר עושה את העבודה שלו טוב לבד !!.מצלמה וטלפון יחד חדשים וטובים של מותגים נחשבים

עולים לך כל אחד בממוצע 1000 פלוס אז סהכ כולם מגיעים למחיר של ה N95.אז מה אתה בא לומר נוחות??

אתה סוטה מהדיון....אני לא מדבר על איכות המכשירים ידידי הנכבד.אני מדבר על צורת השיווק שלהם.

היה חשוב לי להגיד כאן למרות ההקפצה, אני מניח שמותר.

איפה ראית GSP ב400,500,600 ש"ח? אני רוצה לראות. אני מחפש בנרות והכי זול שמצאתי עולה 1000 שקלים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הדיון פה בכלל.

כל יצרן צריך לשווק את עצמו בשביל להתקיים.

חלק משיווק הם פעולות קידום מכירות ופרסום.

זה לגיטימי לחלוטין.

אני עד היום לא קניתי מכשיר סלולארי כי הצמידו לי אקדח לראש- אלא כי רציתי.

כך גם רוב האנשים שאני מכיר - הם רצו לשדרג אז הם שידרגו.

מי שלא רוצה- ממש לא חייב ועד היום לא ראיתי מקרה שהוכיח לי אחרת.

אף אחד לא מכריח אותך לשדרג- ואל תבלבל את המוח.

אם אתה כל כך חכמים וכל כך בטוחים בזה שהכל בולשיט- אל תשדרגו. מה אתם רוצים?! :nixweiss::bash:

בפעם היחידה בה אני זוכר שהיה הכרח להחליף מכשיר- פלאפון חילקו מכשירים בחינם למי שהיה צריך ולא רצה לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ תנסה בפורום גאג'טים

ניסיתי, אחד הגיב לי שם וגם הוא הפנה אותי למודעה הזו שדיברתי עליה - מכשיר במבצע 1000 שקלים של "מגה" יחד עם ג'ילט.

ושאלתי גם אחרי חיפושים בזאפ שהראו לי שהמחירים מתחילים מ1200 שקלים.

ובגלל זה אני רוצה לראות מכשיר כזה ב"גג 600 שקלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...