צורת השיווק של נוקיה\יורוקום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורת השיווק של נוקיה\יורוקום

avidan28

Recommended Posts

שלום לבאי\באות הדיון

אני רוצה לשתף\להתריע מפני שיטת השיווק של חברת נוקיה ישראל (אני לא בא להשמיץ !!!!)

אני מחזיק ברשותי את הדגם הישן 6310i והיום התבשרתי עלי ידי נציגה חביבה של יורוקום שעל דעתם הגיע הזמן שאשדרג את המכשיר שלי לדגם חדשני יותר.

מכיוון שאני לא חובב תרבות הסולולר שאלתי אותה מה יש להם להציע לי כאחד שדור שלישי לא מעניין אותו.היא ענה בלשון יבשה "את זה תשאל את הסוכן שאשלח

אליך".דעתי היתה תמוהה עוד יותר שהיא ממש התעקשה לקבוע לי פגישה עם הסוכן למרות שבנימוס רמזתי לה שאני כרגע לא מעוניין.

והשאלה היא כזו : ברור לי שיש פה ניסיון לקדם את תרבות הצריכה ושיווק הדור השלישי לקהל שאינו משדרג את מכשיריו כל חצי שנה.(אני עם המכשיר שלי

כבר 3 שנים ו 7 חודשים.אבל מה היא המגמה הזו לאנוס אותנו לקנות משהו שאינו מעניין אותנו ולא כדאי לנו???

היום הטלפונים של נוקיה לא שווים את הכסף שדורשים עליהם.הטלפון שעוד איכשהו שווה את ההשקעה עליו הוא ה Iphone של חברת אפל.

והנה המחירים

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=E-Cellphone

שימו לב שהאיפון הכי זול בחנות מסויימת (2850) ואילו ה N95 מגיע כמעט ל 4200 שקל.

לא לשכוח שאם אתה\את בעלי דור שלישי אתם\ן חייבים\ות לשלם על חבילת שימוש חודשית בעלות מסויימת נוסף על החשבון הקבוע.

מדוע סלקום\אורנג\יורוקום

מנסות למכור לי מכשיר שאינו שונה בבסיסו ממה שאני מחזיק (טלפון SMS) ועוד משכנעת אותי להפגש עם סוכנים שלה.בטענה שהמכשיר שלי "ישן" כדבריהן?

בעוד האיפון מספק את הסחורה מעל ומעבר והוא הרבה יותר מתקדם ואינטואיטיבי מהנוקיות הכי חדשות שלהם (N95 N73)

אשמח לקבל דעות מחברי הפורום וגם לסייע למי שכבר קיבל פנייה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, הסוכנים שם מנסים לפתות אותך, גם אני לא התעניינתי הפלאפונים וכו'...... אבל כשפיתו אותי והתלהבתי מכל הגאג'טים שיש בפלאפון אז התחלתי לאהוב את העניין ולשדרג בקרוב למשהו שעולה הרבה יותר.

עד שלא נותנים לך את התחושה שמה שהמכשיר מסוגל לעשות, אין לך שום עניין בו.

זה כמו במחשבים או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה טלפון דור שלישי, שלא מאורנג או , אתה לא חייב לשלם את התשלום החודשי. למעשה, הם לא יודעים בכלל שהחלפת טלפון, וזה לא מעניין אותם.

למה שלא תקבע איתו פגישה ותראה מה הוא מציע. אם אתה באמת צריך מכשיר משוכלל יותר, ולא זקוק לשירותי הדור השלישי, פגישה עם הנציג של יורוקום תועיל לך יותר מפגישה עם אורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק העניין אני ל א צריך שום דבר מהם.

המדיניות של לשלוח אליי הביתה סוכן שישב וישכנע אותי לקנות מה שאני לא צריך מרתיחה אותי :pissed: :pissed:

אם הייתי פונה אליהם בבקשה להפגש עם איש מכירות שלהם אז לא הייתי מעלה את זה לדיון..אבל עצם העובדה שהם מנסים לשכנע אותי לקנות מכשירים

שכלל לא יהיה לי שימוש איתם ועוד דוחפים לי סוכן ולא נותנים לי מחיר בטלפון שזה יותר פשוט..זה מעצבן.(אין לי תלונות על עובדה שאני 3 שנים עם המכשיר

שלהם.. :P :P)

והיום אף מכשיר לא ממש שווה את הכסף שדורשים עליו.במחיר כזה שווה כבר לקנות ...אולי האיפון משתלם בגלל 500 פטנטים שיש בו.נוקיה עוד

לא הצליחה לעשות משהו דומה.המכשירים שלה לעומתו הם ממש בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לחוץ? אפשר לחשוב שמישהו באמת הכריח אותך לקבוע פגישה עם המוכר.. אז היא ניסתה לשכנע אותך לקנות פלאפון... זה התפקיד שלה.. אם אתה לא רוצה טלפון אתה יכול להגיד לה לא ולנתק... אתה מדבר כאילו מישהו הכריח אותך באיומי אקדח להקשיב כמה טלפון חדש יועיל לך...

ומן הסתם הם ינסו לשכנע אנשים לשדרג... זה מה שכולם עושים אם לא שמת לב, כל החברות בכל תחום מנסות לשכנע אותך לקנות עוד, אחרת איך הם יתקיימו?? לא רוצה לקנות, אל תקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לי N95, ובתור אחד שכל חצי שנה מחליף למכשיר האחרון אני אומר לך שהכל בולשיט וזה לא שווה שקל..

אני מקבל את המכשירים האלה, ומאוד עצוב להגיד שהחברות האלה גוזלים כסף על כלום..

ה-N95 אומנם מכיל הרבה פיצרים כמו מקלט , מתקדמת, מסך גדול בלא בלא בלא..

בתור טלפון הוא חרא טלפון, אינסוף באגים, תפריטים מאכזבים, הרבה אפשרויות פשוטות אתה לא תמצא בטלפון הזה, דברים ממש בסיסיים..

כמו למשל, אם בטעות חשבת לדעת מה השעה כשאתה בתפריט מסוים, או שבמקרה רצית לדעת מה השעה עכשיו כדי לכוון שעון מעורר, אתה תצטרך לצאת כל הדרך אל המסך הראשי..

אל תיפול בפח, אם אתה לא איש של כל החרא הזה, אז זכית. תקנה משהו פשוט שפולט הכי פחות קרינה וזה הכל.

ממליץ לך מאוד על SE, מכשירים מצויינים היה לי בערך את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אבי דן הוא פרווקטור לא קטן ( זה גם לחיוב )

מה אתה עושה עניין - אתה לא חייב לדבר איתם ו /או להחליף טל' ( לפחות לא בשלב הזה )

ונכון חברות הטל' מוכרות אוויר ולכן הן משקיעות הרבה זמן ומאמץ כדי ליצור שוק ( ע"י הוספת שטויות ) - לכן הן אוהבות ילדים כי הם מתלהבים ומבזבזים את הכסף ( של ההורים ) שלהם .

אתה בן אדם בעל מודעות צרכנית גבוהה ואני :yelclap: לך . אל תקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לי N95, ובתור אחד שכל חצי שנה מחליף למכשיר האחרון אני אומר לך שהכל בולשיט וזה לא שווה שקל..

אני מקבל את המכשירים האלה, ומאוד עצוב להגיד שהחברות האלה גוזלים כסף על כלום..

ה-N95 אומנם מכיל הרבה פיצרים כמו מקלט , מתקדמת, מסך גדול בלא בלא בלא..

בתור טלפון הוא חרא טלפון, אינסוף באגים, תפריטים מאכזבים, הרבה אפשרויות פשוטות אתה לא תמצא בטלפון הזה, דברים ממש בסיסיים..

כמו למשל, אם בטעות חשבת לדעת מה השעה כשאתה בתפריט מסוים, או שבמקרה רצית לדעת מה השעה עכשיו כדי לכוון שעון מעורר, אתה תצטרך לצאת כל הדרך אל המסך הראשי..

אל תיפול בפח, אם אתה לא איש של כל החרא הזה, אז זכית. תקנה משהו פשוט שפולט הכי פחות קרינה וזה הכל.

ממליץ לך מאוד על SE, מכשירים מצויינים היה לי בערך את כולם.

תלחץ ארוך על הלחצן של התפריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר, כבר מכיר כל פרט פלאפון.

יש לי גם את כל התוכנות למרות שלא יצא לי להתעסק ממש עם כולן.. ז"א רובן לא מותקנות בכלל..

שמע זה לא פרקטי, יש עוד דוגמאות, כמו למשל זה שאי אפשר לחפש אדם לפי מספר טלפון, אין אפשרות לראות את מספר הטלפון ממנו נכנס שיחה אם הוא באנשי הקשר, אין אפשרות לראות מספרי טלפון ביומן השיחות ועוד ועוד...

יש תוכנות שכמובן נותנות מענה לדברים כאלה, אבל למה אני צריך להתקין המון המון תוכנות בישביל זה? כשאלה דברים כ"כ טריוואלים שמגיעים אפילו בטלפונים יותר ישנים של נוקיה..

אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי אישית בטלפון הזה שהוא לא יודע להסתנכרן עם דיבורית BT שיש לה פנימי..

ושלא נדבר על זה שהמכשיר מלא בבאגים, מתכבה ונדלק לבד מספר פעמים ביום ושוב זה לא נגמר הדברים האלה..

בסה"כ הנקודה שאני מנסה להבהיר זה שלטעמי אין טעם להשקיע במכשירים חדשים שעולים הרבה כסף ונותנים הרבה אכזבות..

לך על SE הייתי ממליץ על K610i מכשיר איכותי וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אבי דן הוא פרווקטור לא קטן ( זה גם לחיוב )

מה אתה עושה עניין - אתה לא חייב לדבר איתם ו /או להחליף טל' ( לפחות לא בשלב הזה )

ונכון חברות הטל' מוכרות אוויר ולכן הן משקיעות הרבה זמן ומאמץ כדי ליצור שוק ( ע"י הוספת שטויות ) - לכן הן אוהבות ילדים כי הם מתלהבים ומבזבזים את הכסף ( של ההורים ) שלהם .

אתה בן אדם בעל מודעות צרכנית גבוהה ואני :yelclap: לך . אל תקנה .

קודם כל תודה על המחמאה. ;)

עצם העובדה שחברות הסלולר דוחפות את הסחורה שלהם לנוער זה כבר פשע !!!.אני לא צריך לספר לחברי הפורום את השפעת הקרינה המייננת מגיל צעיר.שלא

לדבר על דור שלישי שבכלל משדר בעוצמה חזקה יותר.לקוחות כמוני שאינם רוצים לקנות וטוב להם בחלקם לא צריכים להיות "טרף קל" לסוכנים שלהם.עצם

הרעיון שבתפיסה "הנה הוא לא קנה משהו חדש בא נדחוף לו דור שלישי יקר ונעשה עליו קופה".זה מקומם אותי שככה זה עובד אצלהם.

בעולם המחשבים זה עוד מוצדק זה משתלם - לדוגמה זיכרונות - אלה דברים פרקטיים כל השקעה כזו בסופו של דבר מחזירה את עצמה

מיידית למשחק עבודה או שימוש נוח יותר.מה נותן לכם טלפון חדש ???

לפי תפיסת העולם שלי אם אני ארצה נגן (שכרגע יש לי את המחשב כף יד בתפקיד הזה..) אני אקנה נגן טוב.אבל לא אשלב אותו בפלפון בעלות של כמה

אלפי שקלים.קחו לדוגמא 8 גיגה מוזיקה ב N95 ב 4600 שקל....שב1950 שקל אתם קונים 160 גיגה !!!! נגן איפוד דור 6 כולל ומסך קצת יותר גדול

מפלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Buffer

נתתי פה רק דוגמה על נגן מועדף בעיני.אני רק רציתי להראות את המניפולציות שכביכול מראים לנו הצרכנים פיצרים שיש במכשירים החדשים שאנו יכולים לרכוש

אותם בנפרד ולא לשדרג ולכבול את עצמנו לעוד 3 שנים.אני מניח שיש לך סלולרי..(כמו כל אחד) האם בשביל הנגן אתה תשדרג מכשיר ותתחייב לעוד 3 שנים??

האם לא עדיף לקנות נגן נפרד ולהיות חופשי מכבלי חברות הסלולר?.אני לא רואה שום טעם באינטרנט על מסך כל כך קטן ושגם עולה בתעריפים גבוהים למדי שלא

לטובתנו.ובקשר לאפל ולאיפוד - זה אותו דבר כמו .אבל הם לא מנסים לשכנע אותך לקנות את המכשירים שלהם ולעשות פה שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לספר לחברי הפורום את השפעת הקרינה המייננת מגיל צעיר.

אתה יכול לספר לחברי הפורום, אולי סוף סוף תוכל להוכיח שיש בזה משהו מזיק, אחרי שתוכיח שהקרינה של הטלפון מזיקה, אני מציע שתיכנס לאיזה כלוב פאראדיי וכדי שהוא יהיה ממש חשוך, כי אם הקרינה של הטלפון מזיקה, אז הקרינה של האור הרבה יותר מזיקה...

אלפי שקלים.קחו לדוגמא 8 גיגה מוזיקה ב N95 ב 4600 שקל....שב1950 שקל אתם קונים 160 גיגה !!!! נגן איפוד דור 6 כולל ומסך קצת יותר גדול

וGPS יעלה לך עוד 2000 שקל זה כבר 4000 שקל, ומצלמה נגיד 500 שקל כי זאת באמת לא ברמה של 5 מגה רגילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...