Guitar Hero 3 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Guitar Hero 3 - הדיון הראשי

YemeniteCamel

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר לי איך לעזאזל מנגנים עם הWIIMOTE? כאילו על איזה לחצנים לוחצים?

ירוק = B

אדום = חץ למעלה

צהוב = A

כחול = 1

כתום = 2

star power = חץ לצד שמאל

whamee = לשקשק את הwiimote

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

whamee זה ההרעדה, כשיש לך תו ארוך אתה יכול להרעיד אותו תוך כדי שאתה מחזיק אותו, וזה נותן לך יותר נקודות.

אני גם ניגשתי למשחק ללא נסיון בגיטר הירו ולא בגיטרה, ואני נהנה ממנו מאוד, זה רק עניין של קואורדינציה באצבעות וחוש קצב.

מה שכן, אם אתה לא אוהב מוזיקת רוק\מטאל אז סביר להניח שאתה לא תהנה מהמשחק, חלק מהכיף זה לשחק בשירים שאתה מכיר ואוהב.

(הצלחתי 99% בone היום! :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

whamee זה ההרעדה, כשיש לך תו ארוך אתה יכול להרעיד אותו תוך כדי שאתה מחזיק אותו, וזה נותן לך יותר נקודות.

אני גם ניגשתי למשחק ללא נסיון בגיטר הירו ולא בגיטרה, ואני נהנה ממנו מאוד, זה רק עניין של קואורדינציה באצבעות וחוש קצב.

קוראים לזה ויברטו (Vibrato) והמהדרין מכנים זאת -תרטיט

רק בלי קונוטציות אפלוליות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, אם אתה לא אוהב מוזיקת רוק\מטאל אז סביר להניח שאתה לא תהנה מהמשחק, חלק מהכיף זה לשחק בשירים שאתה מכיר ואוהב.

(הצלחתי 99% בone היום! :smile1:)

עם מקלדת?! על איזה רמה?

אני עדיין תקוע בסולו ב hard :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחתי Career על מדיום והגעתי לשטן הזה שיש לי "באטל" נגדו. ניסיתי רק פעם אחת ויצאתי באמצע כי הבנתי שיש לי עוד קצת להתאמן עד שאני יצליח לנצח אותו ועוד דבר שיעזור לי... בקר נורמלי! אם כבר בקר... אתמול הלכתי לקולנוע בקניון לראות את הסרט "היטמן" (נחמד) אז קצת לפני הסרט נכנסתי לבאג ושאלתי את המוכר אם יש לו בקר של גיטר הירו והאידיוט הזה אומר לי מה זה גיטר הירו? איזה טיפש LOL! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לאנשים להשיג את הבקר באותה דרך שהם השיגו את המשחק :jump1:.

המלך הוא עירום ! :silly:

לא הבנתי מה הבעיה של אנשים שהם מעדיפים לקנות חתיכת פלסטיק במחיר מופקע כדי חס וחלילה לא לתת תגמול למי שפיתח את המשחק. גם הלהקות שהשירים שלהם במשחק מקבלות יריקה בפרצוף במקום תגמולים.

הנה עוד אופציה 500 שקל מאנגליה לא כולל מע"מ : http://www.game.co.uk/PC/~r333194/Guitar-Hero-3-Legends-of-Rock-Bundle/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...