שאלה לגבי תצוגה ב-8800gts 320mb הישן(מסך ''24) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי תצוגה ב-8800gts 320mb הישן(מסך ''24)

the-f-master

Recommended Posts

אני רוצה לקנות בקרוב 2407 ויש לי(ככתוב בכותרת)8800GTS...האם הכרטיס יחזיק אותו בצורה הטובה ביותר?אם לא אז באיזה אופן הוא יחזיק אותו(אם בכלל)?האם כדאי לקנות קודם כ"מ חדש ורק אז לשדרג מסך לדל 2407?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרטים, גלישה ועבודה שוטפת בכללי הוא יחזיק, כמו שכל כרטיס מהשנים האחרונות יחזיק. במשחקים זה כבר יהיה בעייתי. הרזולוציה הטבעית הגבוהה של מסכים בגודל הזה היא גבוהה מאוד ומחייבת כרטיס מסך חזק מאוד עם הרבה זכרון. במשחקים מסויימים זה אפילו מחייב .

אני ממליץ שתלך על מסך עד 22' שלא יחייב אותך להחליף כרטיס מסך כל חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד עכשיו הרזולוציה של המסך שלי("17)היא 1024*1280 אבל במשחקים אני יכול לעבוד עם רזולוציות נמוכות יותר כמו 600*800...בדל אני לא אוכל לעשות אותו דבר?(לעבוד בד"כ עם 1200*1920 ובמשחקים לרדת ברזולוציה)המשחקים שאני משחק זה משחקים בסגנון graw crysis ut3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד עכשיו הרזולוציה של המסך שלי("17)היא 1024*1280 אבל במשחקים אני יכול לעבוד עם רזולוציות נמוכות יותר כמו 600*800...בדל אני לא אוכל לעשות אותו דבר?

בטח שתוכל.

לקנות כרטיס מסך בגלל מסך היא אחת השטויות היותר גדולות שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות כרטיס מסך בגלל מסך היא אחת השטויות היותר גדולות שיש.

מסכים בהחלט. רכשתי 2407WFP שמשתלב באופן מצויין עם מאיץ מובנה GF 6150. עד שאקנה כרטיס מסך שייראה לי נותן תמורה במונחים של עלות מול תועלת, משחקים אני משחק עם שימוש במתיחה או מיפוי פיקסלים 1:1 ברזולוציות נמוכות יותר ועדיין נהנה מהמסך, במיוחד לסרטים ברזולוציה גבוהה שלדידם ניתנת חשיבות גדולה יותר לסוג המעבד וקינפוג של מערכת ההפעלה לתיעדוף נכון של קודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף להתחיל בלהוריד פילטרים (במיוחד AA) לפני שמורידים רזולוציה.

אם רצים ללא AA גם בינוניים מתמודדים טוב עם הרזולוציות הגבוהות ואיכות התמונה הכללית עדיית יותר טובה מאשר בהורדת רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף להתחיל בלהוריד פילטרים (במיוחד AA) לפני שמורידים רזולוציה.

אם רצים ללא AA גם בינוניים מתמודדים טוב עם הרזולוציות הגבוהות ואיכות התמונה הכללית עדיית יותר טובה מאשר בהורדת רזולוציה.

מצטער על השאלה הנובית אבל,מה זה פילטרים ומה זה AA?

עריכה:שנייה אז בסוף עם הכ"מ שיש לי כרגע אני לא אוכל להריץ בצורה טובה משחקים עם הרזולוציה הטבעית של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AA ופילטרים מטרתם להחליק קווי מתאר של אובייקטים כך שייראו פחות מפוקסלים. הפעלתם מעמיסה מאוד על הכרטיס במיוחד ברזולוציה הטבעית של 24". הרזולוציה הטבעית של המסך שהיא גבוהה מאפשרת לך להנות ממשחקים גם ללא פילטרים ו-AA ואין הכרח להפעילם.

חלקות הפריימים תלויה במורכבות המשחק. אבל רוב המשחקים יהיו שחיקים באופן חלק במיפוי פיקסלים 1:1 של 1680:1050 כך שתקבל שטח תצוגה כמו של 21.1" רחב וגם במתיחה תיהנה מאוד מהמשחקים כי שטח התצוגה הפיזי יחד עם אינטרפולציה טובה עושים את שלהם.

לדעתי המסך נותן תמורה מעולה במיוחד לסרטי 720P חבל לוותר עליו בגלל חוסר יכולת לרכוש כרטיס יותר עוצמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי הבנתי אז אם אני מבטל AA אני יכול לשחק בצורה חלקה,או שאני אהיה חייב לעשות את המיפוי פיקסלים?

די כבר לטחון.

נראה לך שכל אחד פה הוא האורקל מדלפי ויודע בדיוק מה הם הביצועים של הכרטיס שלך בכל משחק ובכל רזולוציה? ומה מבחינתך נחשב "חלק"? מה זה משנה בכלל? בכל משחק תגדיר את ההגדרות בצורה אופטימלית ליכולת של הכרטיס והמשחק וזהו.

מה שבטוח, זה שאם תקנה מסך 1920X1200, באמת תוכל לשחק על 1920X1200 במשחקים שתומכים בזה (כי בכלל לא כולם תומכים) ושעבורם הכרטיס שלך מספיק חזק (והכרטיס שלך הוא יחסית מאוד חזק). המסך לא יגביל אותך. במשחקים חדשים או בכאלה שרק עומדים לצאת, כרטיס המסך (כמו תמיד) יגביל את הרזולוציה המקסימלית שתוכל לשחק בה בצורה חלקה. אבל מה זה קשור למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער... :'( :'( :'(

אני לא כזה מבין גדול במחשבים ופשוט המסך הזה יחסית יקר למסך מחשב ולא רציתי לקנות מסך ואז לגלות שלא יהיה לו שימוש בגלל שהכ"מ שלי לא מספיק חזק להריץ משחקים עליו ברזולוציה טבעית...בכ"א נראה לי שאני אקנה את המסך הזה...תודה על התגובות :xyxthumbs: ושוב סליחה שאני נוב טוחן :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...