טרילוגיית מלחמת הכוכבים הישנה - יותר שם מאשר סרט טוב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרילוגיית מלחמת הכוכבים הישנה - יותר שם מאשר סרט טוב?

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

*ספויילר מסויים בקשר לטרילוגיה*

לפני שבוע השלמתי חור בהשכלה וסיימתי לראות את כל הטרילוגייה הישנה של מלחמת הכוכבים (לפני זה ראיתי רק את הראשון, שהוא הרביעי) ויצאתי עם תחושת אכזבה קלה. הסרטים מלאים בקטעים מתים הכוללים שיחות בין הרובוטים, תירגומים של תירגומים בין שפות שונות וסתם קולות שמפלצות עושות אחת לשניה. חוץ מהסרט הראשון אין בשאר יותר מדי תוכן: בסרט השלישי לוק הולך ליודה וחוזר ממנו בזמן ששאר החבורה מתחמקת מחלליות אמפריה. בסרט השלישי בחלקו הראשון הם בורחים מג'אווה ובהמשך נכנסים לבניין שמנטרל את הההגנות.המון מהקטעים מתמשכים יתר על המידה ונראים כאילו נועדו בשביל למשוך זמן. לפי הסתכלות בהערצה הקיימת לסרטים האלו אפילו היום אני מתקשה לראות את ההשפעה הענקית של הסרטים. נכון, יש שם משפטים וקטעים שנשמרים לכל החיים כמו MAY THE BE WITH U, דארת' ובדיחות על הדיבור של יודה אבל אלו לא דברים שהיו גורמים לי להקים אוהל לפני יציאת סרט חדש כשאני מתחפש ליודה עם חרב אור

מה דעתכם?

:lsvader:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם אבירם , הסרטים האחרונים בהחלט לא עולים על הקודמים , אולי מבחינת אפקטים ,אבל בסה"כ , אין בהם בכלל סיפור ,

לעומת זאת בטרילוגיה הראשונה בהחלט הייתה עלילה ראויה , בסרט ראשון את תחילת דרכו של לוק , והיה פתיח לכל הטרילוגיה , דודיו של לוק מתו , הייתה מטרה לסרט , הטרילוגיה הייתה למעשה סרט אחד גדול , כל אחד תיאר משהו שונה ובסרט השלישי ( שהיה לדעתי פחות טוב מקודמיו , וסימן את דרכו של לוקאס שהמשיכה בסרטים האחרונים , יותר מדי פעלולים , קצת פחות עלילה ) היה את המאבק הסופי בין לוק ( *ספוילר* ) לאביו דארת' ויידר .

לעומת זאת בסרטים האחרונים , כל סרט עומד בפני עצמו כמעט ללא קשר ביניהם , אין עלילה בכלל , בסרט השני Attack Of The Clones אני אפילו לא זוכר עלילה , אני זוכר את הקרב של יודה ( רק בשביל זה היה שווה ללכת לסרט ) , שנחתכו הידיים ( דבר החוזר על עצמו במשפחת סקיווקר ) , וזהו ....

לעומת זאת אני כן זוכר את הטרילוגיה הראשונה שלדעתי היא אחת הטרילגיות הכי טובות שקיימות ובאופן אישי היא האהובה עליי ( ביחד עם הסנדק 1,2 ללא 3 שלדעתי די הרס את הטרילוגיה ... ) .

אני מאוד מקווה שג'ורג' לוקאס יבצע את הכל כשורה בסרט ה-3 , שיפתיע את הצופים כפי שעשה בסרט החמישי ( "האימפריה מכה בשנית" וגם בסרט השישי ) , שתהיה עלילה אמיתית , כי כבר כל מי שצפה בstar wars יודע מה יקרה , הג'די מושמדים , סקייוקר פונה לרוע והמלכה מתה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי בסרטים החדשים יש עלילה, רק שלפעמים היא מתוסבכת ומוזכרת רק בדיאלוגים עמומים באופן שאי אפשר להבין אותה. בטרילוגיה הישנה בכל הסרטים ביחד יש פחות עלילה מסרטים מסויימים אחרים. הם מתמשכים מאוד וכוללים סצנות וגם קרבות ארוכים מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישנים הרבה יותר שלמים מבחינה עלילתית לטעמי, האפקטים שיש בחדשים תורמים מעט מאוד לאיכות הסרט.

זה נכון גם לגבי הסדרה המקורית של מסע בין כוכבים, רמת המשחק נראית היום בנאלית אבל העלילה מצויינת.

מי שיעליב את סרטי מסע בין כוכבים דמו בראשו, ראו הוזהרתם :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...