ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- . - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- .

King Of Action

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש 8500le זה בדיוק כמו הכרטיס שלך, קניתי אותו 460 שקל ואני מקבל אם המפרט שלי 8000 נקודות ללא שום טוויק או oc ,אז משהו מאוד מוזר אצלך.

ובכלל אני חושב שזה תמורה עצבנית לכסף ששילמתי הכול עובד אחלה הרבה יותר חלק חד ויפה מאשר לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בסדר?

הוא לוקח את כל כרטיסי הmx של 4

ואת כל 3 ti שיצאו

כן, אני בסדר .

gfa4 mx לא נחשב אף פעם להצלחה(סתם gf2 עם oc)

ולא אמרתי שלא.

פשוט לאיזה ציון הוא חושב להגיע ?

וה 8500le אמור להיות עם צינור עיבוד נוסף מה שהופך אותו לחזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכרטיס הוא מענה של ATI לסדרת 3 ולא 4 .

2. בעיקרון אם לא היו לי בעיות במשחקים אז לא היה אכפת לי מתוצאה של בנצ'מרק אבל יש לי בעיות במשחקים :

בעיות :

1. סרטוני הפתיחה וסרטוני ההדרכה לפני המשימות בג'נרלס מקוטעים ולא עובדים חלק . איזה מוזר שאפילו בג'יפורס 2 הם עבדו חלק ועכשיו לא.

2. הכרטיס לא מצליח להריץ את ספלינטר סל בהגדרות הכי גבוהות חלק. הכי טוב שהצלחתי להגיע זה 1024X768 וכל הפרטים הכי גבוה חוץ מפרט אחד שהוא בינוני .

3. NFS 6 בקושי עובד חלק על ההגדרות הכי גבוהות ובקטעים עמוסי גרפיקה המשחק מתחיל להיות קטוע . ואני עוד חשבתי שאני אצליח להריץ את המשחק ביחד עם הגדרות AA ו-AF הכי גבוהים חלק.

4. גם ספיידר מן הסרט בקושי עובד חלק על הפרטים הכי גבוהים ובקטעים כבדים יש תקיעות .

5. IGI 2 - על ההגדרות הכי גבוהות יש משהו כמו בין 8 ל-20 פריימים לשנייה . כמעט שאי אפשר ככה לשחק.

(מועתק מההודעה הראשונה בת'רד).

הבנת ?כשאתה אומר אופטימיזציה אתה מתכוון ל-OC ?

תודה לאל, סוף סוף אנחנו מגיעים למשהו.................

****** יש לך בעיות בסרטוני פתיחה בגלל הכרטיס קול*************************

ומה אתה רוצה, קנית כרטיס חלש וזה מה שתקבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, ספיידרמן הסרט לא רץ אצלו טוב.

זה אבסורד.

אני חושב שצריך לבדוק כיוונים אחרים.

אולי תחזור לחנות ותבחש להם במוח עם הבעיות שלך.

הם יתנו לך כרטיס אחר.

או שתקח 8500LE ותבדוק אם המצב דומה.

אגב, אם ספיידרמן בקושי זז אצלך.. אולי זו לא בעיה בכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שהביא את הגרף של ה-3D MARK 2001 , אם לא שמת לב הרזולציה שם היא 1280X1024X32 ולא 1024X768X32 כמו שעשיתי בבנצ'מרק אצלי ולכן הם היו צריכים לקבל עוד נתח נקודות נכבד וזה רק מחזק את הנקודה שלי שהציון שלי ב-3D MARK נמוך.

עוד משהו :

9100 צריך להיות כרטיס יותר חזק מג'יפורס 3 TI 200 , נכון ?

אז איך תסבירו את זה שלחבר שלי עם מפרט יותר חלש משלי ( P4 2.0 , 256 ) וכרטיס יותר חלש כביכול משלי כל המשחקים שאצלי עושים בעיות אצלו עובדים חלק על ההגדרות הכי גבוהות ועוד עם AA ו-AF מירביים ?

נ.ב. לזה שאמר שלראדון 8500 LE יש צינור עיבוד נוסף מל-9100 . לידיעתך 9100=8500 LE .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, ספיידרמן הסרט לא רץ אצלו טוב.

זה אבסורד.

אני חושב שצריך לבדוק כיוונים אחרים.

אולי תחזור לחנות ותבחש להם במוח עם הבעיות שלך.

הם יתנו לך כרטיס אחר.

או שתקח 8500LE ותבדוק אם המצב דומה.

אגב, אם ספיידרמן בקושי זז אצלך.. אולי זו לא בעיה בכרטיס?

יש 2 משחקי ספידרמן.... ההוא שהוא התכוון אליו הוא משחק די כבד.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות הן בדיוק כפי שבתמונות, באג 2000 והתוצאה של ה-3D MARK נשארת בעינה - 7248 . אני בספק אם יש עוד משהו לעשות.

וואי, איך אני מצטער שלא קניתי 3 TI 200 .

אל תהיה... הכרטיס שלך טוב יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה... הכרטיס שלך טוב יותר!

אז זהו שממש לא ! לכאורה הכרטיס שלי צריך להיות יותר טוב אבל בפועל הוא לא נותן את מה שהוא צריך. ידעתי שלפני שאני קונה את הכרטיס שאני לוקח סיכון מסויים בקנייתו (היו לי חששות מהבגידה ב- והעבירה ל-ATI שלא הוכיחה את עצמה בעיניי) וכעת אני חוטף על זה שלא לקחתי טי 200 . חוץ מזה, איך לעזאזל אפשר להסביר את זה שכל המשחקים שאצלי עושים בעיות, אצלו (אצל חבר שלי עם מפרט יותר חלש וטי 200 של פאליט-חברת קבר) הם עובדים כמו גדולים ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...