ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- .

King Of Action

Recommended Posts

שדרגתי כרטיס מסך מג'יפורס 2 MX 400 לספייר RADEON 9100 128 MB . ציפיתי שהכרטיס יריץ כל משחק על הפרטים הכי גבוהים - אז זהו שלא. אני לא אומר שהכרטיס רע או משהו כזה אבל הוא פשוט מציג ביצועים ירודים מאלה שהיה צריך לתת.

מפרט:

מעבד - פנטיום 4 2.4B .

זיכרון - 512 DDRAM .

לוח אם - GIGABYTE 8PE667 PRO .

בעיות :

1. סרטוני הפתיחה וסרטוני ההדרכה לפני המשימות בג'נרלס מקוטעים ולא עובדים חלק . איזה מוזר שאפילו בג'יפורס 2 הם עבדו חלק ועכשיו לא.

2. הכרטיס לא מצליח להריץ את ספלינטר סל בהגדרות הכי גבוהות חלק. הכי טוב שהצלחתי להגיע זה 1024X768 וכל הפרטים הכי גבוה חוץ מפרט אחד שהוא בינוני .

3. NFS 6 בקושי עובד חלק על ההגדרות הכי גבוהות ובקטעים עמוסי גרפיקה המשחק מתחיל להיות קטוע . ואני עוד חשבתי שאני אצליח להריץ את המשחק ביחד עם הגדרות AA ו-AF הכי גבוהים חלק.

4. גם ספיידר מן הסרט בקושי עובד חלק על הפרטים הכי גבוהים ובקטעים כבדים יש תקיעות .

5. IGI 2 - על ההגדרות הכי גבוהות יש משהו כמו בין 8 ל-20 פריימים לשנייה . כמעט שאי אפשר ככה לשחק.

אלה רק חלק מהבעיות.

איך זה יכול להיות שאצל חבר שלי שיש לו מחשב יותר חלש משלי (פנטיום 4 - 2 ג'גהרץ , 256 ) וכרטיס מסך שצריך להיות יותר חלש כביכול , PALIT 3 TI 200 , כל המשחקים הללו עובדים על ההגדרות הכי גבוהות ביחד עם ה-AA וה-AF הכי גבוהים חלק ?

דריייברים : CATALYST 3.1 ו-CATALYST 3.2 . דרך אגב, לא שמתי לב לשום שיפור בביצועים בין שני הדרייברים .

נ.ב כשאני משחק הגדרות ה-AA וה-AF לא פעילות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר... אצל חבר שלי עם מפרט בדיוק כמו שלך רק עם READON 9000PRO2

SC על הגראפיקה הכי גבוה טס אצלו

IGI2 על הגראפיקה הכי גבוה גם עובד אצלו מצויין וכנ"ל לגבי NFS6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו ביצועים: לי יש 512 זיכרון DDR 333 , מעבד 1800 palomino וgefore4 4200 128 ושום דבר לא עובד על המקסימום! - מבחינת רזולוציה וזה גם לא עובד חלק עם aa ו-af...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי פאטצ' ל- והכול הסתדר.

קיבלתי 6800 ב- 2001 .

רזולציה - 1024X768 . שום AA ו-AF מופעלים .

התוצאה בסדר ? כי לפי דעתי לא .

לא התוצאה אמורה להיות עם מפרט כמו שלך בערך 9500 כי לחבר שלי יש 8500le עם axp 2000+

והוא מקבל בליoc בערך 8700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מהמפרט שלך אני מצפה ליותר

נו יש כבר התקנה חלקה?

תנסה להרוריד את הdirectx 9 ולהוריד את הפאצ'

ולהריץ שוב

אני עם riva tnt m64 זמני עד כרטיס כמו שלך קיבלתי 1300 נקודות!

lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, זה שאתה מצפה מהכרטיס שלך להריץ הכל עם ה AA והAF הכי גבוהים זה יפה, אבל לא ריאליסטי.

מה שיש לך הוא טוב, אבל לא הכי טוב. תסתכל במבדקים ותראה כמה כרטיס כמו שלך מוציא למשל בUT2003 ב 1024X768X32BIT, ללא AA ו AF, מקבלים שם איזה 70FPS שזה יפה, אבל לא סופר. ואני ממש בספק שתוכל להריץ SPLINTER CELL עם AA ו AF גבוהים.

אבל התוצאה שלך ב 2001se פשוט על הפנים.

אתה צריך לקבל לפחות 8000 נקודות (המפרט שלך די חזק, לא כמו אבל עדיין :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה ממליצים , פרמוט מלא או פשוט התקנה חדשה של הוינדוס ? אני בעד כל מה שיכול לעזור.

לב, חבר שלי עם מפרט יותר חלש עם כרטיס יותר חלש (GEFORCE 3 TI 200) מריץ את ספלינטר סל, NFS 6 וגם IGI 2 על ההגדרות הכי גבוהות ביחד עם הגדרות AA ו-AF הכי גבוהים חלק , אז איך יכול להיות שאצלי זה לא ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט "הגדרות הכי גבוהות" כשאתה אומר כך אני מדמיין לעצמי 1600*1200 HIGH DETAILS כשה AF וה AA מופעלים ופועל חלק זה 40 FPS + וכשכל זה בא בצירוף המילה GF 3 TI 200 זה פשוט לא הגיוני הכרטיס הזה לא יריץ את המשחק בהגדרות כאלה בשום אופן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...